reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Niepokorna mnie sie wydaje ze niskie cisnienie dzisiaj jest,ja tez sie czuje jakas do bani:-D

Szyszka moja znajoma juz jest 2 tygodnie po terminie i jutro rano beda jej porod wywolywac.Nie wiem jak jest w Pl, tutaj sie czeka 14 dni i jak sie nic nie dzieje to do szpitala.Ona cala ciaze siedziala w pracy przy biurku i w ogole malo sie ruszala,moze to jest przyczyna,nie wiem.Ja od 38 tygodnia to bede chyba biegac po schodach w gore i w dol zeby tylko cos sie ruszylo;-)

Mam nadzieje ze niedlugo zwolnisz 1 miejsce :-)
 
Ja tez dziewczyny jak patrzę jak ta lista sie przesuwa i skraca to az nie moge uwierzyć . Jak na nia dołączyłam i wylądowałam na zaszczytnym ostatnim miejscu to myslalam ze mina wieki a tu juz kupuje takie rzeczy jak pampersy , bepanten , waciki i takie rożne :)

zula a ty kiedy kochana wskoczysz na listę , chyba juz czas prawda?:))

genna na ciebie tez juz tu czekamy :))
 
24MAGDA09 ostatnia aktywność 4 luty 2014

Wątpię aby nagle się odezwała
:no:


Dziewczyny mówicie o tym jak szybko mija czas, ja też nie tak dawno dołączyłam do listy, a mój synek skończył właśnie 3 miesiące. Nawet się nie obejrzę, jak będę na jego weselu witać go chlebem i solą :zawstydzona/y:
 
reklama
Martaczi - ściskam Was mocno i modlę się żeby wszystko było dobrze. Trudno mi uwieżyć, że po tym wszystkim co już przeszłaś w ciąży, problemy Cię nie opuściły, jednak wierzę że musi się to skończyć dobrze. Ściskam Was mocno.
 
Do góry