reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
nisiao na badaniu genetycznym lekarz powiedział, że to rosnąca macica bo pytałam. to są delikatne pobolewania, delikatne ciągnięcie po bokach o różnych porach i nie cały czas.
 
Plenitude hmmm to dlaczego ja te bóle miałam takie kłujące i mocne,że siedzieć nie mogłam,może rosnąca macica powodowała jakieś problemy też hemoroidami....no ale faktycznie były o różnych porach
 
nisiao więzadła macicy rozciągają się powoli wraz z rosnącą macicą, to uczucie kłucia raz w jednej a raz w drugiej pachwinie, lub jednocześnie, jednak są to zakłucia, natomiast tak silny ból jak opisujesz może być skutkiem naciągnięcia więzadeł i ból może być większy.
 
Tak poza tym to miałam nie pisać,ponieważ już raz miałam taką sytuację że testy dziwnie wychodzily pozytywnie a potem nic nie było.No ale jednak napisze,bo mnie zżerają wątpliwości.Robiłam test wczoraj,@ powinnam dostać14.02. no i test wyszedł baaardzo jasny,że ta druga kreska jest kremowa,odróżnia się od tła i jest tej samej grubości co kontrolna.ciekawe czy to możliwe,że znowu mam dziwny test ciążowy.Pozostaje czekać do @ i w en dzień zrobić następny.
 
Karola ja mam termin miesiączki na 15 lutego więc pewnie test wcześniej nie wyjdzie. Musze czekać.
Onaxxx ja z Alą w ciąży też miałam krwawienia, na usg nic nie było widać, a jednak urodziłam zdrową córeczke i ciąża była bezproblemowa.
Nisiao to ja pocichutku zaciskam kciuki, żeby ciąża jednak była:) ja mam termin na 15 więc może razem będziemy testować w wekend?;)
 
agnieszkaala ja w poprzedniej ciąży piłam syrop mukosolvan, taki mi ginekolog kazał pić, bo mi zmieniał lekarstwa od ogólnej, ale on jest chyba wykrztuśny.

nisiao mi taka jasna druga kreska wyszła na teście 4 dni przed terminem spodziewanej miesiączki, na następny dzień jak spojrzałam na ten sam test to kreska stała się troszkę bardziej wyraźna i lekko zaróżowiła.
 
reklama
agnieszkaala
czyli dzień później :)maszmieć,mam nadzieję że mieć nie będziesz.
Szkoda ,że nie mam testów w domu,ale to może na spokojnie,poczekam już do terminu@ostatnio jak byłam w ciąży to już dwa dni wcześniej wyszedł pozytywny.
juchu ta kreska jakby bardziej zjaśniała,jest bardziej biała w środku odróżniająca się a cieniutkie brzegi są ciemniejsze
Plenitude pozostaje czekac i zrobić ten test.Rany,znowu macie ze mną ten sam temat wałkowanie:( no a Wy jeszcze czekacie na wyniki tak?czy już jest wyjaśnione wszystko?
 
Ostatnia edycja:
Do góry