reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Magda to dupa rzeczywiście:(
Kłaczku teraz masz za kim biegać więc nie przybierzesz na wadze zbyt dużo. a potem z dwójką będziesz mieć mase pracy więc zrzucisz nadmiar;)
Pleni ja w ciąży z Alą byłam bardzo aktywna, studiowałam więc w dzień w dzień chodziłam na uczelnie i tam chodziłam pieszo na 6 piętro, mieszkałam na 4 piętrze więc kilka razy dziennie też zaliczyłam maraton,pozatym spacerki. A teraz mieszkam w domu, wszędzie autem i duuppaa rośnie.
 
reklama
agnieszkaala obił mi się kiedyś o oczy drosetux, jest chyba homeopatyczny, ale to na tyle z dozwolonych w ciąży poza syropem z cebuli chyba że jakiś inny homeopatyczny. nie ma danych co do stosowania syropów w ciąży wiec nie wiadomo do końca jak działają, pewnie dlatego lekarz stwierdził, że nic nie możesz.
 
i znowu powtórka, dwie słabe kreski i krwawienie........nie mam juz dluzej sily, wszystko jest bez sensu, cale moje zycie do d....
 
Onaxxx - nie poddawaj się. Ja 3 razy nie zobaczyłam bijącego serduszka. Widzę jednak, że znalazłaś drugą połowę. Próbujcie może jeszcze nie wszystko stracone. A może powinnaś pójść do specjalisty?
 
onaxxx , masz pewnośc , że już po wszystkim , może jeszcze nie wszystko stracone... miałaś usg , robiłas betę ?
 
agnieszkaala na wszelkie przeziebienia w ciazy polecam syrop *spam* dla kobiet w ciazy...sama stosowalam i wiem,ze tu niektore dziewczyny takze.a kiedy bedziesz mogla testowac??? onaxxx ehh...nie wszystko stracone.ja w 5tc zaczelam krwawic.okazalo sie,ze mam krwiaka,a ciaza skonczyla sie szczesliwie.musialam lezec plackiem,ale sie oplacilo.moze idz najpierw do ginekologa hmm???
 
juz po.... nikomu nie powiedzialam nawet, nie biore zwolnienia
weszlam sie tylko z wami pozegnac....zycze wam powodzenia
 
Ostatnia edycja:
onaxxx , współczuje zatem ogromnie i przytulam wirtualnie .... pisz i wracaj do nas kiedy potrzebujesz , jesteśmy tu po to
 
reklama
agnieszkaala, mnie w takim wypadku jak powiedziałam,że mogę być w ciąży to lekarka kazała zrobićbadanie krwi bhcg no i w przypadku gdybym była miałam przyjść do niej ponownie.Ten syrop o którym piszą dziewczyny *spam*,sama brałam,jest jak dla mnie bardzo smaczny :)
onaxx naprawdę to koniec.byłaś u ginekologa,moja znajoma też mylała że ona już poroniła,lekarze przetrzymywali ją,robiła często badania krwi i usg,okazało się że byłkrwiak,musiała też leżeć cały czas,ale było ok.Szkoda,że tak się porobiło,to powodzenia.Zajrzyj do nas jeszcze.
Plenitude to te ciągniecie w pachwinach ciekawe czym spowodowane.Ja z tego co opisujesz miałam podobne,ale czasem miałam taki atak bólu,że musiAŁAM SIĘ położyć,nie potrafiłam nawet siedzieć,nie wiedziałam czy to też hemoroidy się odzywają czy co...Lekarz stwierdził że naciąnęłam wiązadła macicy stąd te bóle,ale byly jak dla mnie mocne,to tak się objawia?hmmm Mam nadzieję,że u Ciebie będzie w jak najlpszym porządku.&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&77
http://youtu.be/sng_CdAAw8M-jakoś ten utwór porusza mnie bardzo,wraz z video
 
Ostatnia edycja:
Do góry