reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Ania- witaj ja nie pomogę w sprawie wiesiołka bo nigdy nie brałam.Pozdrawiam
As76- to pochwal się tą ścianą jak już zrobicie:-)
Właź pod kołdrę i się wygrzewaj kochana,trzymam za Was kciuki.&&&&&
Patib- hej fajnie ,że zaglądasz niestety mój M książek raczej nie czytuje , a ja też rzadko czytam.
Ilona1990- to widzę ,że z Twojej teściowej też niezły egzemplarz , moja jak usłyszała o ciąży to powidedziała: co wy narobiliście:wściekła/y:, a na zmówinach się popisała nazwała moją mamę grubą, ogólnie jest jakaś taka nie do życia jak poroniłam to zachowywała się tak jakby nic się nbie stało szkoda gadać.
Ewelka- pewnie,że będzie ok nie ma innej opcji my tu wszystkie trzymamy za Ciebie kciuki.:tak:
Czarna- myślę ,że powinnaś właśnie otwarcie porozmawiać z M ja trzymam kciuki za tą rozmowę.
Może on faktycznie się boi.
Kłączek- ja za to mam kolejny kg więcej bez ciąży przez tą cholerną tarczyce muszę zbadać poziom tsh może większej dawki leku potrzebuję.
Miśkam- ogromnie się cieszę ,że wszystko gra:-)trzymam mocno kciuki łykaj leki i dbaj o siebie.
Dorka- witaj zaglądaj do nas częsciej.
Dolofka- fajnie masz ,że Ci waga stoi w miejscu moja ciągle rośnie choć teraz mniej od sierpnia przytyłam tylko 1kg , ważę 71 kg i niedługo będę szersza niż wyższa jak tak dalej pójdzie.
Nina- życzę Ci żeby ta owulka się pojawiła i żeby ten cykl był jednak owocny;-)
Martyynaa- kurcze nie wiem co powiedzieć może powtórz badania i skonsultuj je z innym ginekologiem.
carla- trzymam kciuki za Twoją betke;-)&&&&&&&
Gosiulek- nie wiem co może taki ból powodować, może macica się właśnie rozciąga, ale warto to z lekarzem skonsultować.
Lena-Witaj:tak:

a do mnie z rana przylazła @ ten cykl miał 38 dni poprzedni 46 wszystko przez te leki ,ale powiem Wam ,że już wiem jak wycyrklować kiedy @ nadejdzie dokładnie 2 tyg po owu ,a owu mi się przesuwa właśnie o taką ilość dni o jakie opóźnia sie @.
Wysprzątałam całe mieszkanie i czekam na M zaraz będę gotowała zupkę pomidorową.
 
Poczytałam i zapomniałam co komu miałam napisac :D napiszę tyle co pamietam ;)
As, uważam ze zrobiłąs dobrze zostawajac w domu , lepiej uwazac na siebie , tym bardziej jak napisałas ze infekcja jest duza przyczyna poronien. Ale TY wskakuj w cieple skarpety pod ciepły kocyk i ciepła herbatka w łapke i bedie dobrze ;)
kobietka, no wiesz, stoi bo to dopeiro początek ;-) ale przez mdłsci jem moze czesto ale w bardzo małych ilosciach.
kłaczek, ja slodkiego nie jem prawie w ogole , bo nie mam ochoty, jedyne co z checia codziennie jem to ciemne pieczywko z zołtym serkiem dobra szyneczka :rofl2: mniammm, no i fastfoood oczywiscie mrrrrr, ale unikam , jak najmniej.. przed ciaza bardzo mało go jadłam i teraz tez sie pilnuje.
kahaka, no to bardzo ładnie , ja sie najabrdziej boje tego wilczego apetytu, heh.. chociaz ja jestem bardzo zdeterminiowana co do zywienia tzn powstrzymywania sie) no ale zobaczymy jak bedzie tym razem. a ktory to juz tydzien u CIebie ? chyba przeoczyłam tywoj suwaczek .

dziewczyny czy Colon C na zaparcia mogę uzywac ?
 
