reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Ja też bardzo chciałabym wiedzieć jak synek Molly się miewa mam nadzieję ze po takim czasie doszedł już do siebie i wszystko jet dobrze.

Dziewczyny ja mam inny problem, wczoraj na posesji znaleźliśmy pisklaczka, a w rynnie domu 4 już nie żyły został tylko ten jeden, matka widocznie je opuściła, po internecie dosliśmy że to mały szpaczek i kurcze muszę go jakoś wykarmić na razie dajemy mu jajko na twardo z żółtkiem i żyje ale kurcze gdzie z nim pojechać zeby dowiedzieć się co dawać mu jeść żeby pisklę przeżyło. Może mamy tu na forum jakiegoś ornitologa.
 
reklama
Madzia znajdz nr do pani ktora w sznie ma przytulisko dla ptakow. Tylko nie pamietam nazwiska ale sprobuj zadzwonic do wet na chopina i spytaj. Oni ci powiedza
 
Martaczi trzymaj się Kochana!!!!! Musi być dobrze, wszystkie tu z całych sil trzymamy za Was kciuki, przecież to już nie
był aż taki bardzo wczesny tydzień, więc wierzę, że niebawem będzie po strachu

Madzia, ale przygoda.. jak tu się takim małym ptaszkiem opiekować?!

Genna tak w ogóle to wielkie gratulacje!!! Czekamy na Ciebie tu :)

My byliśmy wczoraj na połówkowym, ale Synek nie dal się w ogóle zbadać :/ nasz Mały ekshibicjonista pokazał tylko jak zawsze siusiorka i to by było na tyle. Dr powiedział, ze w takiej pozycji dziecka (główka między nóżkami, a stópki zarzucone na uszy to on nawet nie zaczyna badania :/ a czekalismy pod gabinetem 2 godz. bo wszystkie dzieci robiły ten sam numer i rodzice tak wchodzili i wychodzili po kilka razy- my też, ale nic z tego. Podobno upał tak działa. Także podejście nr 2 w poniedziałek 16.06 :)
 
Ostatnia edycja:
Czy są jakieś dziewczyny które chodzą lub chodziły do Ivicta Gdańsk? Czy któraś miała coś do czynienia z dr. Gniadek? Udało mi się zarejestrować do nich na prenatalne (w Gamecie skończyły się środki z NFZ) i właśnie do tego dr był wolny termin.
 
Jego ja jutro wizytuję o 18.00 ;) aż sama jestem ciekawa ile ta moja królewna waży bo po żebrach już nieźle mnie kopie

Martaczi trzymam kciuki za twojego syncia :*
 
Magda - Ja byłam w Gdańsku na prenatalnym u dr Lenckowskiej, bardzo sprawna i konkretna. Na połówkowe udało mi się dostać do dr Brzóski, czy jakoś tak.

A przy okazji nasze Bobo jest bardzo duże jak na 18 tydzień, lekarz stwierdził że to raczej już 19 i tak wpisał w kartę, rośnie nam mały gigant jak zostało to ujęte :-D ponadto najprawdopodobniej będzie to dziewczynka.
 
CZERWIEC

1. SZYSZKA87 (25 czerwiec ) syn Antoś

____________

LIPIEC
2. 24MAGDA09 (04 lipiec )
3. MINNI27 (29 lipiec) córka Wiktoria

____________

SIERPIEŃ
4. PETI30 ​(1 sierpień) córka Lucy
5. LABO75
(7 sierpnień) córka Aleksandra
6. SIAGA (10 sierpień ) syn
7. MADZIA I PIOTR (26 sierpień) córka
Hanna

____________

WRZESIEŃ
8. NIEPOKORNA (1 wrzesień) syn Oliwier
9. JOGO (2 lub 6 wrzesień) córka Nadia
10. ELLENI (5 wrzesień) córka Adrianna
11. ZUZIA2011 (5 wrzesień) syn



____________

PAŹDZIERNIK
12. MAJKA201 (12 październik) syn
13. MADZIA76
(18 pażdziernik) córka
14. LENKABAR (30 październik) syn Filip

____________

LISTOPAD
15. Bzibziok (7listopad)
16. FOOTE
(13 listopad) prawdopodobnie córka
17. LOLITKA200 (13 listopad)
18. ESIEK (19 listopad) prawdopodobnie córka
19. EMA51 (27 listopad)


____________

GRUDZIEŃ
20. _Infinity_ (12 grudzień)
21. Ona232
(18 grudzień)


____________



2015


STYCZEŃ
22. Hope84 (1 styczeń)
 
Oj dziewczyny,ale ten czas leci,jestem 4 na liscie i mam nadzieje ze tak zostanie:tak:Nie wiecie co z nr 2 czyli Magda?

Zuzia wspolczuje Ci tej pracy,ale jeszcze tylko pare miesiecy i koniec.Zostajesz do macierzynskiego czy idziesz wczesniej na zwolnienie?
 
reklama
Do góry