reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Martaczi - no nie moge uwierzyc - tyle juz przeszlas z Twoim maluszkiem a teraz jeszcze to :-( ja nie wiem gdzie tu sprawiedliwosc..... calym serduchem jestem z Wami, bede sie modlic musi byc dobrze do jasnej ciasnej w koncu 31 tydzien to juz daleko i maluszek ma juz duze szanse, mocno w Was wierze - trzymajcie sie tam....
 
Dziewczyny kochane przepraszam ze tak malo sie udzielam - chodze do pracy na popoludniowe zmiany i nawet nie wiem kiedy ten czas leci... chcialabym Wam wszystkim odpisywac bo czytam zaleglosci ale brakuje mi czasu a po pracy padam na twarz... zostalo mi jeszcze 4 i pol tygodnia wiec moze potem nareszcie bede miala wiecej czasu...

Zuzia a co u Ciebie?
Niepokorna - wciaz szukamy mieszkania - co jakies nam wpadnie w oko to nas przelicytuja, teraz znowu czekamy wiec trzymaj kciuki... No a tak odliczam dni do mojego odejscia z pracy - wlasnie wczoraj zaczelam szkole rodzenia - u nas to tylko 4 spotkania z polozna ale na szczescie zajecia sa w moj najgorszy dzien pracy wiec chociaz moge sie urwac na 3 godzinki i mi za to placa a ze niecierpie tej pracy wiec kazda godzina sie liczy... mialam tez spotkanie z polozna pobrala mi krew i dostalam zastrzyk na przeciwciala anti-D bo mamy konflikt serologiczny z m. A tak to junior mi niezle daje popalic z kopniakami i juz pomalu zaczyna byc to mniej przyjemne hihi rosnie i ma mniej miejsca i kopniaki silniejsze;-) ale i tak mamusia szczesliwa ze daje tak czesto o sobie znac:) A jak u was??
 
Ostatnia edycja:
Esiek chyba nika85 trzeba skasować, bo jak zajrzałam w jej profil, to.... cóż mogę powiedzieć ostatnia aktywność 26 listopad.

Martaczi wierzę że wszystko będzie dobrze. Trzymaj się kochana.
 
Martaczi całym sercem jestem z Wami! dużo zdrówka dla dzidzusia i Ciebie! Musi być i będzie dobrze. Czekamy na wieści od Was! Trzymajcie się

która dziewczyna informowała nas o Molly? może ona będzie coś wiedzieć co z nią i dzidzią?
 
reklama
Do góry