Ostatnia edycja:
Witam się z Wami piątkowo:)Cieszę się bardzo, że zaczyna się weekend:):):)Nie powinnam narzekać, bo w końcu od 2 tyg. siedzę na l4, ale najważniejsze jest to, że mój mąż w końcu nie będzie maszerował do pracy, a ja nie będę musiała siedzieć sama:)Dziękuję Wam za trzymanie kciuków, mam nadzieję, że u Dzidzia będzie wszystko ok. Wczoraj przyszły do mnie kosmiczne mdłości i wykręca mnie na sam zapach jedzenia. Jak się położę to pół biedy, ale mój żołądek nie chce tolerować pozycji w pionie...Cóż, dla Dzidzia wszystko...
As - kuruj się dzielnie i dużo odpoczywaj. Dobrze, że zrezygnowałaś dziś z zajęć, bo jednak Fasolka jest dużo ważniejsza niż najważniejszy nawet wykład.
Kobietka - ja tez tak zawsze miałam, że niezależnie od tego, jak długi był cykl, @ przychodziła równo 2 tygodnie po owulce. Dobre to jest, bo przynajmniej nie ma niespodzianek. A i zafasolkowanie łatwo od razu zauważyć.
Lena2405 - trzymam kciuki za wizytę u gin. Czasami takie plamienia są z braku progesteronu i trzeba trochę wspomóc organizm.
Kłaczku - widziałam zdjęcia Twojego brzuszka. Nie widać tch kilogramów, o których piszesz. Za to Karolek zgrabnie brzuch wypycha:)
Ewelina- mój tata też ma pasiekęi cała rodzina zawsze leczy się miodem:)
Czarna - mam nadzieję, że się dogadacie i nie odpuścicie. Może rzeczywiście sprawa go przerosła jak już miało do czegoś dojść?
Kahaka - jak tam wypoczynek na l4?Wysprzątałaś już wszystko?;-)Ja oddałam się czytaniu, mąż mi kupił wciągającą książkę i na razie uciekam myślami:)
Dolofka - ja zjechałam z wagą o 2kg. Może przez to, że mam odrzut od wszystkiego co słodkie. A teraz zresztą już odrzut od wszystkiego...A z Colonem bym uważała. W ubiegłym roku, kiedy leżałam w szpitalu w ciąży położne nie chciały mi niczego dać na zaparcia, choć męczyłam się strasznie. Twierdziły, że takie środki mogą pobudzić macicę do skurczów. Za to kazały pić siemię lniane. Pomaga.
Gosiulek - doświadczenie mnie nauczyło, że najlepiej dzwonic do gin. Bo lepiej pomęczyć go trochę, ale za to być spokojnym...
Całą resztę pozdrawiam i życzę Wam miłego weekendu:)
 
Ostatnia edycja:
EwelinaK26 moja mama ma taki sam zwyczaj i od kiedy tak robi w ogóle nie choruje

Ja zaczynam wariować na całego, wczoraj przeryczałam całe popołudnie nie wiadomo z jakiego powodu a dziś prawie nie mam mdłości i zaczynam się nastawiać na to że w poniedziałek usłysze że to jednak nie fasolka, albo że jest z nią coś nie tak. Teraz przede mną dwa weekendowe dni czekania na poniedziałkową wizytę, czekania w obawie i lęku i w pewnym przekonaniu że coś jest nie tak, chciałabym żeby było inaczej
 
