reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Magda, staracie sie od niedawna, prawda? Z tego co widze w TWoim podpisie... Kochana, nie tak od razu sie zaskakuje. Przynajmniej nie zawsze od razu. Daj Wam troche czasu i sprobuj wyluzowac, choc to chyba najtrudniejsze.
Agnieszkaala, by bylo fajnie, ale ja nawet przy 5 dzieci potrafilam nabierac d... Czekam na wiosne, na cieplo i pogode sprzyjajaca spacerom.
Onaxxx, nie jest... Hormony u Ciebie ok?
Nisiao, siknij za 2 dni z rana i pewnie bedzei juz wyrazniejsza.
 
reklama
Magda, nam się udało po 8 mcach, wyniki wszystkie piękne, ją i R zdrowi, a udało się dopiero jak 'odpuściliśmy'. Głupio to brzmi, prawda? Ją się wkurzałam jak mi mówili spokojnie, dajcie sobie czas, cieszcie się sobą... Ale to naprawdę zadziałało :tak: wierzę, że na każda z nas czeka cud :tak:

Onaxxx, wierzę, że będzie dobrze..

Nisiao, trzymam kciuki za powodzenie :-)

Kłaczku, a jak się czujesz w ogóle? :-)

Pleni, myślami jestem wciąż z Tobą :-)

Enya, przytulam :-)

Emeczko, ściskam Cię :-)

Zjolu, dobrze Cię widzieć :-)

O matko, matko, tyle Was tu mam :-) nie dam rady każdej z osobna napisać... Pozdrawiam Was wszystkie :-)
 
Rozumiem Cię doskonale, Kłaczku. Ja niby ile dalej, a i tak ten strach jest. Paskudny strach. I tak zapewne do końca... Ile bym dała za pewność, że będzie dobrze. Jak każda z nas...
 
Kłaczek, Kasia ja wiem,że trzeba odpuścić,ale same wiecie jak jest trudno :) Nam udało się po 3 miesiącach, straciłam Maleństwo, a teraz minęło pół roku i zupełnie nic. Zaczynam więc badania, za 20 min idę na prolaktynę po obciążeniu. Dziewczyny,ja wszystko rozumiem, ale muszę się upewnić, że zdrowi jesteśmy. Wtedy może łatwiej będzie odpuścić :)
 
reklama
Słyszałyście kiedyś o pobieraczku, jakieś 4 czy 5 lat temu przez głupotę się u nich zarejestrowałam z fałszywymi danymi, potem przez 2 miesiące przychodziły mi pogróżki od nich a dziś po tak długim okresie przyszła mi wiadomość do spamu od ich windykacji, że mam zapłacić bo grożą mi sądem. :crazy:
 
Do góry