reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Witam Was dziewczynki !!!

sznurki -
GRATULUJĘ SYNUSIA!!!

Przepraszam, że nie do każdej imiennie ale nie nadrobiłam wszystkiego.. Co jakiś czas Was podczytuję ale ciężko jest bo czasu brak.. Dzisiaj siadłam i odpoczywam bo pogoda nie daje mi spokoju.. Nie wiem co mam ze sobą zrobić tak mi nie dobrze z gorączki.. Wczoraj byłam na usg i moja kruszynka ma 1410 gram. Lekarz mówił, że w normie ale chciałam się podpytać mamuś już wyżej ode mnie ile miały Wasze dzidziusie w 30 tygodniu??
Ogólnie wszystko jest ok, niunia jest już ułożona główkowo więc liczę na to, że tak zostanie.
Praktycznie wszystko już gotowe. Wózek mam, łóżeczko i fotelik samochodowy zamówione, ciuszki też są. Teraz pozostaje mi tylko czekać.. A z tym gorzej bo jestem niecierpliwa :) No i te upały! Chociaż w październiku bedzie już lepiej..

Milia i elona - za Was trzymam ogromne kciuki za powodzenie!!

Lawendowy sen - I w końcu do Ciebie szczęście się uśmiechnęło :) Bardzo się cieszę i życzę Ci jak najlepiej!! Trzymam kciuki za transfer i kolejną udaną ciążę :)

Życzę Miłego Dnia!!!
 
reklama
Sylwia ogromnie współczuję, mój pierwszy piesek też miał raka płuc i biedna się udusiła. To był dla mnie taki szok, że teraz nie chcę mieć więcej zwierząt. Dwa lata przed śmiercią się oszczeniła i zostawiła nam jednego małego wrednego psa, który mieszka z rodzicami w domku :) Co do pacjentki to niech ją szlak trafi......
Miliaa oj już biedna nie wytrzymujesz, czasami trzeba sobie popłakać żeby ulżyć. Jak wróci profesorek to zaraz ci cc zrobią.
Domat mój mały miał w 28 tyg i 2 dniu 1325 g i ponoć był tydzień do przodu, wiek z usg pokazuje 29 tydz i 3 dzień.
Kwiatuszek niech ci szybko miną te dni do kwalifikacji.
 
Sylwia tule z powodu straty psiaka niestety niektorych rzeczy sie nie da zauwazyc, nasza sunia miala tez powazna wade wrodzona i do ostatnich chwil zachowywala sie normalnie niestety nawet operacja nie pomogla, zmarla mi w ramionach biedna , lekarze dziwili sie ze przezyla az 7lat z taka wada
 
Melduje sie po wizycie. Szyjka ponad 3cm i trzyma ufffff...
Mala urosla i juz ma 1.3kg.
mam lezec plackiem bo kazdy dzien jest mega wazny. Oby wytrzymac do 34tyg.

w nast. Tyg ktg moje pierwsze.
No to leze....leze...leze...
 
Milagros :-) wspaniałe wieści! no może oprócz tego leżenia, no ale ... masz już wprawę ;-) zobaczysz -czas szybko minie :tak: ciekawe jak Twoja maleńka zareaguje na ktg, mój mały nie cierpi - kopie prosto w peletę i ucieka gdzie się da, mała jest spokojniejsza, ale ona gdzieś głebiej schowana więc może dlatego, mniej jej to dokucza.

wiecie co? normalnie u mnie w domu jest upalnie! a jeśli u mnie tak gorąco to jak u Was jest? u mnie to na prawdę "święto lasu", w pokoju wiatrak, w kuchni wiatrak...
 
Milagros - cudowne wieści :tak: powodzenia na ktg.

Mazenka - czemu się nie odzywasz?? Martwię się :-(

Pozwolicie, że się pochwalę :tak: Właśnie wróciłam z kolonoskopii i wszystko OK. 10 września mam wizytę w celu przygotowań do crio :tak:
 
reklama
Do góry