reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

majra duzo zdrówka dla ciebie i dla maleństwa które jest przyczyną tej bledziutkiej kreseczki, tak jak u mnie moja Natalka była - tez miałam bladą i to 28dc jak u Ziółka

ogłaszam wszem i wobec że pod serduchem noszę zdrowiuteńką malutką kobietkę :D

zmykam se cosik zjeść i za chwilke wrócę :D
 
reklama
IZW- jak cudnie, ale będzie ci różowo za 2-3 lata, moja córka dzisiaj domaga się tatuażu :szok::szok::szok: może być z barbie, księżniczkami ostatecznie z elfami, to naprawdę wspaniale mieć córeczkę

dzięki dziewczyny naprawdę dodajecie mi otuchy
 
IZW - już pisałam, że fantastycznie!!!!!

Majra - ja ci mówię, że te testy są dobre, jak każde inne. Miałam te same, no i ciąża jest już potwierdzona na usg.

Od jutra się urlopuję i ogłaszam, że będzie mnie zdecydowanie mniej na forum. Oczywiście nie zniknę zupełnie ale będę zaglądać raczej od czasu do czasu. Proszę zatem się nie denerwować. Co wyszło na wizycie na pewno dam znać.
 
Hejka Babsztylki

AniolkowaMamo szkoda ze nie udalo Ci sie dostac do pl gin normalnie jak czytam o ich podejsciu do ciazy to wogole sie dziwie ze maja dzieci masakra jakas:no: chociaz z drugiej strony jak jest dobrze to i lekarz nie potrzebny. trzymajcie sie i koniecznie daj znac jak juz bedzie po wizycie kciuki zacisniete &&&&&&&&&&&&&& Majra po cichutku gratuluje i trzymam kciuki &&&&&&& Kwiatuszku jak sobie zyczysz &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& i koniecznie daj znac jak poszlo:tak:Martussia no raczej nie inaczej przeciez wiem ze zadna tego nie chce...
Anii fajnie ze w koncu udalo sie przespac noc, czlowiek calkiem inaczej patrzy na swiat i ma nowa energie:tak:wspolczyje anemi i zaparc:-(IZW suuuuuuuper gratuluje kolejna kobietka, dziewczyny rzadza!!!!!!Zjolka udanego urlopu wypoczywaj Kochana bedziemy tesknic:zawstydzona/y:
 
czesc dziewczynki:-)

IZW gratuluję coreczki:-)

Aniii ja mamten sam problem z anemia... Co wizyte mam zmieniany lek i to nic nie daje... teraz biore sorbifer i zobaczymy jakie beda wyniki.. wczescnuiej tardyferon nie dawal rady..popros ginka o zmiane..

Majra po cichu trzymam kciuki &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Jutro mam ktg pierwszy raz w zycuiu... juz sie stresuje, bo od tego zalezy czy zostane w szpitalu czy wroce do domu... Tak sie boje,.....
 
Ostatnia edycja:
kwiatuszek z całych sił &&
kłaczek tak jak juz pisałam na wieściach okropecznie sie ciesze - super że tak wcześnie udało ci sie namierzyć twoja dziecinkę :D
majra co do testów te z allegro w sumie niczym sie nie rożnią oprócz ceny od aptekarskich, ja jednak najbardziej jestem przekonana do bobtestu koszt niecałe 6 zł bo jak obsikiwałam kilka jednym sikiem na nim kreska była duzo ciemniejsza niż na pozostałych
aniunia mocno trzymam kciuki && nawet jesli cię zostawia to pewnie tylko na obserwacji, możesz miec przez kilka dni podsłuch na dzidzi poleżysz uspokoisz sie i wócicie do domu i w spokoju przeczekacie kolejne 10 tygodni.
Więc sie nie bój za mocno bo pamietaj że twój mega stres ma wpływ na bicie serducha twojego maleństwa, co da fałszywy wynik badania. Ale wiem wiem łatwo sie gada tak za monitora ... trzymam &&
 
Ostatnia edycja:
AniolkowaMamo - a Ty miałaś stwierdzony zespół antyfosfolipidowy i na niego masz przepisany ten clexane? bo ja nie miałam stwierdzonego tego zespołu i brałam go do połowy ciąży tak trochę profilaktycznie ale około 20tc też mi go lekarz kazał już odstawić. mam nadzieję że uda Ci się dostać do polskiego gina. trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze &&&&&&&&&&&&&&
Kwiatuszku - trzymam mocno kciuki za wizytę i czekamy na info &&&&&&&&&&&&&&&
Majra - po cichutku gratuluję i ciesze się jak wariatka :-):-):-)
Martussia - dziękuję, całkiem nieźle się czuję. pisałam wcześniej, że na środowej wizycie lekarz stwierdził że mi się troszkę szyjka skróciła i kazał więcej leżeć i brać leki rozkurczowe, także przedwczoraj i wczoraj miałam lekkiego doła że jeszcze tyle zakupów muszę zrobić a tu czeka mnie polegiwanie, ale dzisiaj już jest ok i wiem że dam radę ze wszystkim
Aniii - super, że udało Ci się wyspać. co do tego leku to nie pomogę bo nie miałam styczności
IZW - gratuluję córeczki!!!!!!!! ale się cieszę :-):-):-)
Zjola - miłego urlopu, uważaj na siebie i nie szalej za bardzo :tak:
Aniunnia - powodzenia na badaniu, nigdy tego nie miałam ale domyślam się że jeśli mają wyjść dobre wyniki to chyba lepiej żebyś się tak nie denerwowała
 
