reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
tak książeczki przerobione zarówno kici koci jak i inne. On ma awersje do siadania na nocnik a bez tego odpieluchowanie nie ma sensu. Dziś zrobił drame jak mu założyliśmy majtki a potem jak chciał zrobić kupę to przyniósł pampersa. Oczywiście kupa nie została zrobiona, po prostu chciał pampersa 🤦🏻‍♀️🤷‍♀️ wysiadam już na samym początku
Nasze chłopaki są w podobnym wieku, mój z 22 września i chodzi bez pampersa już od stycznia, ale kupy nie zrobi na nocnik. Jak chce kupę wola żeby mu założyć pampersa, nie usiądzie na nocnik. O ile z sikaniem nam poszło szybko i gładko tak z kupa walczymy do dziś. Zaczął mi kupę wstrzymywać jak próbowałam namówić go żeby robił na nocnik więc odpuściłam narazie, jak chce kupę zakładam pieluchę. Nic na siłę, bo im bardziej bedziesz go zmuszać , bardziej bedzie się buntował. Może potrzebuje więcej czasu żeby to ogarnąć.
 
Ja tylko napiszę co u nas, wkraczamy ma wyższy poziom. Moja córka gada ciągle, nawet do siebie, buzia jej się nie zamyka nigdy. Głowy nam puchną. Wyjeżdżam teraz na tydzień, sama, matko jak się cieszę 🤣🤣🤣
 
reklama
Do góry