reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cień cienia na teście ??

reklama
ooo... i jak samopoczucie? Ja się czuję 100 razy lepiej odkąd weszłam w 2 trymestr :p
Ja to pierwszy trymestr miałam w kartkę 😊 5-7 tydzień masakra 🤦🏻‍♀️ wrak człowieka 🤓 wymioty, mdłości, leżałam całymi dniami w łóżku jak trup 😋 nawet jak w TV była gdzieś reklama z jedzeniem to musiałam przełączyć kanał, bo zaraz robiłam się zielona i mnie darło 🤢Potem jakieś 2 tygodnie spokoju, potem znów powrót dolegliwości, ale już nie w takim znacznym stopniu. Od 11 tygodnia jak ręką odjął, chociaż mam jeszcze czasem dni, że mnie mdli, ale myślę, że to z przejedzenia 😋 Na kiedy masz termin? 🌷
 
Ja to pierwszy trymestr miałam w kartkę 😊 5-7 tydzień masakra 🤦🏻‍♀️ wrak człowieka 🤓 wymioty, mdłości, leżałam całymi dniami w łóżku jak trup 😋 nawet jak w TV była gdzieś reklama z jedzeniem to musiałam przełączyć kanał, bo zaraz robiłam się zielona i mnie darło 🤢Potem jakieś 2 tygodnie spokoju, potem znów powrót dolegliwości, ale już nie w takim znacznym stopniu. Od 11 tygodnia jak ręką odjął, chociaż mam jeszcze czasem dni, że mnie mdli, ale myślę, że to z przejedzenia 😋 Na kiedy masz termin? 🌷
O to miałam bardzo podobnie ale obyło się bez wymiotów 😅
termin mam na 12 czerwca 🥰
 
Super 🌷 ja 10.06, znasz płeć? 😊
A masz zachcianki? Mnie na razie ominely 😊 nie mam napadów 😊 Za to co noc budzę się do jedzenia, bo mnie ssie 😶
cały czas kanapka z pasztetem i pomidorem i melon 😂
odrzuca mnie totalnie od słodkiego, czekolada, ciasta - nic takiego w siebie nie wcisnę, ale może to dobrze 😅lekarz w 12+5 nam powiedział, że prawdopodobnie dziewczynka ale słabo było widac. Może w 20 tc się dowiemy napewno.
A jak u Ciebie? wiadomo? 😀
 
cały czas kanapka z pasztetem i pomidorem i melon 😂
odrzuca mnie totalnie od słodkiego, czekolada, ciasta - nic takiego w siebie nie wcisnę, ale może to dobrze 😅lekarz w 12+5 nam powiedział, że prawdopodobnie dziewczynka ale słabo było widac. Może w 20 tc się dowiemy napewno.
A jak u Ciebie? wiadomo? 😀
Hehe, czyli smaczki są 😊
Mi na USG genetycznym powiedział, że na 80 procent chłopczyk, zobaczymy w późniejszych tygodniach czy się sprawdzi 😋 A wracając do kanapki z pasztetem. Pasztet robisz sama czy kupujesz? Ja to mam obsesje dot.listeriozy i innych bakteri 🤷‍♀️
 
Hehe, czyli smaczki są 😊
Mi na USG genetycznym powiedział, że na 80 procent chłopczyk, zobaczymy w późniejszych tygodniach czy się sprawdzi 😋 A wracając do kanapki z pasztetem. Pasztet robisz sama czy kupujesz? Ja to mam obsesje dot.listeriozy i innych bakteri 🤷‍♀️
a kupuje taki w mięsnym. ale już szukam jakichś przepisów żeby zrobić sama, najlepiej jakiś warzywny/z ciecierzycą ;)
 

Załączniki

  • A484CED4-F9B8-4BCF-9FA5-46D6FE9C6BD5.jpeg
    A484CED4-F9B8-4BCF-9FA5-46D6FE9C6BD5.jpeg
    81,1 KB · Wyświetleń: 5 386
reklama
Dziewczyny w czwartek idę do ginekologa żeby potwierdził ale testy coraz ciemniejsze :) jednak cień cienia jak na pierwszym zdjęciu może oznaczać ciąże ☺️😁
 

Załączniki

  • FB10157E-A9A4-4C09-87F0-1E2AEF1CA850.jpeg
    FB10157E-A9A4-4C09-87F0-1E2AEF1CA850.jpeg
    81,1 KB · Wyświetleń: 2 483
Do góry