reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Basia ty to bys chciala od razu giganta miec! Cierpliwosci!!
Ilii badz spokojna tobie tez uroscnie!
IZW jak slodko, nastepna dziewczyneczka!!! super, pewnie eM caly w skowronkach!!!!
Zjola milego powitania, nie calujcie sie za bardzo, jak twoj eM z angina:no:
Bett jest roznica w trzymaniu cieplego lapka na kolanach, a trzymanie jajek w goracej wodzie hihi:-D
Myszka nie wiem czy ugotowane plemniki dzialaja:eek:
 
reklama
Ilii - Myszka dobrze pisze, jeszcze jest za wcześnie, Ty i Basia macie od nas zakaz szukania informacji w internecie na temat wielkości pęcherzyka i nakaz relaksu!!!
Myszka - może on w poprzednim wcieleniu był eskimosem i teraz to sobie rekompensuje? ja uwielbiam brać gorący prysznic (teraz oczywiście sobie takiego nie funduję) a mój małżonek takiego nie cierpi, więc u nas wspólny prysznic jest wielką walką o kran - ja w jedną, on w drugą
Gatto - wiem że jest różnica, ale jak on to robił po kilka godzin dziennie to też się już zaczynałam martwić o jego nabiał ;-)
 
Gatto no ja tez watpie w dzialanie gotowanych, ale zobaczymy jak nie to korek od wanny schowam w cholere i bedzie sie prysznicem bawil ;-)
 
nie no kobitki spokojnie ... założę się że wasze doktorki przed badaniem USG wyrecytowały tekst typu "może uda sie już coś zobaczyć" bo kochane prawda jest taka że w wiekszości przypadków i w skończonym 5tc jeszcze ciężko cokoliwek zobaczyć ... więc relaksować sie a nie stresować a na wizytancje z serduszkiem tez lepiej wybrać się z zapasem kilku dniowym na + niz potem odchodzic od zmysłów że serduszka nie ma i broń Boże nie szukać nic na necie w tym temacie, bo trzeba pamietac że zazwyczaj wypowiadają sie ludzie kiedy ich krzywda spotyka i sie niepotrzebnie zestresujecie, a wypowiedzi pozytywnych to jak igły w stogu siana szukać - taka ludzka natura.
Są jeszcze testy z krwi na betahg nie są w specjalnie drogie zrobić sobie dwa razy i zobaczycie jak pięknie bedzie wam rosło i da wam w spokoju poczekać na 7tc - && && za was

zióko no na dwoje babka wróżyła z tymi USG u nas jak widać jesteśmy za bardzo niecierpliwe jak to kobitki, ale za to usłyszenie serducha po 2-3 tygodniach od terminu spodziewanej @ jest takie kojące ... widac po naszym kłaczku co jest lepsiejsza w wyszukiwaniu niż niejeden ginekolog bo oni detektorem to po 13tc+ dopiero słuchają

a no M od początku obstawiał córcię :D, chociaż w końcowych tygodniach miał wątpliwości :D
 
Ostatnia edycja:
IZW to cos jak moj, co miesiac zalacza mu sie "Agnieszka, Aniela, Henrika" hahahaha dobrze, ze nie mamy slubu, bo jeszcze by dziecko tak nazwal :-D a tak musimy byc w urzedzie razem wiec wtrace swoje trzy grosze jak juz przyjdzie na to czas ;-)
 
hehe u nas dla dziewczynki moje typy + jego akceptacja, a męskie odwrotnie to mi chyba numeru nie wykręci :D
 
Martussia, mam cos o nazwie AngelSounds. Detektorek w ksztalcie serca.
Majra, bez jajec, Ty sie ciesz ze test w ogole zareagowal. 25 d.c. to wczesnie i moglo nic nie wyjsc. BEREK??
Basia sz, nie panikuj - przy kazdej ciazy na poczatku pobolewal mnie brzuch tak jak na @. To zagniezdzanie, rozciaganie sie tam wiazadel i diabli wiedza czego - norma.
Myszko, ja lubie dzieci upaprane jedzeniem. Jest w tym cos fajnego. A Karol... Na zielonej trawce:
Napis na koszulce odzwierciedla ideologie zyciowa.
I z ulubiona przytulanka:

Tysiek pozwala sie szarpac za uszy, kopac, mietosic...
Zjola, ja mysle ze Anglizy wcale nie sa tacy madrzy z tym scanem po 12 tygodniu. W 7-8 masz juz serduszko, widzac czy jest dziecko... Gdybym mogla miec scan wczesniej, nie bujalabym sie 12 tygodni z ciaza bezzarodkowa - poronilam na 2 dni przed planowanym scanem, a ciaza byla do terminacji po stwierdzeniu braku zarodka, co mozna bylo zrobic w 7-8 tygodniu.
 
