reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Lenkabar ja na Twoim miejscu też bym nie czekała i albo zadzwoniła do swojegovgina albo poszła gdxie indziej. W końcu dziecki najważniejsze ale nasz komfort psychiczny i fizyczny tez jest ważny i wpływa na dziecko.
 
reklama
Zrobiłam sobie kilkudniową przerwę od internetu, a teraz tyle do nadrobienia.

Miłego dnia dziewczyny :)

Szyszka trzymam kciuki za jak najszybsze rozwiązanie :)
 
Majka, lilka no to teraz mam nad czym myśleć dzięki Waszym radom... Za co bardzo dziękuję, bo człowiek głupieje sam. Muszę się mocno zastanowić. Objawy owszem miałam, kilkanaście razy dziennie skurcze, nie całego brzucha ale podbrzusza. Może przez to kazał mi najpierw lezeć? Żeby skurcze się uspokoiły. No i mimo tych skurczy pracowałam, dużo pracowałam... mój błąd, ale nie skojarzyłam, że moze coś złego się dziać. Wszyscy mówili, ze macica przygotowuje się do porodu.
 
Lenka a ja bym jeszcze poczekała, dużo odpoczywała i zadzwoniła jesli skurcze się pojawią po raz kolejny. Mówię tak bo znam doktora Lenki. Lenka wiesz ze on jesli czegoś nie pozwala to nic go do zmainy decyzji nie zmusi, jak do tej pory chyba sie na nim nie zawiodłaś wiec myślę ze wie co robi i nie chce źle, pamiętajmy też że każde szwy, kapturki to ingerencja w nasz organizm a moze naprawdę nie jest to potrzebne, pamiętajmy też że każda z nas jest inna i nie ma schematów jesli chodzi o ciążę. Lenka poobserwuj się przez parę dni i zwaracaj uwagę na te skurcze, jesli wystąpią to od razu dzwon i do Polic. Chyba że bardzo sie tym denerwujesz i ma to wpłynąć na Filipa to dzwoń dziś i wracaj na wizytę zobaczysz co powie.
 
Wstałam dzisiaj z bolącym gardłem i okropnym katarem. I tu się teraz pojawia mój problem z związku z tą moją cukrzycą: te leki *spam* stosowałam bardzo długo na początku ciąży i pamiętam że były słodkie, miodu też nie mogę. Macie jakieś inne sposoby na walkę z przeziębieniem?
 
Madzia masz racje kazda ciaza jest inna,ale skad te skurcze u Lenki w 22 tygodniu?Polowa ciazy to troche za wczesnie na prztgotowywanie sie do porodu.Lenka odpoczywaj a jak masz obawy to jedz i to skonsultuj:tak:

Szyszka dobrze zrobilas ze wzielas 2 rozmiary ciuszkow.Tak w razie czego lepiej byc przygotowanym :)Ja caly czas trzymam za Was kciuki i nie puszczam:-)
 
Minni - ja obecnie mam te tabletki i na opakowaniu pisze NIE ZAWiERA Cukru. No ale miod ram jest wiec nie wiem jak to dla ciebie
Dziewczyny pisaly ze nie dzialal na nie a ja od wczoraj possalam chyba z 3 tabletki i dzis od rana mi sie juz wszystko ladnie odrywa. Czuje sie nadal kiepsko ale to juz chyba koncowka jak sie odkleja to wszystko ;)

Lenka - ja bym poszla do drugiego gina pomimo szacunku dla swojego. Sama zrobisz jak czujesz ale spokojna na pewno na nie jestes. Idz może do Kowalskiego powiedz o skurczach, niech cie zbada i zobaczysz. Tylko nie mow ze bylas z tym u Sienkiewicza bo sie bedzie krepowal podważyć jego decyzjem ja bym tak zrobila.
 
reklama
Minni dokładnie weź paracetamol i kanapkę z czosnkiem albo gorące mleko z samym czosnkiem i mnie bardzo pomogły inhalacje.

peti ja wiem że skurcze w na naszym etapie ciąży to nic dobrego, ale Lenka sama mówi że dużo pracowała a ja znam naszego doktora i wierzę mu natomisat absolutnie nie należy tego bagatelizować i jesli pojawia sie choć by jeszcze raz to telefon i do szpitala ja tylko mówie ze myślę że on wie co robi i że nie założył tego kapturka czy szwu od razu to moze na razie nie trzeba. On jest człowiekiem bardzo zasadniczym i widzę jak sie cieszy jak z pacjętką jest wszystko dobrze, ale jak na coś nie pozwala to już koniec nie ma opcji zeby sie zgodził.
 
Do góry