reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

ja juz po wizycie z malym wszystko ok tylko mam krótka szyjke macicy i mam lezec miala ktoras z was tak?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej Ona wczoraj spotkalam znajoma ktorej wieki nie widzialam i okazalo sie ze byla w ciazy.Musiala lezec od 6 miesiaca bo zdiagnozowali jej to samo co Tobie.Najlepsze ze w Irlandii wszystko niby bylo ok bo tu nie badaja ginekologicznie jezeli niby nic sie nie dzieje:baffled:Poleciala do Pl, wybrala sie do gina no i musiala lezec.Maly urodzil sie w 9 miesiacu,zdrowiutki.Tak ze lez kochana,wszystko bedzie dobrze:tak:
 
no mam nadzieje ze to minie heh zawsze cos :) ale mam nagranego swojego szkraba jakie to slodkie:)

DSC_0028.jpgnasze szczescie:)
 

Załączniki

  • DSC_0028.jpg
    DSC_0028.jpg
    22,6 KB · Wyświetleń: 50
Ostatnia edycja:
Dzięki Jogo, że tak o mnie pamiętasz. Jakoś nie mogę się rozkręcić na tym forum bo jak człowiek leży to nie ma o czym pisać...:( w każdym bądź razie mój termin to 6 grudzień:)
 
zula możesz sobie np ponarzekać :-D bo jak narazie to widzę, że najwięcej marudzę ja:zawstydzona/y: pisz co u Ciebie? dajesz radę z tym leżeniem? z dzidzią wszystko ok, prawda?

peti u nas chyba się za długo nie czeka po terminie, ale to też pewnie zależy od lekarza. Ja mam 19.06 jechac na ktg i badanie do szpitala, jak się okaże, że nic się nie dzieje to 24.06 (termin mam 25.06) lekarz mi kazał przyjechac do siebie do gabinetu. Mam jednak cichą nadzieję, że jaśnie Antoni zdecyduje się pojawić na tym świecie do tego czasu:-D Ty też już lada moment będziesz wyczekiwać tego momentu :-) a jak się czujesz?

Sylwia to Cię poniosło z tym chlebem i solą:-D ale to prawda czas leci i mam wrażenie, że ja trochę zamiast cieszyć się chwilą to cały czas na coś czekam. Najpierw czekałam na mdłości, potem na brzuszek, żyłam od wizyty do wizyty, teraz czekam na poród. Potem pewnie będę czekać na każdy "postęp" w rozwoju Antka. A Wiktorek to rośnie w oczach, pamiętam jak byłaś w połowie ciąży jak do Was dołączałam, a teraz już masz małego dużego człowieka przy sobie, a kto wie, może niebawem będzie tych człowieczków więcej:-)

Megi co u Was? udało się już oswoić z nowym członkiem rodzinki?:-D

ona leż i stosuj się do zaleceń lekarza, a napewno będzie wszystko ok.

lawendowa a powiedz mi czy Ty miałaś jakieś objawy przed odejściem wód?

u mnie dzisiaj chłodniutko i wreszcie czuję, że żyję:-) tzn. wiecie - na swój sposób, ale jest o niebo lepiej niż wczoraj:-D:-D:-D
wziąć smoczek, butelkę i laktator do szpitala?
 
to ja też kolektywnie ponarzekam..... dalej jest mi na maxa niedobrze... wszystkie znane i zasłyszane z forum sposoby przetestowane i nieskuteczne... dobrze że chociaz nie wymiotuję... jutro wizyta u lekarza :) ciekawe czy zobaczę juz serduszko ?:-)

Sylwia ale mnie ubawiłas z tym "chlebem i solą" skuteczna poprawa humoru na co najmniej 2 godziny :-D
 
reklama
Cześć dziewczyny :-) Ja co prawda jestem w ciąży po iui ale mam do was pytanie:tak:
Jak odstawiałyście Luteinę ?? Ja biorę 3x 100 dowcipnej od 16 dc doktor na wczorajszej wizycie kazał mi już ją odstawić .Powiedział żeby zejść do 2x100 przez tydzień i koniec.
Czy to wystarczy ??
 
Do góry