reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Agnieszkaala gdyż w wiekszych ilościach moga powodować alergie u dziecka,dlatego chyba dziennie można 15 truskawek,ja zjadam znacznie więcej,ale nie tak codziennie.Jednak na nie mam najwiekzy apetyt
 
reklama
Dzień dobry:-)
cudne upały nam nastały:-D nie powiem, żebym czuła się cudownie i lekko, ale uwielbiam taką pogodę i słowa złego nie powiem, po stokroć wolę żar i słońce, niż deszcze i pochmurną aurę.

Co do truskawek, to ja je teraz uwielbiam, jem praktycznie codziennie i nie liczę ilości, szczerze, to na głowę dostać można i co? może na wodzie i chlebie zostaniemy w ciąży..

Kto następny do rozpakowania?:tak: Kasia i Pleni? :-D

ja dzisiaj idę na usg połówkowe:-D:-D:-D

co z Katherinne, od 4 dni cisza i nie była też aktywna? ma ktoś do niej namiary? albo gdzieś wakacyjnie wybyła?
 
loi
to też prawda,na głowe można dostać,co jeść ,ile, czego nie a co tak.To prawda.Ja jem tyle truskawek ile mam ochotę,ale nie codzienne.Być może organizm się tego domaga :)
No własnie,Katherinne dawno nie było...
Loi to już badania połówkowe,no nieźle.To super to leci :).Co do pogody,to upały cięzkie,ale lepiej tak niż te deszcze,że ruszyć się nie szło.No a tak mozna przeczekać wiekszy upał i potem popołudniu korzystać :):tak:
Ja to z słońca nie moge korzystać,ewidentnie mam uczulenie na słońce,wysypuje mnie niemozliwie.
 
nisiao a ja jem jak najbardziej truskawki w sporych ilościach, nie udowodniono, że tak ten mechanizm działa, że truskawki mogą spowodować alergię u dziecka, wręcz powinno się jeść takie produkty bo zwiększają prawdopodobieństwo tolerancji takich pokarmów u dziecka. Dla mnie to zwykła bajka powtarzana z pokolenia na pokolenie a nie udowodniona medycznie prawda, Światowa Organizacja Zdrowia wręcz zaleca ciężarnym jedzenie takich produktów. :tak: Jedzenie przez kobietę w ciąży truskawek i innych uczulających pokarmów spowoduje alergię u dziecka. | Pogromcy Mitów Medycznych
http://www.poradnikzdrowie.pl/ciaza-i-macierzynstwo/ciaza/truskawki-sezonowy-przysmak_35174.html
loi dokładnie w takiej kolejności jak napisałaś ;-)
 
Ostatnia edycja:
asta te bóle to typowo ciążowe czy już wcześniej miałaś jakieś problemy?
kobietko dobrze napisałaś-mądry zrozumie,a głupim nie warto się przejmować;-) daj znać zaraz po wizycie &&&&&&&&&
kwiatuszek ale cudenko nam pokazujesz:-)
magnolia jednak się zdecydowałaś odezwać;-) Pisz na bieżaco jak tam się przedstawia sytuacja z twoim narzeczonym...
loi to &&&&&&&&& za wizytę
 
magnolia jednak się zdecydowałaś odezwać;-) Pisz na bieżaco jak tam się przedstawia sytuacja z twoim narzeczonym...

Anty co dzień jest odrobine lepiej, choć nadal ciężko z pamięcią, dzwoniłam do niego przed chwilą żeby przekazać wiadomości po wizycie u gin, to rozmawiał ze mną jak z obcą osobą:( mimo że często mu powtarzam o ciąży to czy tak tego nie potrafi jeszcze zapamiętać... w przyszłym tygodniu zaczyna rehabilitacje.
 
kobietka dziękuję za to co napisałaś wczoraj, aż się wzruszyłam jak to przeczytałam :* a teraz trzymam kciuki za wizytę &&&&&&&&&&&

onemoretime trzymam kciuki za zafasolkowanie, ja dzisiaj chyba mam ovu, ale nic z tego :no: raz że męża nie ma a dwa że jeszcze nie ma zielonego światła od lekarza... w sumie jestem z tym pogodzona że trzeba teraz przeczekać ale trochę mi żal :-(

magnolia witam cię na tym wątku, czytałam twoją historię, jeszcze raz mi przykro z powodu tego wszystkiego co doświadczyłaś... pisz częściej jak się czujesz, jak twoja dzidzia oraz narzeczony, trzymam za was kciuki :-)

Loi no ja też wolę już upały niż deszcze i zimno :tak: to już masz połówkowe... jak ten czas leci, prawie 21 tydzień :szok: suuuper :-D

juchu trzymam kciuki za egzamin i pracę, oby już wszystko było dobrze :-)

eve gratuluję udanej wizyty, teraz spokojniejsza?? :-) no i suwaczek nawet wstawiony :tak:

nisiao co do upałów to ja właśnie zakupiłam sobie wiatrak i będę go teraz składać :eek: majstra w domu nie ma, ale żona majstra da radę :-D
 
Edyta Juz troszkę spokojniejsza ale zazwyczaj mam dobry humor zaraz po wizycie a za parę dni znów się zastanawiam, a to nie ma objawów a to że źle się czuję albo za dobrze, chyba będę tak miała do końca ale taki nasz urok:)
dziś siedzę przy wiatraku a raczej leżę, jest strasznie gorąco a ja nawet nad jezioro nie mogę jechać a bardzo lubię pływać, podobno woda już ciepła i niektórzy się kapią, lato w pełni:-)
 
reklama
Nisiao a ja wyczytałam w jakieś gazecie dla ciężarówek, żetruskawki są bardzo wskazane dla kobiet w ciąży bo zapobiegają anemi. Mają dużowitamin. Nic nie było, żeby ograniczyć ilość. Niema co tak się stresować. Jajem to na co mam ochote(oczywiście unikam ewidentnie zabronionych produktów) iw ilościach na jakie mam ochote.
Loi powodzenia na połówkowym.
Magnolia witam! Gratuluje ciąży. A co się stało z narzeczonym?Miał jakiś wypadek? Wspólczuje amnezji, ale to minie prawda?
Edytka powodzenia w składaniu wiatraka. Ja pewnie bym nie dała rady, ze mnie majster jak z koziej....
 
Do góry