reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Bzibziok - ojej wspolczuje takich zoladkowych dolegliwosci dobrze ze lekarz wie i cos ci zapisal - wracaj szybko do formy. Co do wagi twojego maluszka to wcale nie taki maly a od teraz zobaczysz jak szybko zacznie przybierac bo od teraz chyba zacznie nabierac masy o ile dobrze pamietam i za 4 tygodnie juz powinien miec prawie drugi raz tyle...

Labo - zartowalam z ta top model ale doskonale wiem co masz na mysli - ja wlasnie dzieki temu ze chodze jeszcze do pracy dbam o siebie i wogole i w dni wolne tez sie probuje zmobilizowac do jako takiego wygladu, ale nie da sie ukryc ze dresiki i wyciagniete koszulki staja sie coraz wygodniejsze - tez bym chciala byc mamusia pieknie wygladajaca ale podejrzewam ze po nieprzespanych nocach bedzie mi wszystko jedno...

Madzia76 - no masz racje ze powinnas sie streszczac skoro tyle az trwa ta szkola - mowia ze ostatnie trzy miesiace plyna wolniej bo juz sie czeka i czas sie wydluza ale to nie prawda - jak ja odpowiadam ludziom ze zostalo mi jakies 10 tygodni to sama popadam w panike hihi;-):-D
 
reklama
madzia i lenka mam prośbę - możecie zerknać na wasze wydruki z połówkowego i powiedzieć mi co macie napisane na tej pierwszej stronie gdzie jest wszystko wymienione - chodzi mi o te pnie ramienno - głowowe czy macie 2 czy 3 wpisane? Bo ja chyba nic nie skumałam z tego co on mówił !
 
Bzibziok, Esiek wracajcie do zdrowia dziewczyny.Wasze dzieciatka tylko jeszcze przez chwilke beda malutkie,niedlugo zaczna przybierac i nawet sie nie obejrzycie jak bedziecie dostawac porzadne kopniaki :-D

Minni no corcia pieknie rosnie,gratuluje :)

Oj kosmetyczka na tym etapie jest bardzo wazna,Ja co miesiac latam na pedicure,a teraz to zaczne co 2 tygodnie :)Nie wyobrazam sobie z obdartym lakierem wyskoczyc na porodowke,no i bez henny zrobionej.Ja wiem ze to chore troche ale mam paranoje ze jak mnie zlapie to nie zdaze sie ogolic i pojade taka zarosnieta:szok:Kazdy ma jakiegos bzika :-)
 
Esiek sorry zapomniałam że moim samochodem pojechał syn bo wczoraj babka skasowala mu jego auto i bidok nie ma czym jeździć a dokumenty mam w aucie zawsze je Widzew. Jak syn wróci to zerkne
 
Peti ja byłam zapobiegawcza i zrobiłam sobie hybrydę na stopach więc mam spokój na miesiąc albo i dwa zastanawiam się czy nie zrobić sobie na dłoniach ale u nas w szpitalu nie wolno mieć pomalowanych paznokci u rąk i chyba tylko odżywką sobie pomaluję . Depilację też zrobiłam bo nie chcę wyskoczyć z krzaczorami na nogach nie wiem tylko czy do cesarki też muszę się wygolić ? Co prawda usunęłam już co trzeba ale do 27 lipca to pewnie zarosnę :-D
 
reklama
No czyli u mnie jest to pewnie wpisane jako cos innego. No ale nic - musze mu wierzyc, zapewnil ze to nie ma wplywu na nic wiec musi tak byc. Faktycznie w google cos tam pisze ze tak bywa... Ehhhh. Kurde zawsze cos!!!
 
Do góry