reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Gatto wtedy kazda mialaby super pomysl jak niezaciazyc... ilez Ty chcesz miec dzieciaczkow? kolo nas mieszka parka z szosteczka i chyba co rok to prorok byl, bo roznice malo widoczne sa. Choc z drugiej strony to sie uroczo patrzy jak sie razem bawia na podworku :-D

Karola a doczytalas sie moze ile paskudztwa siedzi pod nawet najczystszymi pazurkami?? a Ty tak, o bach i do buzi...poczytaj a zaraz Ci przejdzie obgryzanie, jak nie dla siebie to dla dzidzi ;-) jakas motywacja musi byc :-D
 
Ostatnia edycja:
Witam Was wszystkie

Parę dni mnie tu nie było i nie mogę za Wami nadążyć......matko ale się rozpisałyście!!! :-). Ale tu u Was wesoło... Jak tu zaglądam zaraz mi się humor poprawia ! Niestety nie mam możliwości żeby często do Was zaglądać, ale jak tylko mam czas to przynajmniej czytam co piszecie.

Gratuluję wszystkim nowym mamusiom!!! :-) Muszę Wam powiedzieć, że wokół mnie ostatnio same dobre wiadomości...parę dni temu dowiedziałam się, że Pani psycholog prowadząca naszą grupę wsparcia i koleżanka z tej właśnie grupy są w ciąży. :-) Tutaj też pojawiły się kobitki w ciąży. :-) Więc może i do mnie ten wyczekany wirusek ciążowy dotrze. Oby jak najszybciej!!!!!!. Za niecałe 3 tygodnie wyjeżdżamy z M na urlop. Może zmiana otoczenia i klimatu zrobią swoje... Narazie 2 maja mam wizytę u gin. i podejmiemy decyzję co dalej robić. Do tej pory cały czas byłam na hormonach więc raczej ciąża była niemożliwa :-(Jak narazie myślę tylko o tym, że za parę dni jest kolejna miesięcznica od odejścia mojego ukochanego Aniołeczka Michasia :-:)-:)-:)-(- niestety nic mi już go nie wróci, a żyć trzeba dalej....ehhhh :-(Cały czas serce mi się kroi jak myślę o tym co się stało. :-(U mnie ogólnie jest coraz lepiej. Teraz mam tak, że miewam dobry humor a zachwilę jest mega "zjazd" i tak kilka razy w ciągu dnia. Chociaż tych "zjazdów" jest coraz mniej.
Całe szczęście ( przynajmniej ja nie widzę ) nie ma żadnych nowych aniołkowych mamuś :-)
 
witam was w słoneczny piekny u nas wtorek:tak: aniołkowa mamo ciesze sie,ze znalazł sie ktos dzieki komu bedziesz miala na jakis czas chociaz te zastrzyki,bo wiem jak jest ciezko je dostac,a to ratuje zycie maluszkom:tak: a powiedz mi kochana co ty zrobisz jak juz bedzie widac,ze jestes w ciazy???? przeciez wkoncu bedziesz musiala komus powiedziec...mam nadzieje,ze ciezkich prac nie wykonujesz????? myszka ojjjj wiem ile jest bakterii,wiem...:wściekła/y: w sumie nie obgryzam juz dosc długo,ale nie zapuszczam tylko skubie:no: wiec i tak połki i tak ehhh....sniło mi sie dzis ze mialam piekne paznokcie pomalowane na czarno;-),ale były cudne.gatto to byłby wyz demograficzny wreszcie:-) mnie sie marzy 3,ale w naszym kraju to nie mozliwe...:wściekła/y:

słuchajcie powiedzcie mi do kiedy mozna brac clexane i acard???? jak to z tym jest???? a teraz wiadomosc przez ktora papucha mi sie cieszy niezmiernie:-) wczoraj tak po 22ej nie moglam spac i tak sobie lezałam na boczku i bardzo wyraznie poczułam jak dzidzia kopneła:-) kilka razy.jak przylozylam reke to tez czułam...i dzis rano tez kopał/a...Boze jakie cudowne uczucie,a jesio nie dawno martwiłam sie,ze za słabo czuje ruchy...juz sie nie martwie...
 
