reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Jestem!
A więc tak: zbadała mnie na fotelu i od razu stwierdziła, że macica jest twarda i że mam iść na zwolnienie. Nawet nie zdążyłam poprosić. Mam sporo leżeć, brać więcej Nospy (2×1). Jeśli za 3 tygodnie dalej będzie twarda ta macica, to dostane Fenoterol.
L4 mam od jutra. Nie wiem, czy się cieszyć, czy nie…
USG zrobiła mi takie błyskawiczne – tylko sprawdziła tętno dziecka, płci nie widać było. Moja dwurożna macica tak się rozciągnęła, że praktycznie nie ma już tych rogów.
Więc od jutra odpoczynek.

Dziękuję wszystkim za kciuki!
As, czekam na wieści od Ciebie, ale jestem pewna, że jest dobrze.
 
reklama
Kahaka- to odpoczywaj jak najwięcej kochana na tym L4 będzie dobrze.
No to teraz czekamy na resztę wieści As chyba miała wizytę o 18:45 to niebawem pewnie się odezwie.
 
och czarna76 żebyś wiedziała że uparciuchy :) ponoć tak jest że jak w trakcie ciąży macica robi jakieś żarty typu skurcze itp to jak się wsio odpowiednio zatrzyma to i ciążę przenosić można :(

dziewczynki trzymam kciuki za wizyty &&&&
 
kahaka odpoczywaj i odpoczywaj!!

a ja jutro mam wizytę u lekarza u którego juz chcę prowadzić ciąże.. o 15.50 proszę trzymajcie kciuki!!
tak bardzo się boję, że........ ehh...
 
jestem....
tralalala , tralala serducho bije jak ta lala.:-D:-D:-D:-D:-D
tak powiedział lekarz :-D:-D:-D:-D:-D:-D
Parametry iskierki to 8,7mm
co odpowiada 6 tyg i 6 dni ciąży :tak::tak:
ale ,żeby nie było tak kolorowo z racji twardej macicy dostałam 2 x 1 luteinka.;-)
Kolejna wizyta za 2 tygodnie.:tak::tak:
I tak dla wiadomości na przyszłość :sorry2::sorry2:
Doktor powiedział,że wtedy jak miałam plamienia i twardnienie macicy i bym nie wzięła nospy to było by już po wszystkim.:baffled::baffled:
Także czasami lepiej tę nospę pobrać przy bólach brzucha.

Jestem szczesliwa yupiiii !!!!!! :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
Ilona1990- masz kciuki jak w banku&&&&&&&&&&nic się nie bój będzie dobrze:tak:.
ja tak czekam czekam ,ale muszę uciekać bo mnie M do kuchni goni , zaraz pewnie przyjdzie mama muszę jej kolację naszykować , doczytam jutro dobrej i spokojnej nocki dziewczynki do jutra.

As- super wieści śliczna fotka no to się jednak doczekałam :-)bomba poprostu cieszę się razem z Tobą kochana musiało być dobrze i jest , gratuluję
:-):-):-):-):-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
As - super, jak się cieszę:)Niechaj Dzidzia rośnie sobie spokojnie dalej:)Juz tu paznokcie zaczęłam obgryzać;)
Ilonka - trzymam kciuki za jutro!
I sama poproszę o kciuki w czwartek. Mam nadzieję, że usłyszę wtedy serduszko...
 
reklama
Do góry