reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Ilona, trzymam kciuki za wizytę. A ja się zaraz szykuję z dziećmi na spacerek. Ignaś w domu, bo mamy przeziębienie, po 4 dniach w przedszkolu...
 
13 lipiec 2009, 5 kwietnia 2010, 10 październik 2011 kończył się świat, ale musiał zaczynać na nowo. Teraz jestem w 9 tygodniu ciąży i drżę o to maleństwo, że znowu zostanie mi odebrane. Wszystkie wyniki dobre, nic nie wskazuje na komplikacje, a ja mimo to ciągle się boję. Wczoraj strasznie wymiotowałam, aż do żółci, pojechaliśmy w końcu do przychodni całodobowej, dostałam smecte i Floridral, bo najprędzej to zatrucie lub jakiś wirus. Leżę, wymęczona odbieram telefon, mój chrześniak z którym bawiłam się wczoraj i przedwczoraj, dziś zachorował na ospę. Umieram ze strachu, że coś się złego stanie
 
witam kobietki
dla wszystkich aniolków
[*]
Ja juz po wizycie

JESTEM PRZESZCZĘŚLIWA !!!!!!!!!!
pęcherzyk na swoim miejscu ma ok 6mm, odpowiada wiekowi ciąży, wiadomo pusty jeszcze, ale za 2 tyg wizyta serduszkowa, akuart przed świętami :) mam nadzieje ze bedziemy miec prezent świąteczny w postaci pięknego dzidziusia z sercem jak dzwon :)

mam pełno badań do zrobienia, i nadal brac luteinę 2x2 :)

trzymajcie kciuki kochane abym na swięta mogła cieszyc sie z malutkiego pulsującego serdunia !:tak:
 
Martitka- zapalam światełko (*) i gratuluję kolejnej ciąży życzę szczęśliwego rozwiązania:tak:
Ilonka1990- trzymam kciuki&&&&&&&&&&&&
Ilonka24- bardzo się cieszę Twoim szczęściem , gratuluję:-)
Also - to faktycznie trudna decyzja oddać dziecko komuś obcemu pod opiekę , życzę aby wybór był trafny.

A ja byłam u koleżanki na kawie , zrobiłam sosik i doczytuję.
 
Emy nadal nie mogę uwierzyć i serce mi sie kraja za każdym razem jak widzę twój suwaczek
[*] całuje mocno

moja @ skłania sie ku końcu i zaczynamy kolejną walkę w tym tygodniu, wychodzi na to że testowanie będzie jeszcze w tym roku, przed samym sylwestrem, mam nadzieję ze ten rok zakończy sie pozytywnym małym ale jakże akcentem, a przyszły bedzie zupełnie odwrotnym odbiciem bieżącego roku
Trzymam kciuki w takim razie za prezencik noworoczny. Mam nadzieję, ze nowy rok bedzie dla was łaskawszy.
Jak tam twoj emek? Jak z pracą?
Ja tez nie wierze, juz miesiąc mija
też cię całuje


dziś o 17 wizyta..... czekałam, odliczałam dni.. a dziś już od rana brzuch boli ze stresu!!!!!!!!!!
trzymam kciuki

JESTEM PRZESZCZĘŚLIWA !!!!!!!!!!
pęcherzyk na swoim miejscu ma ok 6mm, odpowiada wiekowi ciąży, wiadomo pusty jeszcze, ale za 2 tyg wizyta serduszkowa, akuart przed świętami :) mam nadzieje ze bedziemy miec prezent świąteczny w postaci pięknego dzidziusia z sercem jak dzwon :)
trzymajcie kciuki kochane abym na swięta mogła cieszyc sie z malutkiego pulsującego serdunia !:tak:

Pięknie! Wiesz, ze zawsze trzymam kciuki, zresztą jestem pewna że serducho będzie biło jak dzwon

kobietka also buziaki!
 
Witam
Ilona1990 trzymam kciuki &&& i jak po wizycie
Ilona24 to i tu ci pogratuluje,a co tam, super że wszystko dobrze
Martitka światełko dla Twoich aniołków
[*] i gratuluje kolejnej ciazy, tym razem bedzie dobrze :-)
Emy myśle o Tobie codziennie, trzymaj sie kochana, nie wiem co napisać

Ja dzis byłam na pobraniu krwi na wyniki, wyniki w piątek i chyba do lekarza, chciałabym żeby przed świętami zrobiła mi jeszcze USG mam nadzieje że uda mi sie go przekonać.
mam już pierwsze zachcianki, wczoraj napadło mnie na pizze.
Ostatnio jakoś cicho na forum.
Trzymajcie sie dziewczyny, pozdrwiam wszystkie
 
ilonko24 ciesze sie ogromnie:tak: te wizyty przed zawsze sa obawa,ale widziesz nie bylo strasznie i to najwazniejsze.jestem przekonana,ze bedziecie miec piekny prezencik na swieta w postaci bicia serduszka.tyrzymam &&.Martitka 3 poronienia...:no: ja jestem po dwoch i ciazy biochemicznej i teraz czekamy na zielone swiatelko zeby sie starac,ale mimo tego,ze jesio nie jestem w ciazy to juz sie boje...:no: poznalas przyczyny tam tych niepowodzen??? bedziemy trzymac &&& zeby tym razem bylo juz tylko dobrze.a co do tej infekcji to lez kuruj sie miejmy nadzieje,ze ciebie ospa nie dopadnie.a przechodzilas juz???? kasia24 kurcze tak czytam i jestes na tym samym etapie co ilonka24:-) milo czytac wasze posty.dajecie mi dziewczynki powera...:-) kochana uzbroi sie w cierpliwosc i czekaj na usg wiem,ze to trudne,ale nie niemozliwe.za to efekt napewno bedzie wart czekania:-) ilonka1990 czekamy na wiesci. a ja juz po pracy dzis dzien minal fajnie.od rana tylko zle sie jakos czułam nie moglam tchu złapac( mam arytmie ),ale wzielam leki i bylo ok.w pracy atmosfera tez fajna zrobilysmy z siostra juz dekoracje w oknie na swieta lampeczki itd i efekt zachwycajacy na calej ulicy w zadnej wystawie nie jest tak jasno i kolorowo:-D az szefo nas pochwalil.maz mi dzis zakomunikował,ze swieta bedziemy miec udane pod wzgledem finansowym gdyz ostatnio mielismy troche klopotow,ale okazalo sie,ze bedzie nawet dobrze wiec tez sie ciesze...kurcze szkoda,ze nie bedziemy mogli sie starac w tym roq juz...:-( ale wciaz licze na to,ze nowy rok 2012 przyniesie nam szczescie...:tak: pozdrawiam kochane

MOJE ANIOŁKI 07.03.2008 ( 5 TYG ) *...04.05.2008 ( 6 TYG ) *...
 
reklama
Do góry