reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Ależ się cieszę że weszłam ....;)
Emy , poprostu cudnie ! zdjęcia przepiękne i pomysł .... rewelka . Twój mąż to super gość ! Buziaki
Karola , jesteś nareszcie ! I z dzieciem dobrze - bardzo się cieszę .
Anulka , ty tu słońce przynosisz kochana :0)
Kobietka - NIE PALIMY ! NIE PALIMY !
Zjola , kochana - mi z tej Jasnej góry to najlepiej smakują lody i kremówki:laugh2: A o spotkaniu w chorzowie była mowa - pasowało by Ci ?

IZW i mrówka , igusia i agniesia84 ---- wpadnijcie na chwilę chociaż

As 76 - nie martw się cc , miałam - nic strasznego.

Jeszcze Wam tu nie pisałam że mój się zdecydował starać o potomka . Zaczynamy na jesień , jupi!
 
reklama
witajcie.
My nadal w dwupaku !!!!!!!!:-):-):-):-):-):-)
wczoraj miałam USG.
Karolcia to duża panna.:tak::tak:
Waży 2500 g i jest ponad tydzień do przodu z wagą.:-D:-D
U mnie potwierdziło się niestety łożysko centralnie przodujące,więc dostałam już kwalifikacje do CC.
Powoli oswajam się z tą myślą.:eek::eek:
Ograniczenia z powodu tego łożyska są duże ,ale dajemy radę.
Raz na tydzień mycie głowy,raz na 3-4 dni mogę iść pod prysznic i kilka razy na dzień do toalety.
No cóż......
świnia się nie myje i żyje -to ja też dam radę.;-):-D:-D:-D

pozdrawiam Was wszystkie.

As, warto wrocic na forum, zeby znalezc od ciebie takie wiesci. Wierze w was dziewczyny! Domyslam sie jak dobrze ci po takim prysznicu po tych 4dniach :-D



karola, dzieki. ciesze sie ze u was wszystko w najlepszym porzadku, a ruchy jeszcze poczujesz, cierpliwosci

kobietka, moj ma ten sam problem z papierosami, nie moze rzucic, ew. ogranicza do 5 dziennie, no bo jak ma nie zapalic rano? bez papierosa sie nie obudzi, jak ma nie palic po jedzeniu? no i najwazniejsze po seksie? no jak?
trzymam za ciebie kciuki, wiem jakie to trudne, kiedy cie czestuja w towarzystwie. m ma jeszcze taka straszna przypadlosc ze jak rozmawia przez telefon pali
marze o tym ze kiedys tez mu sie uda

czarna no to wiadomosc miesiaca!!!!!!! to postaramy sie razem :-D
tylko zeby mu sie juz nie odmienilo!
 
Ostatnia edycja:
Anulka to po tym winie czy pomarańczach z biedronki jest taka głupawka?? Pytam bo mi też by sie przydał taki humor.

Emy tak jak słodziutka kiedyś dla Ciebie tak Ty dla wielu tutaj dziewczyn jesteś taką wątkową idolką. Dla mnie twoje posty zawsze były pełne mądrości i optymizmu. Długo cie nie było i wiele razy dziewczyny pytały o ciebie. Ale wrocilaś i wspaniale cie widzieć szczęśliwą w objeciach pana młodego :)

Kobietko ty sie nie daj tym fajkom. Dobrze ci idzie.

Lena przytulam cię mocno.

Karola ja cie nie mogę jak tyś to zrobiła, że ci suwaczek skoczył do 18tyg !! Pamietam jak dziś jak miałaś 5tc i panikowalas z powodu plamień i bólu brzucha.

U mnie beta spadła poniżej 2 czyli wygląda na to, że juz po wszystkim :-(
nawet nie wiem kiedy, bo żadnych bóli, krwawienia bardzo skąpe. Przygotowałam sie na co innego, ale to chyba dobrze, że tak po cichutku sie to odbyło. Wczoraj miałam śluz owulacyjny czyli za jakieś 2 tyg @. A potem zaczynamy od nowa...kolejny raz
 
Emy , mam nadzieję że mówi na poważnie . Olśniło go w urodziny , skończył 35 . Chętnie stworzę duet z Tobą , bo bardzo Cię lubię ;) A na jesień , bo chce dostać nową umowę w pracy i ze spokojem się starać .
Mój T też pali , potrafi w weekend nie palić , ale w tygodniu pali , tak ok 10 sztuk dziennie . Namawiam go na rzucenie , ale mu nie wychodzi niestety.


Aniołkowa mama , oczywiście że się nie poddajemy i walczymy dalej , buziaki kochana.
 
aniolkowa.mama bardzo mi przykro, nie wiedzialam, ze poronilas.

Znalazlam dzis wierszyk moze sie wam spodoba:

I cried when you passed away
I still cry today
Although I loved you dearly
I couldn't make you stay.
Your tiny heart stopped beating
Your little hands at rest.
God broke my heart to prove to me
he only takes the best.

czarna mowisz chlop ci z wiekiem spowaznial :-)
a tak na serio takie wiesci to trzeba solidnie oblac. szkoda ze mnie tam nie ma, dolaczylabym sie z checia na slaskie ploteczki. zwlaszcza ze Anulka w wysmienitym humorze
jak dla mnie moze byc jesien, nigdzie mi sie nie spieszy
 
Witam dziewczyny
Wpadlam tak na chwilke,perzepraszam,ale nie doczytam postow. I coz widze??Emy zajrzala,milo Cie widziec.

Chce tylko powiedziec,ze ja jutro ide na wizyte i prosze o trzymanie kciukow,brzuch boli,klucia bardzo czesto,mam wrazenie,ze piersi przestaja bolec,nie wytrzymam do przyszlego tygodnia,dlatego pedze jutro.Dzis robilam bete,mam adzieje,ze bedzie w porzadku.Bardzo sie boje,wiem,ze to moze byc normalne,modle sie aby wszystko bylo ok.

Jutro po wizycie zamelduje sie,do tej pory bardzo prosze o kciuki.Pa kobietki
 
hona , nie napiszę Ci żebyś była spokojna - bo sama też bym nie była. Ale dobrze będzie , musi być - nie ma innej opcji . &&&&&&&&
 
Dzis normarnie uciekłam z domu... tyle mysli mnie naszło ze zaczełam płakac...:( trudno mi jest spojrzeć w lustro... taki plaski brzuch :(i te koszmar w nocy budze sie ze strachem ze zaraz beda mi sie wkuwac i pobierac krew:( w szpitalu no coz pielegiarki sztucznie sie usmiechaly a lekarze chcieli po tabletce puscic do domu gdybym poszła urodziłabym synka w mojej toalecie :(:(:(:( bałam sie....:( była tylko jedna położna taka starsza bardzo mi pomogła to ona złapała dziecko kiedy ja siedziałam na wc:(:( ...
 
reklama
Lena Kochana Ty wiesz że potrzebujesz pomocy?bo my mozemy tylko pisać ale wiesz taka pomoc kogo bliskiego , zaufanego, boje sie o Ciebie.
Hona &&&&&&&&.

No kurka Czarna ja to dopiero teraz wyczytałam:sorry:, to mówisz że pan sie jednak zdecydował???super!
 
Ostatnia edycja:
Do góry