reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Lilia jestem, będę musiała nadrobić czytanie.
wkleję z wątku staraczek, bo źle mi się pisze na tablecie.

Ja juz jestem po transferze, mam 2 kropki w brzuchu. Trochę strasznie zabieg wyglądał, ale był totalnie bezbolesny, a nawet przyjemny. Prosto z fotela przeturlałam się na jeżdżące łóżko, na brzuch. Zawieźli mnie do łóżka, przewalili na nie i jeszcze leżałam na brzuchu 20 minut. Myślałam, że nie wyrobię z pełnym pęcherzem i spuchnietymi jajnikami. Całe szczęście hiperki jeszcze nie mam, ale sie rozkreca i rano mam wziąć zastrzyk i psikać sprayem, oprócz tamtych leków. Tak czy inaczej mam 2 bąbelki w sobie i chcę bardzo, żeby tam zostały. ..

Jestem teraz pełnoprawnie w Waszym wątku i mam wielką nadzieję, że zostanę tu minimum 9 miesięcy:-D
 
martka nie wiem, też byłam w szoku:szok:. Powiedzieli, że taką mają metodę i już nie wynikałam, bo dali mi zdjęcie z usg z moimi kropkami:rofl2:
 
Mazenka trzymam za Was kciuki:))
Milagros super, ze szyjka trzyma i oby tak dalej.
My dzisiaj odebraliśmy łóżeczko i komedę z przewijakiem i wanienką.
na wieczor mam największą chandrę przedporodową... Dobranoc
 
Hej dziewczeta! Wrwszcie jakas ulga od skwaru...uffff. Dzis do szpitala na pierwsze KTG Maksia... strasznie sie boje :/ ... W nocy juz wogole spac nie moge, boje sie ze zostanie tak do porodu :(((( MILEGO DZIONKA!!
 
Aduś trzymam kciuki za dzisiejsze ktg:) wszystko będzie dobrze, u mnie też ze snem nie najlepiej, ale tak to już jest. Miłego dnia dla wszystkich.
 
reklama
Do góry