reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cień cienia na teście ??

reklama
Dla mnie ewidentnie jest cień, ale w tej chwili to na dwoje babka wróżyła, bo równie dobrze może to być mocniej widoczny pasek testowy, zdarzały mi się takie. Trzeba testować dalej, powodzenia :)
 
Cześć dziewczyny, ja chyba już oszalałam 😂 okres spóźnia mi się 5 dni, dzisiaj zrobiłam test i tylko ja widzę na nim cień cienia kreski 🙈 co myślicie ? Jest?nie ma ?
ja widzę cień, chociaż to pink a one często oszukują, zrób może jutro z innej firmy, polecam doz, Nordtesty, dobre są też clearblue, ale.drozsze, albo daruj to sobie i leć na betę, powodzenia!
To ciekawa jaka jest czułość testu ciążowego, który aktualnie jest w biedronce za 90 groszy :-D
to są 25, zrobilam z popołudniowego moczu i był leciutki cień, ale ledwo widoczny, potem została tylko cieniutka kreseczka, inne wyszły dużo mocniejsze, więc nie są bardzo czułe. Pani sprzedawczyni w Biedrze powiedziała mężowi że testy lepiej w aptece kupować 😆
 
ja widzę cień, chociaż to pink a one często oszukują, zrób może jutro z innej firmy, polecam doz, Nordtesty, dobre są też clearblue, ale.drozsze, albo daruj to sobie i leć na betę, powodzenia!
to są 25, zrobilam z popołudniowego moczu i był leciutki cień, ale ledwo widoczny, potem została tylko cieniutka kreseczka, inne wyszły dużo mocniejsze, więc nie są bardzo czułe. Pani sprzedawczyni w Biedrze powiedziała mężowi że testy lepiej w aptece kupować [emoji38]
Mnie Pink nie oszukał piękne krechy i to wieczorem pokazał :)
 
Jak się tak wpatruję, to widzę cień. Ale to jest już chyba jakieś skrzywienie po wpatrywaniu się w moje testy - widziałam cienie kresek których nie było :D jutro poniedziałek, najlepiej zrobić betę z rana :D trzymam kciuki! I daj znać jak się rozwinęła sytuacja.
 
reklama
Do góry