reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

Cześć dziewczyny.zdaje się ,że po tych antybiotykach to mam jakąs infekcję :/ do tego @ mam 19 a już od przedwczoraj mam plamienia jasno różowe:/ jak @ przyjdzie to po niej pojde do gin.
 
reklama
Dziewczyny DZIĘKUJĘ WAM Z CALEGO SERCA!!!:***
Macie racje trzeba walczyc o siebie i o swoje szczescie i najwazniejsze nie przejmowac sie tym co mowia czy mysla inni...
Życzę Wam i sobie powodzenia!!!
pozdrawiam cieplo
 
karłaczku witaj, światełko dla Twojego Anioka
[*], mnie też lekarz nie kazał czeka nic ponad @ po poronieniu,nie zwracaj uwagi na tych co źle mówią o Tobie czy pochówku Waszego dziecka - są niewiele warci. najważniejsi są Twoi bliscy i Ci co Ci dobrze życzą. Pamiętaj o tym by pozwolić sobie przeżyć żałobę - to dla Twojego dobra, pozwól swojemu Aniołkowi odejść. jeszcze wiele przed Tobą, ale my tu jesteśmy i na pewno pomożemy na tyle na ile damy radę. to naturalne, że nie chcesz mówić, że zaszłaś do któregoś miesiąca, u nas niektóre dziewczyny nie chcą wstawiać suwaczka z miesiącami ciąży bo się boją a są już w zaawansowanych ciążach. ból zelżeje z z czasem ale nie zniknie.mam nadzieję, że szybko zajdziesz w kolejną - tym razem szczęśliwą ciążę &&&&

małgonia po prostu nie jest to sprawiedliwe, że starania o ciążę dla niektórych to masa leków, wyrzeczeń i strachu, walki o każdy cykl a inne mają łatwiej, każda z nas jest kobietą, ale niektóre niosą cięższe krzyże od innych.

as te zdjęcia są piękne, pamiętam jak walczyłaś o każdy dzień ciąży, krwawienia, przodujące łożysko, szpital.. podziwiam Cię, życzę Wam dużo zdrowia.:tak:
ameritum wiem o tym kochana:tak:, wiem co, jak i dlaczego mam szansę zajść z odstawienia. kompletnie na to nie liczę, będzie co będzie, aby do stycznia. po ciąży też wiele organizmów się reguluje, ale mój wrócił do stanu poprzedniego czyli zero reakcji. dupka zacznę później bo tylko tak mogę dać sobie szansę. nie pokładam w tym cyklu żadnych wielkich nadziei - będzie co ma być. Badania genetyczne należą się na NFZ po drugim poronieniu - musisz sama przycisnąć o to lekarza bo sam z siebie Ci nie da, będzie czekał, aż sama zajdziesz i urodzisz..
kasia suuuper, gratulki, niech zdrowo rośnie, bardzo się cieszę:-):tak:

katka rozróżniam śluz płodny bo się ciągnie, wodnisty właśnie tego nie robi, jest jak płodny, ale zero rozciągliwości, a lepki tak jakby się rwie - jest troszkę gęsty. takie mam i takie rozróżniam, ale bez leków i wiesiołka mam niewiele śluzu albo sucho - to zaburzenia hormonalne. po zaobserwowaniu jednego pełnego cyklu będzie Ci łatwiej.
hona i tego Ci kochana życzę, szybciutko i bezproblemowo :tak:;-)

nisiao co za cholerstwo Ci się przyplątało?
angel pozdrowionka ;-)
 
Ostatnia edycja:
dziewczyny bardzo proszę o radę:
poronilam ponad 3 tyg temu i po zabiegu lekarz przepisal mi tabletki anty:cilest.
dzisiaj wzielam ostatnia tabletke antykoncecyjną a od wczoraj pojawil sie sluz z domieszka jasnej krwi.Za pare dni powinnam dostac okres... Czy mialyscie podobne objawy? czy taki sluz jest normalny???troszke pobolewa mnie brzuch, tak jak przy miesiączce.....
z gory dzieki za odp
 
Hej Laski

Malgonia mega gratki, spokojnej i nudnej ciazy:-)

Dulano &&&&&&&& za fasolke, robilas testa???

