reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

As, ja też mam twardą macicę. Do tej pory brałam Luteinę 2x2, Duphaston 2x1, a teraz dołączyła mi jeszcze Nospę forte 2x1...No i do tego ten Clexane oczywiście.
 
reklama
Ziółka, które mi pomogły to mieszanka nr 3 ks Sroki na owulkę przez trzy miesiące (w trzecim zaszłam, ale w jajowodową)...później jedno opakowanie Femifertil...miałam brać też 3 miesiące, ale nie zdążyłam bo wiecie mam już krechę (wczoraj ostatnia tabletka pierwszego opakowania)...
Za wszystkie bijące jak dzwon serducha-Hip! Hip! HURA! Ja jeszcze nigdy nie doczekałam tej cudownej chwili...musi być niesamowita!
 
dzieki dziewczynki za gratulacje , #majmy kciuki za nasze fasolki ;)
enya , na pewnio juz niedlugo do Nas dołączysz i bedziesz zasypywac Nas dobrymji informacjami ;)
carla ja poprzendiej ciazy nie miałam tes mozliwosci zobaczyc chociaz ojego malenstwa , juz nie mówiać o serduszku, ale serduszko bijace na ekranie jest czymś niesamowitym , ten obraz jest ciągle w głowie. Życze CI zebys jak najszybciej doczekała tej chwili !;-)a długo sie juz staracie o dzidzie ? Ja mam na tle szczęscie ze wystarczy dzien płodny i brak zabezpieczenia i od razu ciąża.

Milego dnia dziewczynki!
 
Na szczęście po ziółkach też doprowadziłam się do podobnego stanu...dzień płodny i bum ;D Ślub czerwiec 2009. Staranka a dokładniej niewystrzeganie się do września 2010...później clo i ciąża-puste jajo płodowe...od marca 2011 zioła i kolejne próby...ciąża czerwiec 2011...jajowodowa...paczka Femifertil i ciąża wrzesień 2011...oby była tam gdzie trzeba...oby biło...oby trwała ile trzeba...
 
Carla - ja też nie doczekałam widoku bijącego serduszka. Mam nadzieję, ze obie doczekamy się tego cudownego widoku, z czego ty szybciej, bo już jest krecha na teście :)
 
czyli rozumiem ze ciaża juz jest ? a kiedy wizyta u lekarza ? ja dopiero poszłam wczoraj w 8tc bo bałam sie pojsc wczesniej. ale psychicznie przez całe te tyg myslałam pozytywnie - bo trzeba wierzyc , optymizm pomaga!.
bede czekała z niecierpliwoscią na wiesci od ciebie .
 
reklama
Carla, zjola, tez bardzo chcialam zobaczyc serduszko... Za pierwszym razem bylo za wczesnie, a potem juz... A teraz musialam czekac na scan az zobaczylam normalnego ludka fajtajacego odnozami w kazda strone - i tego Wam serdecznie zycze. Mozna sie poryczec z radosci, mozna zglupiec i gadac do tego malego akrobaty, mozna zrobic z siebie durnia wyciagajac do niego rece... Do monitora, psiakrew!:-D Doczekacie sie - nie ma innej opcji.
Dolofka, i byle tak dalej! Super!
 
Do góry