u mnie ten numer nie przejdzie moje szczescie ma dwoch juz doroslych synow, a teraz chce Princesse ;-) :-D to watpie, zeby sie tak latwo poddal ;-)
 
reklama
klaczku ciesze sie,ze znalazłas serduszko.przynajmniej bedziesz teraz juz spokojniejsza.Iiii mnie plecy dokuczały od samego poczatq.kazdy sie smiał ze mnie,ze dopiero poczatek,a mnie juz plecy bola to co bedzie pozniej,a tu o dziwo po 30tc jak powinny zaczac mnie rwac tak przestało...ale od samego poczatq bardzo mi dokuczały.aniołkowa mamo chcialoby sie powiedziec" gdzie ty mieszkasz"...ja bym z nerw juz dawno nie wytrzymała tam gdzie ty jestes.napinania przez dziecko???? przez infekcje????? pierwsze słysze...to moze do cholery wartoby bylo sie toba zainteresowac??? i clexane szkodliwy???? hahaha to ci dobre.to ciekawe czemu jestes na takim etapie jakim jestes biorac ten lek...jakos do tej pory ci nie zaszkodził.a jak odstawisz i nie daj Bog cos sie stanie to co??? powiedza,ze tak musialo byc,ze nie znaja przyczyny??? banda nieudacznikow...co do pracy to ucieczka w nia tez nie jest rozwiazaniem dobrym,bo skoro masz tam charówke to moze nie daj Boziu stac sie cos zlego i co wtedy??? wiem,ze w domu z nudów czlowiek chcialby czytac w necie wszystko itd,ale uwierz mi,ze moze na poczatq tak bys miala,ale znudziloby ci sie to wkoncu...a odpoczywala bys...kurcze pozno idziesz do tej ginki...jeszcze tyle dni przed toba...nie wiem co ci powiedziec.ja na twoim miejscu poszła bym na l4 to na 100%.dziecko jest NAJWAZIEJSZE,clexane bym nie odstawiała i robila wszystko zeby dostac sie do jakiegos polskiego lekarza ginekologa....a kiedy wybierasz sie do Pl??? majra wg mnie czasami te tansze sa jakosciowo lepsze niz te drozsze.kwiatuszku &&&&&&&&&&&&.wstaw wreszcie suwaczek,bo nie wiem jaki etap u ciebie...anii no torbe mama mi jutro przyniesie,a co do jeslit to nie...je mam juz obcykane.umiem odroznic ból.ale wczoraj rozmawialam z kumpelka ktora ma 6 miesieczna core i mowila mi,ze ona miala takie bóle od 36tc bo mała juz sie ukladała w kanale rodnym i napierała jej na szyjke z tad taki boł,ale urodzila w 40tc...tez mi sie tak wlasnie wydawalo,ze to moze byc spowodowane tym,ze mała juz schodzi w dol...co do anemi to w tym temacie obeznana jest aniunia.izw a chcialam ci wczoraj pisac,ze bedzie dziewuszka mialam przeczucie jak pisałas cos o ogorkach...mnie tez od samego poczatq ciaglo w strone slonego,kwasnego,owoców,warzyw,za to słodkie bleeee...gratuluje.kurcze,ale sie dziewuszek rodzi....ale z drugiej strony u nas na szkole rodzenia ze wszystkich par tylko my oczekujemy dziewczynki.zjola to ze cie bedzie mniej to zrozumiale,bo wkoncu maz wraca to jakby mogło byc???? wybaczone:-).aniunia bedzie dobrze kochana.ja lubie ktg,posluchac jak serdunio bije.a nawet jesli bedziesz musiala byc w szpitalu to co tam kochana,dasz rade.ja w srode na wizycie tez sie dowiem czy czeka mnie juz szpital czy jeszcze nie.basia sz ja cie prosze kurka co wy macie z tymi miarami??????? kilka dni w ta czy w ta to naprawde nie jest wielka roznica...u mnie jest roznica 2 dni...i co tez powinnam panikowac od samego poczatq,ale jesli dzidzia ma sie rozwijac to bedzie i nadrobi pozniej.na nastepnym usg moze byc tak,ze tej roznicy nie bedzie juz wcale,albo bedzie tak jak u mnie niewielka...to naprawde jeszcze baaaaaaardzo wczesny etap.a te pobolewania jak na @ moga ci dokuczac.byleby nie byly to skurcze.myszka ja przed ciaza tez uwielbialam sie kapac w takiej goracej wodzie.to był dla mnie mega relax.jak wychodzilam z wanny to cała parowałam.wiem,ze to nie zdrowo,raz mi sie nawet zdarzyło zemdlec,ale rozumiem twojego meza.teraz wiadomo tylko szybki,letni prysznic i koniec.&&&&&&.

basia sz i Iiii dziewczyny cieszcie sie,ze wogole juz cos widac,a nie ile ma mm...teraz to nawet lekarz wam nie powie czy jest dobrze czy nie.trzeba czekac.wiem,ze łatwo mi sie mowi,bo u mnie to juz koncowka,ale pamietam jak dzis jak test pokazał druga blada kreske,jak zaczelam krwawic,wyladowałam w szpitalu i myslalam,ze to koniec.okazalo sie,ze mam krwiaka ktory zagraza zarodkowi,bo moze zejsc razem z nim.jeszcze głupia ginka mnie nastraszyła,ze w 5tc juz powinno byc serce,a go nie bylo i ze mam sobie nie robic nadzieii...wazne,ze juz cos jest,a to ile ma mm narazie nie ma znaczenia i przestancie sie nawzajem nakrecac niepotrzebnie,bo to nie pomaga,a moze zaszkodzic.chcecie sobie zaszkodzic takimi nerwami???? chyba nie...

nio,a ja kochane juz jestem sama w domku,maz pojechał do roboty i bedzie dopiero po 21ej...chyba osiwieje z nudów.pewnie posiedze troche jesio na necie i pojde sie zdrzemnac,bo dzis mała zaczela sie rozpychac po 4ej i mialam troche bezsennosci.
 
Do góry