reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

No lecę lecę tylko muszę zapytać M czy ze mną nie chce lecieć bo jak tak to sobie na niego tu zaczekam powinien niedługo wrócić może razem jakieś zakupki zrobimy muszę jeszcze zakupy zrobić rajstopy kupić i takie tam M jakieś skarpetki by się przydały , a mam jeszcze do zarobienia sałatkę to zaraz się zmywam stąd będzie mi Was brakować przez te Święta buuuu chyba zabiorę ze sobą laptopa :tak:
 
reklama
Gatto- życzę udanej przeprowadzki, ja przeprowadziłam się do męża w Wielki Czwartek dwa lata temu, i jak na razie nie narzekam, myślę że czas wielkanocny jest najlepszy na przeprowadzki :-)
Kobietko- ja nie palę już ponad 4 lata- i można, chociaż łatwo nie jest, mózg robi mi takie psikusy- w nocy śni mi się, że zapaliłam a rano budzę się z moralniakiem, że uległam. co za pieruński nałóg, trzymam &&&& za ciebie

Bett- i tak trzymać, z tymi lekarzami to trzeba asertywnie

Lena- trzymaj się

Wam wszystkim życzę spokojnych, miłych i rodzinnych Świąt Wielkanocnych
 
dzis juz lepiej sie czuje fizycznie bo wczoraj znowu zaczełam silniej krawic ale to sama jestem sobie winna bo troche z dziecmi siosty pospacerowałam... całe popłudnie przeleżałam z bólem podbrzusza:(... dzis dalej krawie ale juz nie tak mocno...i bolu juz nie czuje az takiego...to miały byc swięta z brzuszkiem tak sie cieszylismy a teraz co nam zostało ??:( wiem że mój A mnie kocha ale ta mojej głowy takie głupie myśli przychodza:(:(
 
karola- ładny wierszyk, masz racje z tymi ludźmi zachowują się tak jakby robili zakupy na cały rok, ja dzisiaj zostaje w domu, wczoraj zrobiłam zakupki co mam to mam, w końcu to tylko dwa dni.
 
Kobietko tylko uwazaj na druty jak bedziesz leciec :-p:-D
no i nie ma mowy o paleniu a kysz
karola biedoczku ale cie to musi wymeczyc te ciagle wymioty no ale coz , dziecie ci to wynagrodzi:tak:
gatto przepis na tiramisu dawaj:zawstydzona/y:zawsze sie przyda
bett szkoda ze nie mozna miec w domku usg nie?bysmy chyba dziennie robily
majra a skierniewice gdzie sa?
dziewczyna a tabletki jakies bierzesz?
JOLANTO?Ty aparatko co robisz?na czym nogi opieralas wczoraj?
AS &&&&&&&&& buziaczki dla KUBUSIA


COS TAM JESZCZE KOMUS mialam napisac ale juz nie pamietam

LENKO ale ty psychicznie bedziesz czuc sie zle, tylko nie zamykaj tego w sobie , mow o wszystkim, my tutaj chcemy abys tutaj byla z nami, pamietaj w grupie sila
 
Ostatnia edycja:
A ja jeszcze zadnych zakupow nie zrobilam :( Musze zostawic wszystko na jutro niestety co by juz do nowej lodowy wszystko wlozyc, a nie przekladac z jednej do drugiej....ech....bedzie jutro urwanie glowy, ale ciesze sie jak glupia!!
Ja moze tez juz Wam zloze zyczenia.....

Radosnych swiat!!!! Pelnych jajek kolorowych i zajaczkow fikajacych i zeby Chrystus Zmartchwywstaly tchnal to nowe zycie we wszystkie, ktore tego pragna. Zycze Wam spokoju w te swieta, zapomnienia o smutkach i przykrosciach i wszelkich problemach. Zeby ten wielkanocny czas byl najbardziej kolorowy ze wszystkich innych: w kropki, w ciapki, w paski i pelen nadzieji na nadchodzace dni!! Wesolego Alleluja!!
 
reklama


Wesołych Świąt babki moje kochane i niech wam zając przyniesie w koszyku wielkie jajo, z którego za 9 miesięcy wykluje się dzidziuś :), a tym które swoje kurczątko już mają, życzę, żeby zdrowo rosło!

Anulka - wczoraj wisiałam :), dzisiaj wrzucamy na luz :tak:. Jak zając będzie łaskawy, to za 15 dni zobaczymy dwie krechy :-)
 
Do góry