reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Dziewczyny prosze pomozcie:
Bylam dzis u specjalisty
FSH 2dc-11.00mIU/mL 4dc-11.26mIU/mL
Doktor twierdzi ze mam slabe jajka i jedyna szansa bez eventualnego poronienia to IN VITRO!!!
Nie wiem co myslec!
Ale... Nigdy nie spodziewalam
Sie takiej odpowiedzi!
 
reklama
Witam wpadłam tylko na chwilke ponieważ mam mały problem i moze któraś z was miała podobnie kupiłam sobie olej z wiesiołka na poprawe śluzu bo nie mam go zbyt dużo i zaczełam brac 2 tabletki dziennie jestem jeszcze w trakcie @ bo sie odczepic nie może wziełam już 4 tabletki i dzis zaczełam odczuwać jakieś dziwne skurcze tak jakby macicy nie było to przyjemne czy któras z was miała podobnie? czy tak działa wiesiołek czy tylko jest takie działanie jak jest @ i jak sie go bierze, a jak @ minie i jeszcze przez kilka dni bede łykać to bedzie oki?
Dziękuję za wszelkie odpowiedzi pozdrawiam trzymajcie sie cieplutko ja nabieram dystansu do tego wszystkiego

Próbowałam wiesiołka...ale bolał mnie po nim brzuch...nie pamiętam by działo się coś z macicą...
 
Dziewczyny prosze pomozcie:
Bylam dzis u specjalisty
FSH 2dc-11.00mIU/mL 4dc-11.26mIU/mL
Doktor twierdzi ze mam slabe jajka i jedyna szansa bez eventualnego poronienia to IN VITRO!!!
Nie wiem co myslec!
Ale... Nigdy nie spodziewalam
Sie takiej odpowiedzi!

Może spróbuj Femifertil przez miesiąc...i powtórz badania...
 
Zaczęło się...nocne wędrówki ludów do toalety...i gubienie resztek snu gdzieś w drodze powrotnej do łóżka :/ Dziś jeden z tych stresujących dni...hcg...pomiar pierwszy...boję się...(wiem co znaczy zbyt niski i źle przyrastający)...
 
dolofka gratuluję fasolki w brzuszku, ja do 12 tc bodajże też nie tyłam, dopiero później się u mnie rozhulało :) spokojnej ciąży życzę

martyynaa
ja bym się skonsultowała jeszcze u jednego gina dla pewności, przytulas
 
Laboratoryjna komarzyca była dość sprawna i szybka...w drodze do pracy poryczałam się jednak...ni to ze strachu...ni z powodu jakiejś piosenki...ot tak...wyniki w necie ok południa...sprawdzi mój osobisty mąż bo ja mam pietra...
 
Witajcie Dziewczynki.
Ja tak szybciutko...Mam pytanie...Moją siostrę od wczoraj boli w miejscu prawego jajnika i promieniuje do pachwiny.Co to może być? Myślałam że więzadła ale nie mogła spać w nocy.Ma jechać po południu do lekarza.RATUNKU...

Dodam że jest w 16tyg. ciąży.
 
Miśkam - super wieści!

Czarna - no kurde! Niezdecydowany ten twój chłop okropnie! Nie wiem co ci doradzić :no:. Ja wiem, że mój się zaprze gdyby tak, tfu na psa urok, coś za trzecim razem nie wyszło, ale teraz jest zdecydowany.

Kłaczku - dobrze, że nie przybrałaś :) Cieszę się razem z tobą :tak: Ja mam pułap znacznie niższy, pilnowany jak oko w głowie z powodu nogi ale i tak dwa kg na plusie i ani z nimi w przód ani w tył. Wrrrrrrrrrr.

Ewelinko - dasz radę. Jeszcze troszeczkę.

Nina - doczekasz się swojego skarba :tak:

Martyna - ja jak Ilonka poszłabym jeszcze do innego gina.

Carla - tylko nie panikuj. Będzie dobrze. Kciuki &&&

Ilonka - pozdrowionka :)

Gosiulek - pędem do lekarza, ja się na tym nie znam :no:
 
reklama
Hej,
Gosiulek, mnie też tak czasem boli aż do pachwiny. Według mnie to rozciąganie macicy, ale niech lekarz sprawdzi.
carla, kciuki zaciśnięte!!!
kłaczku, mam pytanie - czy na detektorze masz wyświetlacz? Ciekawa jestem, jakie tętno ma Twój Karol, bo ponoć jest teoria, że u chłopców około 140, a dziewczynki dużo więcej. U mnie zawsze jest między 135 a 145, co by wskazywało na chłopa. Ciekawe, czy to prawda.
 
Do góry