reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
hahahahaha:-D:-D nie nie lubi tzn nie lubi jak obgryzam.zastanawia sie jak to mozliwe,ze moglam rzucic palenie,a nie moge przestac obgryzac...tez tego nie rozumiem:cool: do ti odległe????????????????????????? ty jestes kawalek za mna...mnie porod nie wydaje sie wcale odległy.ja znowu boje sie,ze nie zdazymy wszystkiego kupic...czekamy teraz tylko zeby sie o plec dowiedziec i sadze,ze powoli bedziemy robic zakupy.nie lubie nic zostawiac na ostatnia chwile...co do paznokci jesio to kurde jak juz zapuszcze to znowu nie podoba mi sie to,ze nie umiem ich wypiłowac ladnie zeby nadac wlasnie jakis kształt itd wiec dochodze do wniosku,ze po co maja byc jakies pozniekształcane a długie jak moga byc poobgryzane i nie bedzie ich widac:-D:-D wiem teoria zniewalajaca...za rok ślub koscielny i weselicho a ja z takimi pazurami:sorry: sztucznych nie chce wrrr
 
hejka
dzieki za kciki :-) mam małego wiercipiete w brzuchu, tak sie wierciło dziecie ze trudno bylo zrobic badania :-)

miłego wieczorku
 
hejka
dzieki za kciki :-) mam małego wiercipiete w brzuchu, tak sie wierciło dziecie ze trudno bylo zrobic badania :-)

miłego wieczorku
gratulacje ciesze sie ze wszystko ok:-):-):-)


No jestescie niemozliwe ledwo wyszlam na zakupy i juz tyle stron...az strach pomyslec jakbym nie miala mozliwosci zagladania na forum przez pare dni normalnie dniami i nocami musialabym czytac:-p
 
hej, byłam z mężem na genetycznych, pani genetyk nas wypytała o rodzinkę, pobrali nam krew i zaprosili po wyniki za 6 tygodni. :wściekła/y: badania kariotypu u nas obojga, a u mnie dodatkowo w kierunku trombofilii- szkoda tylko że trzeba tyle czekać

to prawda produkcja na tym forum niekiepska
 
majra , bo wątek fajny to i produkcja rośnie :)
patib , to super że zadowolona jesteś , a jakieć płciowe przeczucia masz?
kobietka , jak z fajami ? twarda jesteś ?
buziaki dla Was ... wszystkich

EMY , zauważyłam suwaczek z biedronami , ależ się cieszę .... jupi kochana!
 
Ostatnia edycja:
Czesc.
Alllllllllllle wy piszecie duzo,nie ogarniam:) jak siedzialam w domu bez pracy to cisza byla a teraz jak pracuje to piszecie na potege i nie moge nadrobic,nir kojarze co sie dzieje,kto jest kto i co u kogo...
karola no wlasnie tak jest z clexane- moj tata probowal mi wziac recepte na siebie w Polsce ale jego lekarz powiedzial,ze sie boi przepisac,bo jak sprawdza to sie nie wytlumaczy.I coz...
Ale na szczescie sa jeszcze dobrzy ludzie!!!Wyobrazice sobie,ze moja polska gina dala mi kontakt do ludzi z innego miasta w Irlandii,ktorzy chcieli oddac komus 200 sztuk zastrzykow:) Dziewczyna sobie wczesniej z Polski sciagnela zanim sie zmienily przepisy i miala az tyle,ze chciala sie podzielic.Super ludzie,naprawde!!!Tak sie ciesze- jeden problem z glowy.
Duphaston wzielam dzis po poludniu po pracy.
Nie wiem czy to moja chora wyobraznia dziala, ale wydaje mi sie,ze mnie boli caly dzien brzuch.
A w nocy mialam sen,ze poronilam,masakra!!!Za bardzo sobie nakladalam do glowy.

Dzis w pracy mialam sytuacje: babka do mnie podchodzi i pyta,czy jestem w ciazy,bo mam duzy brzuch i jak na mnie patrzy z boku to jej sie tak wydaje!!!
O Mamo!!!przeciez w 7 tyg w zyciu nie widac!!!Skad tej babie to przyszlo do glowy?
Nic nie mowialam nikomu.Nie wiem,w sumie starsza kobitka-moze po oczach widzi,nie wiem...
Nie przyznalam sie,bo moja sytuacja wyglada tak,ze pracuje przez agencje pracy tymczasowej i praktycznie co tydzien jestem w innej firmie,lapie po kilka dni,po kilka godzin.Ciezko z praca...i jak sie przyznam w agencji,ze jestem w ciazy to mi nie dadza pracy...i bedzie wtedy zle.
Skad tej babie do glowy to przyszlo?Zastanawiam sie caly dzien...Do tej poru nikt nie zauwazyl...dziwne.

Izw gratulacje!!!
Czyzby bylo nas 3 na razie?Na grudzien?
 
reklama
EMY , zauważyłam suwaczek z biedronami , ależ się cieszę .... jupi kochana!
jakis suwaczek trzeba miec :-) a biedroneczki takie wiosenne
mialam wstawic suwaczek dla naszego chomika, ale znalazlam tylko dla kotow, psow i KONI :sorry:
to wstawilam taki, chociaz od porodu mialam tylko 2@ i raczej z takimi nieregularnymi cyklami nam nie za bardzo wychodzi

wirtualny buziak dla dziewczyn od eciotki!
 
Do góry