As, ja mam ciezka alergie na takie hasla. Zaliczam do nich rowniez "jedne kochacie, drugie zjadacie" - ulubiony slogan wegetarianskich fanatykow, czy "homoseksualizm tez byl uwazany za zboczenie", czyli dewize pedofili zabiegajacych o legalizacje seksu z dziecmi. Na mnie to po prostu dziala wylacznie drazniaco i gdyby ktos nie zaczal od takiego tytulu, potraktowalabym go powaznie. Publikacja zaczynajaca sie od agresywnego hasla propagandowego, powodujaca ze jako konsument mleka czuje sie atakowana, z automatu zamyka mnie na zawarta w niej argumentacje, narzucajac wrazenie pewnej "bazarowosci" poziomu wypowiedzi. Reszta - jak pisalam na GG - kolega P. i jego faszyzujace, a glupie podejscie do tematu zrobily co trzeba. Utknelam na poziomie "robta co chceta, ale od schaba na moim talerzu odwalta sie." Nie w kwestii dyskusji jako takiej, bo na wiedze podana tak jak na gg jestem otwarta, ale agitacja i proby nawracania jedynie mnie draznia. Chyba musze dojrzewac trawiac wiedze.
Oj, kobietka, z tarczyca trudno jest dbac o linie, ale Ty masz powod dla ktorego tak a nie inaczej Ci idzie - ja nie mam, po prostu d... mi rosnie. Dlatego ciesze sie ze ostatnio nie rosnie.
Dolofka, ja jestem slodyczozerca, z reszta... Czego ja nie lubie? No, niewiele jest takich rzeczy. Jestem lasuchem, kocham slodkie, ale tez kotletem w panierze umiem sie zachwycic, zarelkiem solidnym, zawiesistym sosikiem... Lubie konkrety i trudno mi przejsc ze smietany na jogurt na przyklad. Generalnie preferencje mam wyjatkowo duporobne, wiec musze sie pilnowac z kazdej strony i bardzo uwazac po co siegam.
Miskam, widac... z tylu. Taka przeciwwaga dla brzuszka tam jest.:-D No i chyba biust cokolwiek maskuje bo tez mam konkretny. A Karolek swoja droga - dba zeby bylo na wierzchu. Bawimy sie w pukanie do brzuszka i... odpowiada jesli nie spi.
 
Tialana- nic się nie denerwuj będzie dobrze zobaczysz okaże się ,że wszystko jest ok, trzymam mocno kciuki , rozumiem ,że ten weekend będzie długi dla Ciebie ,ale postaraj się rozgonić obawy.
carla- zaraz sprawdzę w necie twój poziom.

Kłaczek- ja mam problem tego typu ,że byłam przyzwyczajona ,że jem ile chce i nie tyję ,a teraz ciężko się przestawić na dietę ehh.
tydzień ciąży mlU/ml
3-4 ----------- 9 - 130
4-5 ---------- 75 - 2600
5-6 --------- 850 - 20,800
6-7 ------- 4,000 - 100,200
7-12 ---- 11,500 - 289,000
12-16 ---- 18,300 - 137,000
16-29 ----- 1,400 - 53,000
29-41 ------- 940 - 60,000
Carla tu masz poziom beta hcg w danym tygodniu ciąży jeśli masz 33dc to będzie chyba coś koło 5 tygodnia.

 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Dziewczyny prosze pomozcie:
Bylam dzis u specjalisty
FSH 2dc-11.00mIU/mL 4dc-11.26mIU/mL
Doktor twierdzi ze mam slabe jajka i jedyna szansa bez eventualnego poronienia to IN VITRO!!!
Nie wiem co myslec!
Ale... Nigdy nie spodziewalam
Sie takiej odpowiedzi!

na jakiej podstawie lekarz zaproponował in vitro???
Widzisz, ja mialam konkretne problemy z owulacją, ale są na to leki, stymulują owulację, wspomagają przyrost pęcherzyków....
jest Clo, jak nie pomoże po 6 cyklach, są zastrzyki hormonalne...
W pierwszą ciążę zaszłam po dwóch cyklach stymulowanych clo...
W drugą poszło trudniej... ale się udało, clo brałam przez 7 cykli, potem wspomagalismy się zastrzykami, łącznie 9 m-cy walki...
kiedy odstawiłam wszystko udało mi się zajsc, wazne ze produkcja była jeszcze pobudzona hormonami..
IN VITRO to ostatecznosc i wcale nie skuteczna w 100%, droga.... i wcale nie jest powiedziane ze po IV nie poronisz...

Radzę isc do innego lekarza... tekst pt. ma pani słabe jajeczka i jedyna opcja to In Vitro nie najlepiej swiadczy o takim lekarzu
 
Do góry