reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Gatto, absolutnie nie wyklucza, zwlaszcza ze moje bliznieta sa polizygotyczne, czyli to ja mam tendencje do uwalniania na raz wiecej niz jednego jajeczka. Dlatego gin w PL za cholere nie chcial i dac czegos tam stymulujacego jajeczkowanie - przy takich tendencjach kobiety, szanse na mnoga ciaze w wyniku stymulacji sa wybitne. Nie wykluczam blizniat, nigdy ie mozna ich wykluczyc, ale zakladam ze prawdopodobienstwo jest znikome.
Plenitude, uklad mam specyficzny... "Pierwsza tura" dzieciakow ma innego ojca, Aniolek, Karol i to male jajco innego. Rajmund nie ma dzieci, wiec dla niego to jest byc albo nie byc pelnej rodziny. W tym zwiazku poznalam jak moze byc dobrze, jak wyglada uklad, gdy oboje sie staraja, jak dziala milosc w dwie strony, wiec... Powiedzialam mu kiedys, ze stane na rzesach, a on bedzie mial "najfajniejszego bachora w calym hrabstwie". Poki co dziala!:-D
Lilijanno, na to licze - na male zdrowe i tak kochane jak Karol lobuziarstwo.

Dorobilam kolejnego testa - kreska jest grubsza. Czyli betka rosnie!
 
Kurczę - Kłaczku u mnie podobna sytuacja i też staję na rzęsach i ... jakoś nie działa. Teraz jestem cała w strachu, bo może znowu będą nici. Te cztery dni mnie dobiją :(
 
Witajcie,wróciłam od Teściów,
Zjola,Kłaczku będzie dobrze,
mój jest znów na fazie watpliwości,czyta w necie o owulacji itp ,tylko na jedno nie wziął poprawki ,że teraz mam cykl 24 a nie 28 dniowy:-),więc go nie wyprowadzam z jego błednych kalkulacji:-D.Udaję nie zainteresowaną i to zdaje lepsze efekty..
Milego dnia ,powodzenia dla brzuszków i staraczek
 
Myszko - ja po pierwszej stracie miałam identycznie jak Ty - chciałam być od razu w ciąży, najlepiej jeszcze od razu na tym samym etapie, byłam prawie pewna że za drugim razem na pewno będzie wszystko w porządku. po drugim zabiegu już nie byłam tak optymistycznie nastawiona, ale na szczęście przełamałam swój strach i podjęłam kolejną próbę (mam nadzieję że owocną). wkurzało mnie jak mi ludzie wcześniej mówili żebym się nie martwiła bo jeszcze będziemy mieć dzieci, czułam że żadne dziecko mi nie zastąpi tego które straciłam i że to nie będzie to samo. w tej chwili nadal pamiętam o moich Aniołkach ale jednak ta istotka łaskocząca mnie w brzuszek osładza mi tą stratę. życzę nam wszystkim Aniołkowym mamom żebyśmy mogły zaznać takiego pocieszenia
Kłaczku - zasikałaś już wszystkie patyki w domu? ;-);-);-) cieszę się po cichutku na razie żeby nie zapeszyć i trzymam mocno kciuki &&&&&&&&&&&&&&&
Zjola - to już TYLKO 4 dni. dasz radę!!! trzymam kciuki &&&&&&&&&&&&&
Sandy - jak miło Cię widzieć, zastanawiałam się ostatnio gdzie zniknęłaś. czyli staracie się teraz czy nie, bo nie do końca zrozumiałam?
 
Dzięki dziewczyny, czekam do tego wtorku jak na szpilkach...

A dla strających, wiem że to trudne ale czasem naprwdę warto o tym nie myśleć, policzcie u mnie na suwaczkach, kto by się spodziewał ze misiąc później już będe w ciąży ;-)
 
Kurczę - Kłaczku u mnie podobna sytuacja i też staję na rzęsach i ... jakoś nie działa. Teraz jestem cała w strachu, bo może znowu będą nici. Te cztery dni mnie dobiją :(
Niech Cię nie dobiją, bo kto potem będzie się cieszył. Zjola trzeba wierzyć, choć los kłody pod nogi rzucał, to raz kiedyś musi się zrehabilitować, nie?
 
witam.

beata j ja przed ciaza złapalam cytomegalie i jak zaszlam w ciaze to myslalam,ze jestem zarazona,ale na szczescie mialam juz przeciwciała,bo tak to pewnie skonczyloby sie utrata ciazy.co do toxo to skoro złapałas teraz w ciazy to musialas miec kontakt z kotami???? mialas???? taki bliski,bezposredni???? co ci gin powiedział??? a wogole masz jakies objawy tej choroby??? kochana poczytała chwile o tym i znalazlam cos takiego:

Ryzyko przeniknięcia toxoplazma gondi przez łożysko wzrasta wraz z zaawansowaniem ciąży i wynosi: 25 % w pierwszym trymestrze, 50 % w drugim i około 65 % w trzecim trymestrze, ale ryzyko toksoplazmozy wrodzonej u płodu jest największe w pierwszym trymestrze – 75 %, mniejsze w drugim – około 50 %, a w trzecim trymestrze już tylko około 5 %.Lekiem z wyboru toksoplazmozy w ciąży jest Spiramycyna - Rowamycyna doustnie, w dawce 3 g (9 mln. j.) na dobę w trzech dawkach podzielonych od chwili rozpoznania toksoplazmozy aż do rozwiązania (niektórzy zalecają 20-dniowe cykle leczenia z 20-dniową przerwą). Ostatnio stosuje się również w leczeniu w drugim i trzecim trymestrze ciąży 3-dniowe kuracje Sumamedem (po 500 mg). '
kochana bedzie dobrze.pojdziesz do szpitala tam sie toba zajma.widzisz tam jest napisane,ze im blizej konca ciazy tym jest mniejsza szansa na to zeby dziecko bylo zarazone.trzymam &&&& za was.

bett ja tez nigdy nie prasuje ubran po praniu.wole raz to robic niz dwa,bo jak z szafy wyciagam to i tak wymagaja prasowania.kłaczek no mowilam,ze teraz juz bedzie coraz wyrazniejsza:tak: i suwaczek juz widze kurde jak superasnie.zjola ale czemu zakladasz,ze cos moze byc nie tak??? pamietaj,ze zle mysli przyciagaja zle sytuacje.wyluzuj sie-wiem,ze ciezko,ale postaraj sie zmienic tok myslenia.
 
Witam nie było mnie kilka dni byliśmy na urlopie i dziś czytam a tu takie wieści.
Kłaczku Gratulacje niech pokojnie leci 8 m-ce
Zjolu jeszcze tylko parę dni mam nadzieję że klapło.
A resztę dziewczyn pozdrawiam serdecznie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
kłaczku,zjola oraz inne oczekujące na dniach na wyniki,które pominęłam -przepraszam ,ale zyczę Wam wszystkim ,zeby wyniki było pozytywne i radośnie rosły fasolki :) w wraz z nimi brzuszki :) trzymam kciuki &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&.Ja jak narazie czekam na pierwszą @ po zabiegu,niedługo minie miesiąc po zabiegu i nic,zero oznak na @,bólu piersi itp nooooo chyba ,że własnie mnie wysypało,to może to oznaka,że już niedługo przyjdzie...
 
Do góry