reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Cześć dziewczyny :-) Ja co prawda jestem w ciąży po iui ale mam do was pytanie:tak:
Jak odstawiałyście Luteinę ?? Ja biorę 3x 100 dowcipnej od 16 dc doktor na wczorajszej wizycie kazał mi już ją odstawić .Powiedział żeby zejść do 2x100 przez tydzień i koniec.
Czy to wystarczy ??

Sluchaj sie lakarza,on wie co robi....
 
reklama
catarina - ja odstawiałam stopniowo, od 3x1 przez 2x1 aż do 1x1 i koniec. Zmiejszałam co tydzień, odstawiałam jakoś z końcem 16tc. W tym etapie progesteron produkuje już łożysko więc powinno być ok. Oczywiście wiem, że łatwo mówić bo sama świrowałam :)
 
Szyszka dziekuje czuje sie dobrze,nie mam dolegliwosci ciazowych i dziekowac Bogu za to.Wlasnie wrocilam z wizyty w szpitalu,mialam 5 sekundowe usg i mala jest juz glowka do dolu:rofl2::-).Ja trzymam kciuki abys urodzila sama w terminie.Moja doktor cos wspominala o masazu szyjki macicy w razie czego,ale ja sie na to nie pisze,brrr:no:

Niepokorna a Ty sie przestan zamartwiac,bo zobacz jaka u nas pogoda,duszno jak cholera.Ja sie dziecku nie dziwie ze sie nie chce ruszac,a komu sie chce?
 
Peti to samo mowi moj maz ale ja panikara jestem....

Slyszalam ze taki masaz szyjki macicy jest bardzo bolesny brrrr....na sama mysl mnie mala zabolala...
 
Szyszka- ja bym musiała non stop marudzić bo czuję się fatalnie i już wariuję od leżenia w 32 m2. Jutro mam wizytę i bardzo się jej boję bo od poniedziałku nieustannie boli mnie brzuch. Mam problem żeby pujść do toalety tak boli...
 
catarina ja też będę odstawiać w 16tc i lekarz zalecił mi tak jak pisze Esiek - żeby schodzić stopniowo. Uważam że to na pewno nie zaszkodzi, wręcz przeciwnie, organizm łagodniej odczuje zmiany.

labo ciesze się że udało Ci się skorzystać :tak: ja testowałam właśnie mój zakup i jestem mega zadowolona - urządzenie jest malutkie, część która dotyka dziecka jest bardzo dobrze wykonana i ogólnie super działa. Nie żałuję zakupu, szczególnie że mamy nówki o wiele taniej :tak:
 
No to zaczal sie u mnie 9 tc. Termin 11 stycznia. Niestety duza torbiel jest wiec lyiam duphaston ale luteiny nie bralam. Dziewczynki czy to mozliwe ze juz widze u siebie maly zaokraglony brzuszek? Kolezankame pracy mnie zaczepila z pytaniem czy to ciaza.... a ja chcialam jeszcze ze 3 tyg w pracy to ukryc
 
Kasminda, to jesteśmy na podobnym etapie ;)
Ja miałam punkcję 28.04 a transfer 03.05. Doktorek wyliczył wg daty punkcji tp na 19.01.2015.
Ze względy na moją figurę u mnie też już widać brzuszek :)
 
reklama
Z objawów to tylko delikatne mdłości ale bez wymiotów i sporo rzeczy z jadłospisu na których samą myśl robi mi się niedobrze.
A jak u Ciebie?
 
Do góry