reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

hej dziewczyny mam pytanie, czy któraś z was miała robione zdjęcia RTG w ciąży? wiadomo nie od dziś, że promienie RTG są szkodliwe w czasie ciąży, a po wypadku miałam ich robioną całą serie a potem jeszcze trzymałam dzieci do zdjęć, lekarz powiedział żeby nie martwić się na zapas, ale mi to spędza sen z powiek...
 
reklama
Juchu ja mam jedną z tańszych whirpoola i jestem zadowolona. Już w sumie nasza druga pralka z tej firmy i bezawaryjjna. Mamy ją już 4 lata a pierzemy kilka razy w tygodniu.]
Magnolia przeczytałam Twoją historię. Bardzo mi przykro! Mam nadzieje, że wszystko się ułoży! Co do zdjęć RTG to ja nie miałam.
Karola o to zapowiada się u Was fajny wekend. My pewnie w domu chyba, że się ochłodzi.
Loi super, że z Hanulką wszystko ok:) Tak trzymać.
Enya ja nadal kciukiza Ciebie trzymam!!!

Ja dzisiaj nie wyspana, w nocy się męczyłam. Duszno, niewygodnie, a jak już zasnełam to Ala się budziła. masakra, A dzisiaj maluszka nie czuje od rana. Zjadłam, leże, a tu nic. Mam nadzeje, że się rozkręci bo zaczynam się martwić.
 
Tekla, Karola - dzięki dziewczynki za Wasze słowa
Karola - a gdzie Ty dokładnie mieszkasz bo ja widzę ,że w łódzkim , jak nie chcesz pisać tutaj to może na priw napisz.
Ja bardzo chętnie tylko nie wiem co mój M na to powie na taki mój wyjazd muszę z nim pogadać najpierw bo on raczej nie ufny co do znajomości z internetu to znaczy nie chcę abyś mnie źle zrozumiała znamy się z tąd nie od dziś i ja wiem ,że na pewno byłoby super:) no ,ale muszę to z nim przedyskutować.
 
nisiao, ja się jakoś trzymam, ostatnio dużo mam na głowie, praca, dom, porządki w domu, przed domem, do tego dorzuciłam rower i nie mam czasu myśleć. Jednak wczoraj zostałam sama ze swoimi myślami i gorszy dzień miałam. Wszędzie oczami wyobraźni widziałam w swoim mieszkaniu chłopców na różnym etapie, a to jakby się na podłodze bawili, a to jakby zaczęli wstawać i się stołu chwytać, jakby w chodzikach śmigali, jakby dorośli i byśmy wspólnie obiad przy stole jedli... i potok łez poleciał. Dziś juz się zajęłam pracą i trochę lepiej się czuję. I mimo strachu, z utęsknieniem wyczekuje sierpnia, żeby dołączyć do grona staraczek! Gin dał zielone światło od czerwca, ale w razie jakbym poszła na zwolnienie to nie chce pracodawcy w lecie zostawić, a po wakacjach to juz się w miarę spokojnie robi, a w zime to już całkiem luzik, więc kogoś znajdą i na spokojnie przyuczą na moje miejsce na zastępstwo. Oby ten czas, końcówka czerwca i lipiec szybko zleciał :)
A jak ty się czujesz kochana? Niedawno czytałam o Twoim pozytywnym teście, a tutaj juz połowa 11tc !!!!! :szok: ale ten czas leci!
 
magnolia a do tych zdjęć rtg miałaś taki ołowiany fartuch, żeby zasłonić brzuch? bo generalnie jak ma się ten fartuch to nie powinno to zaszkodzić... ja w sumie miałam robione zdjęcie zębów i to było na etapie ok 3 tygodnia zanim jeszcze się zorientowałam że jestem w ciąży, no i niestety moja córeczka odeszła od nas około 9 tygodnia ciąży, myślę że jedno z drugim nie miało nic wspólnego, chociaż niepokój zawsze pozostaje, pozostaje ci tylko ufać że będzie dobrze :tak:

kaaaatherinne gdzie jesteś??

a jakby kogoś interesowało to może będzie kolejna święta matka, która oddała życie za swoje dziecko a wcześniej doświadczyła dwa razy jak jej dzieci umierają w jej ramionach... http://gosc.pl/doc/1603224.Kolejna-matka-na-oltarze
 
generalnie jestem w szoku...moja niunia usnela o 8.40 akurat tak wstawilam pranie i spi nadal:szok::szok::szok::szok: nie spi nigdy tak dlugo nawet na dworzu.obudzila sie 1h temu na jedzenie i spi nadal.normalnie to bym sie martwila,ale co jakis czas zmienia pozycje.upaly daja i jej we znaki.spi w samej koszulce i w pampersiku z golymi nozkami,lozeczko ma w takiej wnece w pokoju wiec tam ma ciut ciemniej i chlodniej...zdazylam zrobic pranie,wywiesic,umyc balkon,pozamatac,wypic kawke,jeszcze czeka mnie zmywanie,ale chyba zostawie je mezowi:-D,bo nie znosze tego.

