reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Tialana- nic się nie denerwuj będzie dobrze zobaczysz okaże się ,że wszystko jest ok, trzymam mocno kciuki , rozumiem ,że ten weekend będzie długi dla Ciebie ,ale postaraj się rozgonić obawy.
carla- zaraz sprawdzę w necie twój poziom.

Kłaczek- ja mam problem tego typu ,że byłam przyzwyczajona ,że jem ile chce i nie tyję ,a teraz ciężko się przestawić na dietę ehh.
tydzień ciąży mlU/ml
3-4 ----------- 9 - 130
4-5 ---------- 75 - 2600
5-6 --------- 850 - 20,800
6-7 ------- 4,000 - 100,200
7-12 ---- 11,500 - 289,000
12-16 ---- 18,300 - 137,000
16-29 ----- 1,400 - 53,000
29-41 ------- 940 - 60,000
Carla tu masz poziom beta hcg w danym tygodniu ciąży jeśli masz 33dc to będzie chyba coś koło 5 tygodnia.


Czyli według tych norm chyba mało coś...:(
 
reklama
carla81 , beta OK , a istotniejszy będzie przyrost po 48 h
As kuruj się kobieto ! i pogłaszcz brzuszek odemnie

Zjola , EwelinkaK26 , miśkam dzieki za wsparcie , u mnie dolina jak diabli:-( , w środe mam iśc do gina podejrzeć pęcherzyki , kwas foliowy łykam i łykam , jestem zła że to tak się wszystko wali , nigdy nie miałam takiego parcia na dziecko jak mam teraz - moje hormony chyba zwariowały:crazy:
 
Dobra...panikuję...wdech i wydech...powtórzę w poniedziałek...dzięki As :)
Proszę bardzo
Czarna brzuszek pogłaskany.

Wiecie co miałam niefajne zdarzenie przed chwilą ,ale fajnie się skończyło.;-)
Siedziałam sobie na łóżku ,a młody bawił się za mną.
W pewnym momencie skoczył mi na plecy aż mnie przygięło :baffled:i krzyknął :
konik mamusia,patataj koniku patataj .:szok::szok:
Tak mnie brzuch zabolał ,że aż sie poryczałam...
Uspokoiłam się i nie wytrzymałam powiedziałam mu o naszym maleństwie.:tak::tak:

Kubuś tylko powiedział SUPER !!!! i zapytał.
Serio mamusiu?
Naprawdę będziemy mieli nowego członka rodziny?
A gdzie jest?

Jak odpowiedziałam,że w brzuszku to położył rękę na brzuchu potrzymał chwilkę i powiedział.
Ale on nie kopie :szok::szok::szok::szok::-D:-D:-D:-D
Dlaczego on nie kopie? :szok::szok::-D:-D:-D
Ale się uśmiałam :-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
Dolofka, u mnie leci 19 tydzień. Na razie przytyłam 4,5 kg...Mogłoby być mniej, ale nie widać po mnie na szczęście. Tzn. w brzuch tylko mi weszło, tyłek bez zmian :-D
carla, betkę masz bardzo ładną! Aż sprawdziłam jaką ja miałam: w 26 dc - 212, a w 30 - 1376, ale ja miałam wcześnie owu, ok. 12 dc.

Mąz mi dzisiaj przywiózł telewizor!!!!! 2 m-ce byliśmy bez. Mieliśmy pożyczony z firmy, ale trzeba było oddać i dopiero teraz mamy własny :-) trochę mniej będzie mi się nudzić na L4
 
kahaka, moim zdaniem i tak bardzo ładny wynik jak na ten tydzien :-) U mnie waga okej ,ale czuje ze mam duzo szersze uda i juz tak chetnie w leginsach nie chodze :p
 
kłaczek ja też jestem baaardzo za mlekiem jogurtami ale w mojej diecie mogę mleko do 2% pić szklankę dziennie i najlepiej wieczorem nie wolno rano wg żadnych jogurtów owocowych chyba że naturalny bleee tego nie lubię niby śmietany też nie można ale w d... to mam i uwielbiam pomidory z cebulką i śmietaną 18% i tak sobie jem baardzo często bo w ciąży mam na "coś" takiego wielką ochotę i do obiadku przeważnie własnie pomidory ze śmietaną :):) nie mogę żadnych soków owocowych i warzywnych chyba że jednoniowe z marchewki na I śniadanie jem 1 kromkę chleba czarny oczywiście a jak jem chleb mam jak najwięcej warzyw na niego kłaść czyli sałata wędlinka ser żółty pomidorek papryka jak najwięcej warzyw na chleb i chleb bardzo rzadko mi cukier po pieczywie najbardziej skacze na II sniadanie po 2,5H dwie kromeczki chleba na III śniadanie jabłko bądź dwa kiwi bądź pół grejfruta i żadnych innych owoców nie mogę ale ty możesz oby nie banany i winogrona na obiad trochę ryżu bądź ziemiaków bądź kaszy mięso obowiązkowo tłuszcze zwierzęce i oczywiście duuuuużo surówki ogólnie jakiś warzyw na podwieczorek smażę sobie na masełku jajeczka bo uwielbiam :) na kolację np serek wiejski i na II kolację 1 szkl mleka. Nigdy nie probowałam jeść co 2.5h cukrzyca mnie do tego zmusiła i naprawdę to działa dziewczyny regularne jedzenie zero słodkiego zero cukrów zero słodzików piję tylko wodę i herbatę z cytryną i 1 kawę dziennie kawa mi specjalnie nie smakuje bez cukru :( gdybym ie iałam tej cukrzycy też pewnie na plusie miałabym sporo z Michałem do 19 tyg przytyłam 10kg zastanawia mnie to że może wtedy miałam też cukrzycę i nie wiedziałam o tym???? teraz szybciutko lekarz zareagował bo już w 11 tyg a przeważnie po 20 tyg jest poziom glikemiczny nie powiem bo ja za słodkim jestem i nawet teraz jak mam cukrzycę pozwole sobie na kawałeczek ciacha ostatnio piekłam jabłecznik mmmmm jaki dobry był jeden kawałek a tyle szczęścia mi przyniósł :p

as to dobrze że synek wie będziesz swobodnie mogła mu powiedzieć że np tego czy owego nie możesz robić zrozumie :):)
carla tak jak piszą dziewczyny beta ok nie martw się i zapraszam na wieści :)

miśkam nie ma to jak plaster miodu nie??? :D

kahaka ja mam jeden serial który mnie "wciągnął" i tylko wtedy oglądam tv :):) O 18 na polsacie hihih ciągnie sie ten mój tasiemiec :)

tialana &&&&&&

martyyynkooo widzisz Emy ci dobrze napisała a wie co mówi!!!! :):)

A ja właśnie podsłuchiwałam co u mojego Szymona śpi sobie smacznie :):) a serduszko puka jakby pociąg nadjeżdzał :) Niech puka spokojniej sie czuję

Buziaki
 
reklama
Carla a ja gratuluję :) bo beta ok

.nie zaglądam do was wiem.ale czasu brak...jutro mija dwa lata od straty dziewczynek:(
ale czas leci! więc chciałam wam napisać,że każda z was doczeka momentu w którym mała istotka rozpogodzi to neisprawiedliwe życie.nie poddawajcie się!!! za wszystkie trzymam kciuki!
buziaki
 
Ostatnia edycja:
Do góry