Angel - z tymi suwaczkami, to jest tak. Najpierw wchodzisz sobie na suwaczki, jakie tam chcesz. Tworzysz swój suwaczek i kopiujesz adres URL, który działa na forach. Potem wracasz na swój profil na bb i w górnej listwie wchodzisz na USTAWIENIA. Z lewej strony twoim oczom ukarze się tabelka, gdzie znajdziesz EDYTUJ SYGNATURĘ. W oknie, które Ci się wyświetli wkleisz skopiowany adres URL. Pod tym oknem możesz sprawdzić sobie czy wszystko gra. Jak gra, to dajesz zapisz i gotowe :) Mam nadzieję, ze sobie poradzisz :)

Pati - superek, że wszystko ok :)

Majra - te badanie tyle trwają, bo oni hodują i preparują odpowiednio komórki krwi, żeby potem z nich pobrać DNA. Musisz się uzbroić w cierpliwość.

Emy - mnie się twój słodki suwaczek schował!!! Widzę, ze obydwie testujemy w tym samym czasie, iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Wszystkie pozostałe buziam bez wyjątku :)
 
wchodze rano i co?wszedobylka zjolka na wiesciach, na odskoczni, na cpp ha ha ha :-p:-D, buziaki, plamien jak mysle nie ma co? to w takim razie i dzidzka jest, ZOBOCZYSZ!!:-D:-D
Hej Emy , rzeczywiscie suwaczek optymistyczny!;-)buziam
Czarna buziak.
Eh buziaki dla wszystkich :tak:ide na rower :cool::rofl2::-D
 
Witajcie dziewczynki stronka mi się jakimś cudem załadowała więc piszę ,ale nadrobić nie mam szans
wczoraj zakupiliśmy z M nowe dvd bo stare padło i zamierzam dziś sobie zrobić seans filmowy ,a trochę tego mam.
Pozdrawiam wszystkie dziewczynki bez wyjątku.
Anulka- wielki nosie nie palę i sama jestem w szoku ,że mogę nie palić czuję się świetnie ,a M jaki zadowolony:-)
 
witam.
chcialam sie do was dolaczyc,ja mojego aniolka poronilam 03.11.2010r. odczekalismy dwa cykle i znowu sie staramy,ale jak do tej pory echo.Czytam was od bardzo,ale teraz postanowilam tez pisac na tym forum.
 
reklama
Zjola Śmiech to zdrowie - może dlatego brakuje mi tego zdrowia :)))))))

Karola to weź się w garść i postanów sobie nie obgryzać :D. Ja wystarczy, że po obcięciu wypiłuję i potem już mi rosną szpony. Nic nie muszę robić.

Ano odległa sprawa strasznie :) Jakoś nie mam motywacji do kupywania czegokolwiek, może dlatego, że poprostu się boję znów straty. Ale z drugiej strony nie wyobrażam sobie w lipcu czy sierpniu ganiać za czymkolwiek.
Tak więc wczoraj postanowiłam ambitnie poszukać wózka na necie, łóżeczka, ubranek, pieluch... I się załamałam. Nic już nie wiem. Demotywacja ;) całkowita

Aniołkowa Mamo są dobrzy ludzie na tym świecie :). Pewnie tej babie się ubzdurało i pewnie, że nie widać tak szybko. A Ty się nie stresuj tak pracą i snami... Spróbuj jakoś się zrelaksować, dla Twojego maluszka Twój stres to Jego stres. Trzymam kciuki kochana. Wszystko będzie dobrze ;)

Gatto przydałaby się taka produkcja. Może wtedy nie musielibyśmy pracować do 70 :D

Iza przytulam, im więcej czasu mija tym łatwiej się z tym godzić. Nie zaprzątaj sobie głowy pytaniami co się stało, co było nie tak, dlaczego... To i tak nie wróci naszych Aniołków, a żyć musimy. Mam nadzieję, że urlop i zmiana otoczenia dobrze wpłynie na Ciebie, trochę odetchniesz no i trzymam kciuki, aby Tobie też się udało.

Karola cieszę się, że kopie, a niech Cię kopie jak to wywołuje uśmiech na Twojej buzi - ile wlezie :D

Kobietka seans filmowy no nie pogadasz, dobry pomysł...
 
Do góry