nisiao nio wiem,ze sie boisz,ale musisz sie oszczedzac.to mozesz zrobic.strach ci w tym nie przeszkodzi.agnieszkaala wiem jak upaly daja znac kobieta w ciazy.rodzilam Ale na koniec sierpnia wiec cale lato sie meczyłam...co do ruchow to pamietam,ze mala tez sie niewiele ruszala w takie upaly i lekarz wtedy mi powiedzial,ze przeciez to czlowiek i nawet takiemu maluchowi w brzuszku doskwiera cisnienie z zewnatrz i inne rzeczy.a pozatym twoje samopoczucie,zmeczenie tez odczuwa.a znacie juz plec? kobietko odp ci na prw.
 
Ja dzisiaj nie wyspana, w nocy się męczyłam. Duszno, niewygodnie, a jak już zasnełam to Ala się budziła. masakra, A dzisiaj maluszka nie czuje od rana. Zjadłam, leże, a tu nic. Mam nadzeje, że się rozkręci bo zaczynam się martwić.
widzę, że masz tak samo, co rusz pozycję się zmienia, otwarte okna nic nie dają, a potem człowiek, jak zombie chodzi:baffled:
Ruszył się maluszek, czy nadal nie? zrób może tak jak mi Pleni raz radziła - połóż ręce po bokach brzucha i lekko nim potrząśnij i zobacz, czy synek zareaguje.

Enya zaczęłaś kolejnę serię szczepień?

Gorąco, duszno, ehhh, tak źle, tak niedobrze, u nas weekend ma być ponoć burzowy, zobaczymy i ma ciut temp spaść, wskazane by to było zwłaszcza nocą. Nogi i stopy na całe szczeście mi nie puchną, ale potwornie wieczorem łydki i stopy bolą i te stopy taaakie gorące:baffled:
 
hej Tekla to Ty też czekasz widzę ze starankami , ja czekam do września o ile z moją tarczycą będzie wszystko ok kolejną wizytę u endo mam za 2 miesiące.
Katherinne- no właśnie gdzie jesteś ????hop hop
ale gorąco nie laski ????
ja sobie zrobiłam wodę z sokiem i mam ją w butelce popijam co trochę.
 

Katherinne- no właśnie gdzie jesteś ????hop hop
ale gorąco nie laski ????
ja sobie zrobiłam wodę z sokiem i mam ją w butelce popijam co trochę.
sprawdziłam jeszcze raz na jej profilu, ostatnio aktywna była 16 czerwca, coś wspomniała, że z komórki do nas pisze i może jej ta komóra padła i nie ma po prostu możliwości się odezwać. Napisałam do niej też wiadomość, nie pozostaje nam nic innego tylko czekać.
Kobietka, ja właśnie zjadłam kawał zimnego arbuza i jest mi dobrze:-) zaraz biorę się za drożdżówkę:-D
gratuluję CAŁEGO MIESIĄCA bez papierosa!! podziwiam i trzymam kciuki za kolejne miesiące i lata:-D:-D
 
reklama
Na szczęście wkońcu się poruszył, trzeba było dłużej gopozaczepiać, ale Itak jest mniej aktywny niż zwykle.
Ja mam ochotę na koktajl z truskawek, ale truskawek już brakw lodówce. Musze czekać do jutra. Jutro M ma jechać kupić od chrzestnego bobędziemy robić dżemy i kompoty to zrobie wielką miskę i będę popijać.
Ja się troche martwie bo brzuch mi w ogóle nie rośnie, wagastoi w miejscu. A przecież ponoć teraz maluszek rośnie najwięcej?
Karola Alutce pewnie też gorąco i jest zmęczona dlatego tyleśpi. Ja pamiętam, że moja też dlużej spała w te upały. Ja Ale rodziłam wewrześniu, też były takie upały,ale jakoś lepiej je znosiłam niż teraz. Teraz miduszo, słabo, źle. A płeć znana. Chłopiec będzie.
Loi tak jak mówisz tak źle i tak niedobrze. Było zimnonarzekałyśmy, jest gorąco też narzekamy. Mi by starczyły 23 stopnie. Mi teżnogi nie puchną, ale za to łydki bolą, ale mnie chyba od kręgosłupa bo i przedciążą miałam takie bóle.
 
Do góry