reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

SZNURKI gratuluje duzego synusia :))) super ze porod taki bezproblemowy byl :) SYLWIA cobabsztyl za glupi, wspolczuje pieska... nasz staruszek tez ma raka i wczoraj bylo z ni, zle ale jakos poprawilo mu sie MILLIA przejelas koszulke lidera :)))
 
reklama
Sznurki-->> gratulacje ogromne!!!!!!! :happy::happy::happy::happy::happy: !!!!!!

Miłego dnia dziewczynki, chciałabym zeby w końcu popadało troszkę, bo to duszne powietrze mnie też już dobija, a trzeba to jakoś wytrzymać. Wiecie, że ja wciąż czekam kiedy mi urośnie brzusio?? taki szczypiorek ze mnie cały czas a to już 15 tydzień !!!
 
Zakochalam sie w tych misiach... Cholera cena powala ale chcialabym, zeby miala takiego swojego miska na cale zycie.

FLATOUT Bear Australia / Producent - Zabawki oraz akcesoria dla dzieci i rodziców.

chyba upal mi mozg przegrzal :p

Milagros misie są drogie, bo zrobione z owczej wełny. Większość z nas myśli,że owieczki nie są torturowane gdy ludzie zdzierają z nich wełne, a niestety Australia ma złą sławę. Ja również kupiłam sobie kiedyś bardzo drogie buty australijskiej firmy, są super. Potem dopiero zainteresowałam się losem owieczek. Była masa petycji, mam nadzieje, że nasze głosy nie poszły na marne i te firmy bardziej humanitarnie traktują owieczki. Misie są cudne i na pewno bardzo miłe w dotyku. Ja nie mówie, żeby nie kupować, tylko zwrócić uwagę że cena jest czymś spowodowana. No i przed zakupem tego typu rzeczy poczytać na temat firmy i kupić od tej "lepszej". Ja kupiłam z owczej wełny takie wkładki do spacerówki, czy nosidełek, są super, zapewnią wiele ciepła w zimę, można też stosować latem, podobno dają chłód, choć ja nie zauważyłam,żeby buty latem faktycznie dawały chłód, a w UK masa ludzi chodzi w nich cały rok.


Sylwia bardzo mi przykro z powodu pieska, ja wiem,że kiedyś przyjdzie taki dzień,że trzeba się będzie pożegnać i to jest bardzo sumtne i ciezkie do przeżycia. A co do babska to pewnie do niej kiedyś wróci jej bezczelność, na pewno niezbyt długo pocieszy się pięknymi ząbkami. Cieszę się, że u Ciebie i maluszka dobrze.


Aga a Ty nie napisałaś jak Ci minął pobyt w PL?

miłego dnia dziewczyny
 
Sylwia... Mamy moskitiery w oknach i ani jednego komarka. Rzeczywiście widoki na wisle są, ale nie z mojego pokoju. My mamy pokój na północ wiec słońce prawie w ogole nie dochodzi, troche po południu. Mamy też wiatraczek...no ale ale dzis to tragedia pewnie bedzie :)
Ja bym mimo wszystko na twoim miejscu wzięła zwolnienie z pracy.

Ja dzis miałam pierwszy kryzys ze szlochami! Aż pani dr przyszła zapytać co mi jest. Wyryczalam się i jest juz lepiej, ale wiem po sobie, ze nie pociagne psychicznie długo w takiej niepewności.
Deadline daje sobie na 14 sierpnia i wtedy po maxie domagam się cc! Koniec :)
 
Mila moj suwaczek sie nie przesuwa.Tez bede w 38 i 4 dniu.Z ciaza ok ,tylko mala jest zle ulozona do porodu naturalnego,lekarz mowi ze juz trudno zeby sie odwrocila.
 
Mamy 2 liderki :tak: a później ja :szok:

1. MILIAA (14 sierpień) – syn Marcel
2. ELONA (14 sierpień) – córka

3. MADZIALENAK (28 sierpień) – syn Sebastian
4. KATE (11 wrzesień) – córka Hania
5. ADUŚ (26 wrzesień) – syn Maksymilian
6. PINGWINEK (28 wrzesień) – córka Milena
7. SONY (18 październik) – syn Paweł
8. DOMAT (18 październik) - córka
9. OSKAA (22 październik) – syn Adrian
10. GOTADORA (24 październik) – córka Marta i syn (Maksymilian?? czekamy na 100% zatwierdzenie imienia przez tatusia )
11. AGAPL (26 październik) – córka Victoria
12. MILAGORS (28 październik) – córka Zosia
13. GOSIA_1983 (31 październik) – córka Milena
14. AVOCADO (24 listopad) – córka Kinga
15. HOLA (27 listopad) - syn
16. MALINUŚ (14 grudzień) – córka
17. MARTKA (27 grudzień) – syn Eryk
18. IKASIA (18 styczeń 2014)
19. MEMORIES (30 styczeń 2014)
20. DARII (2 luty 2014)
21. MajaSauer ( 6 marzec 2014)
22. SYLWIA1985 ( 22 marzec 2014)
 
MILLIA wiec twoja cc nie jest pewna??? a co na to Twoj profesor? nie pracuje w tym szpitalu? Ja jutro na wizyte i ktg do szpitala! strach...
 
reklama
Sylwia, bardzo smutna historia z psiaczkiem Twojej mamy. Ale niestety, taki nas wszystkich los spotka, bo wszyscy jesteśmy śmiertelni :-(
A co do Twojej pacjentki, to chyba masz na nią jakieś namiary?
Coraz więcej ludzi działa na beszczela. Niestety dzieci od kołyski są tak wychowywane i uczone, żeby w życiu rozpychać się łokciami i widzieć tylko czubek własnego nosa. O empatii nie ma mowy.


Miliaa, przytulam mocno. Nie płacz, bo Marcelek też będzie smutny.
 
Do góry