reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
szyszka ja za Was trzymam kciuki już od teraz :D bo ponoć najlepiej jak samo weźmie :D Także Antoś do dzieła ;) i czekamy na dobre wieści :D

U mnie ok; maleństwo rośnie ale nadal 4 dni do tyłu :( pytałam się lekarza jak to jest, powiedział tyle żeby się nie martwić bo do 7 dni to żadna różnica i to się przyjmuje jako normę, więc troszkę lżej na sercu :) teraz znowu czekanie...do kolejnej wizyty :-pale jestem dobrej myśli bo kazał już zapisać się na genetyczne i wspomniał o porodzie i od razu kazał przygotować się na cesarkę; więc pozytywnie myśli o przyszłości; więc ja też:-D
 
Dziewczyny czy któraś z Was zamieniała Lutinus na Luteinę ale Duphaston? Ma to jakiś wpływ na ciążę jak zmienia się leki? obecny gin sugeruje zamienić koszmarnie drogi Lutinus na Duphaston, ale endokrynolog odradza :( bądź tu mądry.....
 
Szyszka no to oby Antek jutro wylądował w mamusinych ramionach &&&&&

Esiek na pewno śluzówka, zwłaszcza jeśli nie jesteś palaczem, ale dobrze, że idziesz do lekarza, trzeba takie rzeczy wyjaśniać
 
Nifi super że z malenstwem wszystko ok. Bądź dobtej myśli. Ja brałam lutinus jako jedna chyba z nielicznuvh na tym forum i mój dr w 6 yyg kazał go odstawić i brać tylko dufaston. A luteina i lutinus to podobno to samo tylko lutinis używa sie
typowo przy in vitro i mydle
Ze zamiana nie powinna zaszkodzić ;)
 
majka wcześniej za każdym razem miałam luteinę, teraz dostałam lutinus i zaskoczyło, więc mam trochę obaw. Endokrynolog stwierdziła że lepsze są dowcipne bo progesteron jest identyczny z naturalnym tym co występuje w organizmie a te w tabletach są syntetyczne bo progesteron jako typowy nie wchłania się się z przewodu pokarmowego. Ale nie ukrywam, że tabletki są wygodniejsze bo to mazianie jest irytujące. A dużo bierzesz tego duphastonu? ja mam teraz 3*1 lutinusa i gin wspominał ze zamieniłby to na 3*1 duphaston
 
Lenka i bardzo dobrze, jeśli masz dalej obawy to idź na wizytę niech doktor jeszcze raz Cię obejrzy. Ale w tym co powiedział jest trochę racji ja jakoś mu wierzę jak do tej pory mnie nie zawiódł i zawsze oddzwonił i wytłumaczył wszystkie moje wątpliwości, odpoczywaj i idz niech obejrzy jeszcze raz.

Esiek a ty do lekarza szybciuteńko, nie ma co bagatelizować krwioplucia niech zobaczy co tam z tym twoim gardłem jest rtg raczej nie zrobią ale będzie wiedział co robić.

Szyszka od dzisiaj trzymamy kciuki za Ciebie i Antka, i za ruchłe spotkanie.
 
nifi ja przy pierwszym ivf brałam lutinus i w 5dpt dostałam krwotoku doktor stwierdził że być moze mój organizm nie toleruje tego leku a do tego jest diabelnie drogi. Potem dostawałam już luteine dopochwową, jest refundowana. A czemu endokrynolog jest przeciwny zmianie na duphaston?
 
Nifi: ja bralam lutinus do 9 tyg a potem zamienilam na luteine. Tez sie obawialam zbyt wczesnej zmiany wiec nie doradze. Luteina i duphaston sa znacznie slabsze wiec o ile wogole zamieniasx to przemysl dobrze dawke zamienna
 
reklama
Madzia - endokrynolog twierdzi że lepsza jest dopochwowa bo progesteron jest identyczny jak naturalny i łatwiej jest przyswajany przez organizm a progesteron w tabletce jest chemicznie inny niż naturalny i słabej przyswajany. Ona stwierdziła, że na moim miejscu nie zamieniłaby na tabletki doustne.
lolitka - właśnie lutinus jest w duzej dawce...hmmmmm chyba napiszę do Bociana co oni na taką zamianę, bo to by była nie tylko oszczędność kasy ale i wygoda
 
Do góry