martussia2203 no jasne że pamietamy, leż i odpoczywaj jak najwiecej - my o tobie nie zapomnimy nawet jeśli nie bedziesz wchodziła tu za często - teraz zdrówko najważniejsze wiec sie stosuj do zaleceń && za wsz kciuki mocno

no co tam chciałam jeszcze powiedzieć u siorki ok mała ranka na pipce juz prawie nie boli, ale strachu się nie potrzebnie najadła ... wczoraj mi całą ta swoja wizyte opisała na spokojnie, powiem szczerze, że gdybym nie znała tego lekarza to bym poleciła zmienienie na innego, ale wiem że to dobry specjalista, tylko dziwi mnie to ze tak wpadł w panikę kiedy powinien zachować zimną krew. Chociaż w sumie wiem że mooja siorka to histeryczka, ja jak ja zobaczyłam zapłakaną to myślałam że zemdleję ... no ale cuz wszystko sie dobrze skończyło, mały na wieczór skopał ja okropecznie co juz całkiem pozwoliło jej odsapnąć i sie uspokoić.

Co do naszej wczorajszej wizyty - jestem przeszczęśliwa że z małą wszystko ok. Niestety wchodziliśmy po prace która chyba otrzymała złe wieści ... bo kobieta wybiegła z gabinetu zapłakana. Odżyły wsponienia i jak sie tylko położyłam na kozetce zapomniałam o wszystkim o co chiałam prosić. Na szczęście M powiedział że chcemy żeby wizyta była nagrywana.
Dr Cnota jest wspaniałym lekarzem widać było że wizyta poprzedniej pacjentki mocno na niego wpłyneła, mi z resztą tez głupio było "upomnieć się" na przełączenie na tryb 4d i pokazanie buźki małej bo to tak naprawdę nie podlega pod NFZ, no ale cóż najwazniejsze że Natalka ma sprawdzone wszystkie narządy nie ma nic niepokojącego, rozwija się prawidłowo.
A i na początku tak sie ułożyła że zamiast pipki było widac tylko stópki, myśleliśmy że nie poznamy płci. jakieś 2 minutki przed końcem przy mierzeniu nóżek powiedział nam że to ONA. :D
Co do filmiku z USG można otrzymać taki jak widać nawet na badaniu z NFZ-tu, trzeba jedynie przed zgłosić lekarzowi że chesz mieć zapis cyfrowy z przeprowadzonego badania i żeby było ono nagrywane, koszt płytki to 10 zł. Tak jest w obu oddziałach Genomu i ponoc wiekszości klinik.
Mam jednak porównanie do badania mojej siorki, która prywatnie płaciła 220 zł, u nas uwaga była skupiona tylko i wyłącznie na sprawdzeniu czy dzieciaczek jest zdrowy i to zrozumiałe, u niej bardzo dużo ujęć jest w formacie 4D gdzie zaspokaja sie również ciekawość rodzica. Ona dostała fotke buzi maleństwa i filmik w formacie DVD, natomiast nasze najładniejsze zdjecie dodałam do mojej sygnaturki a filmik ... jeszcze nie wiem bo moje DVD nie czyta formatu w jakim jest zapisany, a CD-ROM w kompie mam padnięty, siorka zgra mi go na pena i obadamy. Za jakiś miesiąc chcemy podpatrzeć małą na USG u mojego gina w ramach zwykłego badania, potwierdzić płeć i zobaczyć buźkę na 4D.

aa i mam znowu kolejny termin porodu ...
według miesiączki 21 grudnia
według USG u mojego gina 17 grudnia
według USG w 12tc w Genomie 16 grudnia
według wczorajszego połówkowego 19 grudnia

dodał mi na koniec pewnie uda sie Pani urodzić przed świętami :D
 
Ostatnia edycja:
reklama
hej Wam
miałam wczoraj usg to wg OM był 4t6d , na usg pęcherzyk miał 2,7mm co daje wiek ciązy 4t0d..
no i oczywiście się stresuje,że pęcherzyk taki mały ech
pozdrawiam
idę leżeć bo całą noc i teraz też boli mnie lekko brzuch jak na @
 
Do góry