reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Dzidzia żyje! Wszystko ok. Ma 32 mm. Serce 182 uderzenia na min. Szyjka długa i zamknięta. Powiedział ze nie widzi przyczyny krwawienia, zadnych krwiakow. Ale moze cysty ktore mam po stymulacji cos tam zrobily, nie pamietam dokładnie co powiedział. Ale i tak spoko bo najwieksza miała 3 tyg temu 4 cm a teraz ma 15 mm. Mam sie oszczedzac ale nie lezec.
 
Emilia widzisz wszystko będzie dobrze, ale ja mimo wszystko proponuję Ci poleżeć nie zaszkodzi. Poodpoczywaj, u mnie też nie widzieli przyczyny plamień, ale po ivf to my tak nafeaszerowane jesteśmy hormonami że pełno tego dziadostwa może nam się porobić.
 
szyszka ogromne gratulacje! Twój synek jest naprawdę duży, moja mała w tej chwili waży 300g więcej ;D super, masz kogo tulić :)

lawendowy sen boże kochana... ale miałaś przeżycia, aż mi serce wali odkąd to przeczytałam :( chwała bogu, że wyszłaś z tego i dałaś radę z sepsą... mam nadzieję, że nerki podejmą pracę i że operacja na sercu tez nie będzie konieczna :( nie mogę uwierzyć, że tyle na raz Cię spotkało, współczuję bardzo. Musisz być silna dla Zosiuni. Pisz jak będziesz miała jakieś nowe wieści, będę trzymać kciuki, żeby były same dobre!

Emilia nie myśl o najgorszym, leż na prawym boku. To nie musi oznaczać straty, wielu z nas się udało pomimo krwawienia.

dziewczyny gratuluję udanych wizyt :) idę nadrabiać posty, bo tyle tego jest, że szok

gotadora jak maluchy? :)
 
Ostatnia edycja:
Emilia doczytałam, że już wszystko okej :) super. oszczędzaj się teraz i jeśli możesz poleguj jak najwięcej :)

Moja mała wymaga tyle uwagi, że zanim napiszę post na raty, to dane są juz nieaktualne ;D
 
Emilia myślałam, że będziesz czekać do rana, a tak przy krwawieniu we wczesnej ciąży bezpieczniej. Ale jak wszystko wyjaśnione i dzidzia jest cała i zdrowa to nie ma to sensu, możesz leżeć jak Ci wygodnie :)
 
reklama
Do góry