reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Ja też dziś byłam u lekarza tętno było :-) morfologia w porządku żelazo jak było kiepskie tak i jest bilirubina w moczu to podobno nic groźnego. A waga od dwóch tyg taka sama 65 kg. Witaj Karolinko :-)
 
reklama
Ja tu wchodzę, żeby Wam się wygadać i co czytam, że jestem wywoływana do tablicy:) przez tą moją drugą pracę nie mam siły na nic. Ale dzisiaj czekałam, aż będę mogła się wygadać. Dzisiaj miałam okropny sen. Siedziałam sobie gdzieś( nie istotne, a nie pamiętam) i zaczął mnie boleć brzuch jak na @ i tak pomyślałam, że czas się ubrać w podpache, ide do wc i czuje że coś mi leci, to był taki zółtawy płyn po chwili poczułam coś grubszego to było dziecko takie 5 cm:szok::szok::szok: obudziałam się przerażona. Wiem, że sny to wytwór podświadomości i chyba to związane jest ze zbliżającą się rocznicą:-:)-( ale cały dzień nie mogłam dojść do siebie.

A teraz coś z wesołych rzeczy. Mówiłam wam jak mój Rafał chce rodzeństwo, i wyobraźcie sobie że moje własne dzieckow pracy puściło na mnie plotkę, że jestem w ciąży:-):-):-) powiedział swoim paniom że nie może się doczekać kiedy ta dzidzia się urodzi, a koleżanki od razu pomyślały, że jestem w ciąży a za względu na poronienie nic nie mówię:) Dopiero ta, którą pracuje mi powiedziała:)

[*]
[*]
[*] dla nowych aniołków

as super wiadomości

emy brakowało tu ciebie

czarna trzymam kciuki za konsekwencje twojego M.&&&

kobietka za twoje pastanowienie również
 
Witam
Emy -cudownie że się odezwałaś, tęskno było bez Ciebie zdjęcia jak z bajki widzę że znaleźliście wspólną drogę po raz kolejny:)
As swietne wiadomości to leż tam do 37 tyg
Igusia no to mały ma fantazję;-)
(*) zapalam dla kolejnych aniołków
 
Napisałyście tyle, że już nie pamiętam co miałam każdej napisać:wściekła/y:

Emy- cześć, fajna ta para na zdjęciach, wygląda na szczęśliwą mimo wszystkiego zła, jakiego doświadczyła:happy: wierszyk wzruszający

Kobietka- tak żeby cię zmobilizować 12zł x 365= 4380, czyli za rok lecisz na Majorkę, (dla niewtajemniczonych 12zł to cena paczki średniej klasy papierosków)

Pozdrawiam was wszystkie w ten Wielkoczwartkowy poranek
 
witam w czwartkowy poranek.dzis nad ranem czułam cos takiego dziwnego w brzuchu jak lezalam na boku...takie smyranie od srodka takie cos nie nazwanego...ruchy????? kobietka dasz rade z papierosami.ja nie pale 4 lata.jak poznalam mojego meza to od razu,z dnia na dzien rzuciłam sama jestem teraz w szoku,bo mialam mega motywacje,bo on nie pali i wstydzilam sie dawac mu buzi,bo wiedzialam,ze smierdze...;-) i mi sie udalo.napewno jestem zdrowsza i kasy sie nie wydaje,a nie przytyłam po rzuceniu.aniolkowa mama hehe dawno nie bylas na bb skoro taka rozbieznosc w suwaczku widzisz:tak:;-) nio szybko leci i przyznam,ze im dalej tym bardziej sie boje...

ja dzis ide po meza do pracy i jedziemy na miasto.mial niedawno urodziny i chce mu kupic nowy telefonik,bo ma zecha takiego,ze szok:tak: zobaczymy czy mi sie uda.pozdrawiam was kochane.
 
Witam was wszystkie. U nas dzis pochmurno :(

Majra rajusku!! tyle kasy idzie jak sie pali???? Kobietka ty te 12 zeta wkladaj codziennie do skarbonki i potem masz darmowe wakacje!

Karola wow, uzyteczny prezent takze dla ciebie :) Jak do niego zadzwoniesz z haslem: "kochanie rodze" bedziesz wiedziala, ze na pewno odbierze :)
Jesli to dziwne, nieopisane uczucie to ruchy to gratulacje!!!

As ciesze sie, ze sie trzymasz pomimo lekkiego odorku :) Ale to wszystko dla Karolinki!!

Dziewczyna moze oprocz zazywania zelaza w formie sztucznej, uzupelniaj je takze w formie spozywczej, jedz duzo szpinaku, burakow czerwonych (rowniez sok), miesa czerwonego zwlaszcza konskiego i rodzynki (w ogole suszone owoce). Pamietaj, ze dobrze jest przyjmowac zelazo wraz z witamina C (sok pomaranczowy na przyklad), bo wtedy lepiej sie wchlania :)
Sama mialam mega anemie:)
 
Hej Babki , u nas też dziś pochmurno ;-(, ale co tam ! przeżyjemy nie?!;-)))

Ja tez mam anemie i własnie gotuje buraki , uwielbiam je , o szpinaku niestety nie moge tego powiedziec, ble..
Kobietko to juz będzie 24 zł! tak sie mówi ale jakis kosmetyk juz za to kupisz;-)), ja odkładałam w tamtym roku do skarbonki jak przestałam palić , potem wi\adomo -wyciągłam , i juz do odkładania nie wróciłam.
Karola mówisz że Cię młode posmyrło ;-))) fajnie.
Igusiad a może młody ,,wykracze,, twoją ciąze???buziaki.
Czarna dużo zajączków czekoladowych sprzedałaś???
Lena ??????pisz , pisz cokolwiek...nie zamykaj sie w sobie...
ja wybieram sie na zakupy , jutro i w sobote juz nie będe nigdzie łazić , bo mnie te ludziska wkurzają , 2 dni świąt a co niektórzy zapasy robi jakby wojna miała przyjśc:-p
Jeżeli myślicie że dziś mam gorszy humor niż wczoraj to tóż nie!jeszcze lepszy .Tylko nie wiem czy to humor czy juz na dekielek mi bije.:-D
Zjolka Ty sie tam nie przejedz tymi zającami :-p
 
Brava Anulka, ja tez jestem zwolenniczka czerwonych burakow!!!! Od dziecka :) Polecam wszystkim, a w szczegolnosci mamusiom zaciazonym:)

Aaaa, zapomnialam, szpinak mozesz zrobic z risotto, mniam!
 
reklama
Gatto po co łykać tablety jak mozna zdrowiej nie?ja uwielbiam pod każda postacią buraczki, mniam , mniam , ok spadam na zakupy , baby dajcie jakies przepiusy na aniołkowe w kuchni , ciacho jakies dobre bym zjadła.
 
Do góry