Karlaczek witaj
[*] dla Twojego Aniolka, z anty nie pomoge niestety bralam pare lat temu ale nie kojarze zeby cos takiego sie dzialo, po # lekarz proponowal ale nie chcialam:no:

Karola Ala cudasna i jaka juz duzia:-)

As no Twoja Karolinka to juz kawal baby ale to zlecialo:szok:

Kochane ciezaroweczki i staraczki bardzo mocno Was wszystkie sciskam i niezmiennie trzymam kciuki aby wszystko ale to wszystko ukladalo sie jak potrzeba;-)


U mnie dzisiaj 8t6d odliczam dni do wizyty (29.11) i staram sie nie zwariowac:oo2:
 
karlaczku w pierwszym miesiacu stosowania tabletek anty mogą się zdarzac takie cuda....plamienia okołocykliczne, czyli mozesz plamic nawet cały miesiac, albo poprostu dostac grzecznie @ w 3-4 dniu przerwy 7-dniowej. tak sie tylko zastanawiam po co lekarz te tabletki wcisnął, wiadomo ze lepiej by organizm sam doszedł do siebie po poronieniu, a my kobiety mamy mózg i wiemy, ze mozna zabezpieczać się inaczej. no chybaże były jakieś wskazania medyczne......
 
Melduje,ze u mnie nadal cisza @ niet.Testa nie robilam,albo laparoskopia namieszala,albo to cisza przed burza.Raczej to drugie:-( Nie czuje sie wogole ani okresowo ani ciazowo.

milej niedzieli zycze.
 
Karlaczku, poprosiłaś lekarza o tabletki anty? Powinien Ciebie spytać czy dać Ci tabletki czy sama zadbasz o zabezpieczenie , bo ewentualne poczęciemoże być niebezpieczne. Jak już pisałam lekarze mówia o trzech miesiącach dojścia do siebie , ale są i bardziej liberalni - po pierwszej miesiączce dają zielone światło . Ale lepiej te trzy miesiące czy raczej trzy cykle poczekać. Jak weźmiesz tabletki to potem znów będziesz potrzebować dojścia do siebie po tabletkach i wejścia w prawidłowe cykle. Świadomie zdecydowałaś się na tabletki? A plamienia przy tabletkach zdarzają się, więc się nie martw.
 
reklama
Karlaczku, poprosiłaś lekarza o tabletki anty? Powinien Ciebie spytać czy dać Ci tabletki czy sama zadbasz o zabezpieczenie , bo ewentualne poczęciemoże być niebezpieczne. Jak już pisałam lekarze mówia o trzech miesiącach dojścia do siebie , ale są i bardziej liberalni - po pierwszej miesiączce dają zielone światło . Ale lepiej te trzy miesiące czy raczej trzy cykle poczekać. Jak weźmiesz tabletki to potem znów będziesz potrzebować dojścia do siebie po tabletkach i wejścia w prawidłowe cykle. Świadomie zdecydowałaś się na tabletki? A plamienia przy tabletkach zdarzają się, więc się nie martw.

Dziewczynki lekarz przepisal mi tabletki anty tylko na miesiac poniewaz 3 dni po zabiegu trafilam z silnymi bolami brzucha do szpitala. Dostalam antybiotyk a potem wlasnie cilest na miesiac niby w celu zeby uspokoic krwawienie... na ulotce sa wskazania po poronieniu.
Tabletki nie mialy byc forma zabezpieczenia , nawet nie wspolzyje jeszcze i niewiem kiedy sie zdecyduje, lekarz zalecil odczekac 1 mies. a z zajsciem w ciaze odeczekac 3 mies.
Wczoraj wlasnie wzielam ostatnia( nareszcie- bo zle sie po nich czuje) i mam takie dziwne bole w dole brzucha tak jak na okres, niewiem czy to normalne, na szczscie plamien juz nie ma
 
Do góry