reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Dziewczyny czy tak moze byc:moje dziecie mialo zapalenie oskrzeli-leczona do poniedzialku bez antybiotykowo,wziewny steryd.Wczoraj 2 lekarzy badalo wszystko czyste i ok,duza poprawa.Wczoraj miala tez szczepienie przypominajaca dawka 6w1 tyle ze inna bo tata szczepionka byla do 2 lata a moja akirat skonczyla w poniedzialek.Od wczoraj boli ja reka po szczepionce nawet za bardzo nic nia nie robi.W nocy temp.do 38.2 stopni.dzis marudna,poplakuje temp.tak ponad 37 ale nie wiecej niz 37.5.zostala z tata w domu.kurcze czy moga tp byc poszczepienne reakcje nigdy tak nie reagowala na szczepienie
tak u nas za każdym razem po szczepieniu podwyższona temperatura była i maruda straszna. Zawsze lekarz informuje nas o możliwych objawach po szczepieniu.
 
reklama
Dziewczyny czy tak moze byc:moje dziecie mialo zapalenie oskrzeli-leczona do poniedzialku bez antybiotykowo,wziewny steryd.Wczoraj 2 lekarzy badalo wszystko czyste i ok,duza poprawa.Wczoraj miala tez szczepienie przypominajaca dawka 6w1 tyle ze inna bo tata szczepionka byla do 2 lata a moja akirat skonczyla w poniedzialek.Od wczoraj boli ja reka po szczepionce nawet za bardzo nic nia nie robi.W nocy temp.do 38.2 stopni.dzis marudna,poplakuje temp.tak ponad 37 ale nie wiecej niz 37.5.zostala z tata w domu.kurcze czy moga tp byc poszczepienne reakcje nigdy tak nie reagowala na szczepienie
Myślę że tak. Mój synek po pierwszej dawce szczepionki zero reakcji. Po każdej kolejnej gorączka ok 38.5. Po lekach przechodzi i już nie wraca. Mi zawsze pielęgniarka mówi że do 3 dni po szczepieniu może być gorączka
 
Dziewczyny czy tak moze byc:moje dziecie mialo zapalenie oskrzeli-leczona do poniedzialku bez antybiotykowo,wziewny steryd.Wczoraj 2 lekarzy badalo wszystko czyste i ok,duza poprawa.Wczoraj miala tez szczepienie przypominajaca dawka 6w1 tyle ze inna bo tata szczepionka byla do 2 lata a moja akirat skonczyla w poniedzialek.Od wczoraj boli ja reka po szczepionce nawet za bardzo nic nia nie robi.W nocy temp.do 38.2 stopni.dzis marudna,poplakuje temp.tak ponad 37 ale nie wiecej niz 37.5.zostala z tata w domu.kurcze czy moga tp byc poszczepienne reakcje nigdy tak nie reagowala na szczepienie
tak. Ale jutro juz nie ma prawa miec temp, jesli bedzie miec to znaczy ze jakas infekcja sie rozwija. U mojej 6latki po ostatnim szczepieniu reka bolala przez 4 dni tak, ze prosila o przeciwbolowe…
 

Załączniki

  • Screenshot_20230614-203808_Gallery.jpg
    Screenshot_20230614-203808_Gallery.jpg
    295,5 KB · Wyświetleń: 40
Hejka mamuśki
Odstawienie od cyca - ktoś tutaj pisał, że odstawiając od cyca dziecko (moje ma 10 m-cy) nie muszę mu dawać mleka modyfikowanego?? Prawda to? Jak wtedy ilosciowo i jakosciowo karmic dziecię?

Nadszedł ten dzień…🥹
 
reklama
Hejka mamuśki
Odstawienie od cyca - ktoś tutaj pisał, że odstawiając od cyca dziecko (moje ma 10 m-cy) nie muszę mu dawać mleka modyfikowanego?? Prawda to? Jak wtedy ilosciowo i jakosciowo karmic dziecię?

Nadszedł ten dzień…🥹
Do 12 miesiąca życia dziecka podstawą karmienia jest mleko, więc przez 2 miesiące moim zdaniem powinnaś mu dać mm, jak odstswiasz po 12 m-cu to wtedy nie trzeba dawać mleka albo można dawać krowie.
 
Do góry