reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Hona, ciesze sie! Mam nadzieje ze to juz latajacy z "antenka" urwis. Wrzuc kiedys fotke, co? Kurcze, uratowalas mu zycie.
Bobofrutek, jesli takie dni beda sie powtarzaly, to nie kombinuj, tylko poszukaj pomocy. To, co opisujesz, to klasyczne zachowanie w depresji a nie slabszy dzien. A z depresja nie ma zartow bo to cholerstwo opanowuje po cichu i potrafi naprawde narozrabiac. Wiem co mowie.
Misiaczku, bo nikt nie mowil ze zycie bedzie sprawiedliwe... Bo jest jak jest i musimy sobie z tym radzic. Przyjda jeszcze lepsze dni, jeszcze sie usmiechniesz, choc pamiec zawsze zachowasz. W tej chwili wazne jest zebys nie zamykala bolu w sobie - nie masz obowiazku byc dzielna, twarda i "zachowywac sie" - masz prawo plakac, krzyczec, wyrazac gniew, sprzeciw, masz prawo sie "rozpasc" zeby znow sie pozbierac.
Mart, BEREK!:-) Super po prostu! Gratuluje cala paszcza, tylko... nie wiem bo ja nie lekarz, czy lepiej wziac antybiotyk, czy pozwolic zeby w organizmie rozwijal sie stan zapalny... Po prostu nie wiem.
 
reklama
Mart81 Kochana bardzo serdecznie Ci gratuluję, bo miałyśmy zabieg prawie tego samego dnia. Uważaj na siebie i dbaj o Was:-)
Ja w ciąży zanim zrobiłam test też brałam antybiotyk DUOMOX 1000 i potem w październiku znowu bo mi herbatka z miodkiem i cytrynką nie pomogła.
 
Mart - jupi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A antybiotyk bierz tak jak gin mówi. Stan zapalny w organizmie bardziej szkodzi fasolce. Precz z bakteriami! Uszy do góry, będzie dobrze :) &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Witam się widzę ,że nas przybyło :-(dla nowych Aniołkowych mam zapalam światełko (*)(*), zostańcie tu z nami w kupie raźniej.
Mart- gratuluję dwóch kreseczek na teście:-)
Ja dziś pichcę zupkę śledziową z ziemniaczkami w mundurkach.
Pozdrawiam wszystkie dziewczynki
Patka- fajnie ,że zajrzałaś do nas.
 
Kobietko, jak czytam jak Ty gotujesz to jestem w szoku! Ja jestem kuchenne beztalencie :D. Może się czegoś od Ciebie nauczę, masz jakieś przepisy?

Też przytulam nową aniołkową mamę i zapalam światełko
[*].
 
Już podaję przepis, robimy to zawsze na wigiliję.
Ja na to mówię zupa ,a to chyba są właściwie śledzie w śmietanie , ja to robię tak przegotowuję wodę studzę taką większą połowę średniej miski , sparzam pokrojoną cebulę dodaję do wody , śledzie moczę przez godzinę i też dodaję do tej wody potem dodaję smietanę , cukier , pieprz i trochę octu żeby było słodko kwaśne, i do tego gotuję ziemniaki w mundurkach.
Also - ja do dnia ślubu byłam beztalenciem kulinarnym ,a potem jakoś tak się nauczyłam ja robię przepisy z takich gazetek pt"przyślij przepis" mam ich pełno.
:tak:
 
reklama
Do góry