reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Witajcie miałam dziś być w pracy ,ale dali mi wolne , bo chcieli mnie dać na kasę samą już :szok: ,ale ja przecież jeszcze kodów nie znam i bym się darła na pół sklepu do koleżanki z pytaniami , tam są 3 kasy ja miałabym być na jednej sama ,ale to by nie przeszło bo ja dopiero się uczę na miłość Boską niech mi dadzą trochę czasu poza tym jestem nowa tam i czuję się tak z boku nie fajne to uczucie nawet mi nikt nie pokazał gdzie co jest ,a jak nie ma ruchu to się chowają na zapleczu i pewnie mi tyłek obrabiają , ale tak to jest z nowymi przecież , sama sobie herbatkę zrobiłam znalazłam sama tylko zapytałam czy ja też mam kupować ,ale herbatka jest dla wszystkich za darmo , ogólnie jak to się mówi początki są trudne duży sklep dużo towaru dużo ludzi no i ja w tym wszystkim ,która na razie powoli się uczę i sprawdzam po dwa razy czy na pewno dobrze nabiłam, bo muszę puki co potem jak się rozkręcę to będzie lepiej na pewno i tego się trzymam.
 
reklama
kobietko- zanim się obejrzysz będziesz z nimi w zapleczu o głupotach gadać, na razie nie znają cię, ale jak cię poznają to zaakceptują i będzie lepiej, musisz się tylko uzbroić w cierpliwość, i uwierzyć w siebie.


kłaczku- tak właśnie myślałam, że przy kupnie chaty to każdy grosz (czyt. pens) się liczy. Tak prawdę mówiąc to dobra ciąża utrzyma się choćby nie wiem co, ale 8 tygodni niepewności to by w mojej głowie niezłe spustoszenie zrobiło. Dość marudzenia, trzeba się cieszyć z pozytywnego testu, jak wiadomo ciąża jest zaraźliwa, więc liczę że ja też złapie ;-)


POLACY NIC SIĘ NIE STAŁO, NAPRAWDĘ NIC SIĘ NIE STAŁO
 
dzięki dziewczyny za miłe słowa z waszej strony , mam nadzieję ,że dam sobie tam radę , ba muszę bo mi bardzo zależy na tej pracy :tak:
 
Hej Laski
Pisze z telefonu bo w kompie net mi siada:wściekła/y:

Pozdrawiam Was gorąco i za wszystkie bez wyjątku trzymam kciuki&&&&&

Klaczku super nowiny oby wszystko sie udało i zebys pozarazala wszystkie staraczki berkiem
 
Klaczku ale ty jestes niecierpliwa. Poczekaj do poniedzialku i beda "tory" :) grube takie na lokomotywe:happy2:

Martussia a mozesz pokazac wykres??? wiesz, czasem sluz nie ma nic wspolnego z owulka, wazne, zeby tempka podskoczyla o 0.2 stopnia.

Pozdrawiam Was wszystkie dziewczynki!!
 
Kobietko, poradzisz sobie. Kwestia wkrecenia sie, a na to trzeba czasu.
Majra, no, dokladnie... Wyjdziemy z tego z dlugami, wiec najpierw dlugi - kilka miesiecy z glowy - potem jakies meble. AGD na szczescie mamy bo tu landlord mial taki zlom, ze wymienilismy na swoje, ale poza tym to mamy lozeczko Karolka, 2 male komodki z Ikei (gownianka ale ciuchy malego jest w co wsadzic), stol, sofe i komplet art deco - 2 szafy i toaletke. Koniec. Bedziemy spac na kartonach.:-D Dosc ze jak sie oddluzymy, to jakies meble powoli, odmalowac, sciany, polozyc w kuchni cokolwiek w miejsce wykladziny dywanowej, ktora tam jest. No, chwile to zajmie.Gdzies po dordze lozko dla Karola, podwojny wozek... reszta jest. Marzy mi sie City Twin...
Elka, chetnie pozarazam! W kupie razniej!
Gatto.. Jak ja bym byla cierpliwa to testowalabym w czwartek...:-D
 
Klaczku ehem, ehem.....a co bedzie jak z "torow" wyjda bliznieta???? + Karol jeszcze maly to ty sobie musisz sprawic chyba taki wozek trojak, co?? Mam trzymac kciuki za twins????
 
Witam kobietki,
kłaczku oczywiście ogromne gratulacje, żeby wszystko było dobrze i ciąża była spokojna i nudna &&&&&
gatto cuda się zdarzają, na pewno kłaczek i zjola przekażą berka i go złapiesz, bardzo Ci tego życzę &&&&&
trzymam kciuki za wszystkie starające się kobietki &&&&&, pozdrawiam wszystkie ciężaróweczki (życzę zdrowia i spokoju), inne kobietki również pozdrawiam.

Ja chciałabym chociaż jednego dzieciaczka, żeby chociaż jedno było.
 
reklama
Ależ Wy piszecie.
Nie sposób nadrobić ,ale coś tam poczytałam
TRZYMAM KCIUKI ZA WSZYSTKIE TESTUJĄCE !!!!!!
Dacie radę dziewczyny ,wierzę w wasze możliwości.

Witajcie.
Moja mała śpi na tarasie od rana z przerwami na jedzenie :szok::szok::szok::-D:-D:-D
Kocham ją za ten spokój ,bo ja mam czas dla siebie i pozostałych członków rodziny.
Znów pogadałyśmy z Klaudią jak za starych dobrych czasów na spokojnie przy obiedzie,który zrobił tatuś.;-):tak::tak:
Z Kubusiem też pogadałam trochę ,a teraz mam czas nawet na kompa .
Zaraz sielanka się kończy bo zbliża się pora karmienia i głodomorra będzie sępić o cycka na wszelkie sobie znane sposoby tj.
płaczem,zawodzeniem ,nawoływaniem itp...
Cóż za słodki widok takiego bezbronnego i wpatrującego się w Ciebie brzdąca :-):-)
BEZCENNE :tak::tak::tak:
 
Do góry