reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Dziewczyny A polecacie jakieś łóżeczko turystyczne ???? Za jakiś czas jedziemy ba domek i się rozglądam, ale większość ma według mnie słabe materace do spania dla takiego malucha
 
reklama
Dziewczyny A polecacie jakieś łóżeczko turystyczne ???? Za jakiś czas jedziemy ba domek i się rozglądam, ale większość ma według mnie słabe materace do spania dla takiego malucha
materac zeby byl dobry to nie moze byc skladany, a do lozeczka turystyxznego to rqczej tylko takie sie dokupuje. Ale jak dziecko pospi na takim tydz cyz nawet dwa to krzywda mu sie nie stanie 😉
 
materac zeby byl dobry to nie moze byc skladany, a do lozeczka turystyxznego to rqczej tylko takie sie dokupuje. Ale jak dziecko pospi na takim tydz cyz nawet dwa to krzywda mu sie nie stanie 😉
Na tydzień jedziemy. Władze to dodatkowo w kokon i powinno być ok.
Przy takim maluchy wyjazd na wakacje to jest pakowania gratów multum. Chyba busa trzeba brać;).
Muszę jakieś listy porobić, a sobie to chyba tylko stringi spakuje mniej miejsca zajmują 🤣.
Po nocy wyszły u nas potówki na zgieciu pod kapłanami czym smarowałyście ?
Macie jakieś dobre sposoby by komary nie zjadły malucha Na wyjeździe?
 
Na tydzień jedziemy. Władze to dodatkowo w kokon i powinno być ok.
Przy takim maluchy wyjazd na wakacje to jest pakowania gratów multum. Chyba busa trzeba brać;).
Muszę jakieś listy porobić, a sobie to chyba tylko stringi spakuje mniej miejsca zajmują 🤣.
Po nocy wyszły u nas potówki na zgieciu pod kapłanami czym smarowałyście ?
Macie jakieś dobre sposoby by komary nie zjadły malucha Na wyjeździe?
ja bylam z dwumiesieczniakiem na kempingu. Wyzwanie, ale spoko.
Na potowki sudocrem.
Na komary nic nie mozna. Tylko moskitiera.
 
reklama
Do góry