reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Dziewczyny ja po wizycie, z kropką wszystko dobrze tz. tak mówi doktor, ale usg nie zrobił oczywiście czego się spodziewałam dla niego najważniejsze że połówkowe z echem serduszka wyszły dobrze, ze czuję ruchy i że wszystko tam w środku jest pozamykane tz. szyjka macicy. Morfologia oczywiście mi leci teraz mam 10 a pewnie będzie jeszcze gorzej, dostałam terdyferon i skierowanie na krzywą cukrową bleee. I następna wizyta za 4 tyg. i jak tu bez usg wytrzymać:szok:.

Co do luteiny to ja schodziłam powoli od 11 tyg. z 3 na 2 a po tygodniu z 2 na 1 i po tygodniu 0.
 
reklama
Madzia - rozumiem niedosyt po wizycie ;) Szyjka ok, nie skarca się (swoją drogą zawsze mnie ciekawi jak oni to mierzą) , ruchy są - jest git. A co do krzywej cukrowej - przeżyjesz, nie będzie tak źle.
 
Z objawow to mam podobnie. Tez mdlosci bez wymiotow i na niektore potrawy patrzec nie moge. Do tego sennosc jeszcze dochodzi i szybkie meczenie.

Krzywa cukrowa bleeee mialam robiona raz i myslalam ze zwroce swoje organy... a tu zwymiotowac nie wolno.



Co do usg tez bym miala niedosyt. Tez bym chciala zobaczyc malusza. A czemu nie zrobili ci usg?
 
usg nie zrobili dlatego ze w poniedziałek miałam połówkowe i wtedy było robione fachowe usg i mój doktor uważa że co za dużo to nie zdrowo i tak często usg nie będzie robił bo wszystko jest dobrze.
 
Peti: super, że Córeczka ułożyła się już główkowo :tak:

A ja od wtorku piorę, prasuje, piorę, prasuje i końca nie widać ;-) Czas mi leci jak szalony, co mnie bardzo cieszy :-)
 
Madzia będę czekała na Twoje wrażenia z krzywej.. ciekawa jestem czy to naprawdę aż takie fuuuj :) nasz Mały nas tak załatwił tymi wygibasami swoimi, że połówkowe- kolejne podejście też mi wypadnie na tydzień przed wizytą także zapewne tez wizyta będzie bez USG :/
 
Leka no tego się spodziewaj wiesz jaki jest nasz doktor, mój mąż nawet dzisiaj powiedział mu zeby mi zrobił to usg bo zaraz polecę gdzieś indziej na co doktor powiedział że kategorycznie nie puszczać, a mój mąż że nie da rady bo ja sama polezę i nawet mu nie powiem i nic.
 
reklama
Madzia, wiadomo, ze nasz doktorek chce dobrze.. ale uparty jest z tym USG :/ wiadomo, ruchy bardzo uspokajają, ale 4 tygodnie bez USG ciężko będzie

Peti wspaniale, ze Córunia ułożona juz główkowo :)))
 
Do góry