reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Moge dac na tiramisu, ale nie mam teraz, bo zwykle je robi moj maz i nosi przepis w portfelu :eek::-p Poza tym Kobietka miala dac cosik:baffled:
 
reklama
anulka bardzo dobrze.wariuj,fiziuj ile wlezie.wogole jak tak na bb wesoło to milej jest i czlowiek taki natchniony chodzi:tak: oczywiscie watek jest jaki jest,ale jak sie troche rozweseli forumowiczki to odrazu jest inaczej.gatto ja ci przepisu nie dam zadnego,bo jestem beztalencie w robieniu ciast:wściekła/y: gotowac umiem i mysle,ze nawet niezle,ale ciasta to poracha totalna...za to moja tesciowa umie zrobic kazde ciasto i to tak pyszne,ze poziej czlowiek ma wyrzuty sumienia ze tyle zjadł:tak: ale dziewczyny tutaj napewno ci pomoga.a co do telefonu to masz racje tylko zeby slyszal dzwonek,bo jest guchy generalnie i kazdy telefon jest dla niego za cichy...:eek:

a ja sie wykapałam,wybalsamowałam i jem frytki...:sorry:wiem,wiem niezdrowo,ale tak mnie naszlo,ze szok...raz na jakis czas nie zaszkodzi,a ja sie lepiej poczuje.ostatnio mialam tydzien kanapek z sałata,pomidorem,wedlinka i ogoreczkiem zielonym...caly tydzien tak jadłam...a wczesniej byly dni z pomaranczami:tak:
 
Karola to zapodaj jakis przepis nie slodki :)

My tu z Anulka achy i echy o cudownych wlasciwosciach buraka czerwonego, a ta frytki zasuwa!!!
 
Ostatnia edycja:
Wpadlam z wizyta, buzka wszystkim!
Przy okazji dowiedzialam sie ile kosztuje paczka fajek, opadla mi szczeka.:szok: No, tu tez sa drogie ale nie wiem dokladnie bo juz nie pamietam jak fajka smakuje i jakos mi nie teskno.

U nas dzien po dniu po prostu. Odmierzane pampersami polowanie na pierwsze usmiechy, gaworzenia, branie w lapki itd. Generalnie wszystko ok, poza wielkoscia Karola, ktora budzi zastrzezenia tut. fachowcow bo mi sie facet na 97 centylu wzrostu i 98 wagi plasuje.
Zaczelismy starania o drugi cud... Poki co lipa, ale wlasnie jestem w okolicy "znoszenia jaja", wiec moze cos z tego wyniknie...
 
hej, czekam na wizytę i jakoś nie mogę się na niczym skupić. w ogóle kiepsko się czuję, ale to pewnie nerwy... z jednej strony modlę się, żeby wszystko było w porządku, a z drugiej myślę że jeśli coś by miało być z tą ciążą nie tak, to wolałabym żeby to się okazało wcześniej a nie później jak już sobie narobię nadziei...
trzymajcie kciuki
a i mam nadzieję, że mi się w trakcie wizyty nie przypomną Wasze rozmowy o przywiązywaniu i o ochraniaczach... pan doktor już i tak ma mnie za lekko zboczoną więc wolałabym żeby mnie nie nakrył na patrzeniu mu na krocze :-D:-D:-D
 
Anulka masuj masuj to się poprawią :)))
Podobno dobry ten lekarz, ma dobre opinie i mnóstwo pacjentek :)))

No nieźle nieźle ale się uśmiałam czytając posty
ale to dobrze, bo przez pogodę i uświadomienie sobie w którym tygodniu byłabym ze swoim lipcowym Aniołkiem smutawo mi się zrobiło

Odliczam dni...

Ile już byłbyś
ile radości
ile nie przespanych nocy..?Czy smutna twa twarz
czy płaczliwa
Czy uśmiechnięta i radosna?Zadumany byłbyś
mały człowiekuTyle radości nam dałeś
choć przez chwile
Tyle dni z tak wielu latPróbuję czerpać
choć smutek mnie przygniata
próbuję wracać
choć radość przysłaniają mi chmury​
Diana bardzo mi przykro, dobrze, że masz kochanego syneczka, mnóstwo zajęć i przede wszystkim przyjaciół. Trzymaj się

Karola ty chudzinka jesteś :)

Lena nie martw się, będzie dobrze. Dbaj o siebie. Przytulam

Kobietka nie daj się, walcz z nałogiem!!! bądź dzielna. Trzymam kciuki

O traktowaniu przez personel medyczny możnaby pisać elaboraty, ale to już nie byłoby śmieszne.

Niestety jest nas za dużo. Takie to wszystko niesprawiedliwe. Przykre, smutne...

Anulka ja też dokąd nie zaszłam w ciążę nie mogłam patrzeć na dzieci, wózki, brzuszki... To było takie straszne.

Emy piękne zdjęcia ;) Odnowienie przysięgo małżeńskiej - jakie to romantyczne. Bardzo musi Cię kochać ;) A mąż przystojniak, Ty też jesteś śliczna :D

Aniołkowa mamo przytulam bardzo mocno, bądź dzielna :)
 
Gatto mówisz buraki rządzą?:-D
Ja dzis robie własnie barszcz z ziemniaczkami, moi nie lubią więc zrobiłam im pierogi z grzybkami.
Wróciłam z zakup[ów, normalnie wcale duzo nie kupiłam (poza mięskiem)a wydałam 300zł:no::szok:, sama nie wiem na co, choć własnie juz wiem!mój chciał flaszke i fajki 2 paczki a to juz przeciez 50zł jest, zaraz mu musze to powiedzieć. A sobie poza herbatką miętowa nic nie kupiłam, kwiaty na cmentarz, znicze, spożywki troche i kaska leci. Ale przynajmniej mięska mam juz na około 2 tygodnie.Na święta rosołku sobie zrobie takiego dobrego.

Karola takie kanapki to samo zdrowie, ja często takie robie , moi uwielbiają;-)))te frytki to wiesz niezdrowe ale wiadomo że jak najdzie ochota to nie ma bata! cza zjeśc, choc ja lubie jak sama zrobie z ziemniaczków w domku.
Bett &&&&& i wiesz bandaże rządzą!:-D
do_ti a Ty też ślązaczka ;-)

jakby która miała przepis na karpatke to prosze zapodać na Aniołkowych.
 
Ostatnia edycja:
Anulka ja sie wycwanilam i kupuje sobie (zawsze jak jestem w Polsce) Krem Karpatka w 5 min DELECTA i tam tez jest przepis na ciasto. Wychodzi pychota jak nie wiem co. Z tym samym kremem robie tez ptysie, a potem dupki nam rosna :) Ale polecam !!!!
 
reklama
Gatto wiesz co podsunęlaś mi pomysl, bo właśnie widziałam ten krem , i mówisz że to nie wychodzi jakieś sztuczne???no bo wiesz , cholera ja to do ciast to noga jestem , owszem pieke ale zwykłe kruche z jabłkami czy budyniem ale jak coś więcej to juz masakra.
A sałatke zrobie zwykla jarzynową , w końcu to tylko 2 dni a mnie sie juz udzieliło od tych wszystkich ludzi , taka gorączka.
 
Do góry