reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Cześć wszystkim , odpisze najpierw troszkę

Nina25 , nie trać nadziei kochana , przecież w końcu się uda . a jak powrót do pracy???
Olusia , ależ ty rozpieszczasz tego swojego męża ;-) rocznica udana , wszystkiego dobrego życzę - spóźnione ale szczere.
Lady MK , strasznie niezdecydowana jestem , wiem że to mój ostatni dzwonek na dziecko , ale boję się o nasz związek , nie chciałabym zostać sama z 3 dzieci , w dodatku T jest ostatnio jakiś taki "nie teges"
Zjola , pogrzebałam i znalazłam - wpis monisiowatej jest 30.09 str 105115.
martyyna 81 , ach ci faceci ! oni zmęczeni ale do seksu to pierwsi . Trzymam&&&&&& żeby owocnie było jednak.
tialana , no to za fasolkę&&&&&&&&&&&&&& trzymamy
dolofka , będzie wszystko dobrze , takie plamienia sie zdarzają , powodzenia na wizycie
As i kahaka , powodzenia na wizytach
Emy , to kiedy u Ciebie planowane rozwiązanie ?
Ilonka26 , mam nadzieję że ta dolina niedługo pójdzie do lamusa , już dzisiaj znów ja wyciągnełam rękę na zgodę , ehh...
miśkam , kobietka22 , kłaczek , carla81, gosiaczek , Amna buźki:-)
monisiowata , szybko zleci do wizyty :)

U mnie narazie po staremu , mam plan na dziś ufarbować sobie włosy bo w sobotę idę na wesele , ale nie umiem odejśc od BB - to już jakaś mania....:szok::-D
 
Zjola- to w takim razie trzymam kciuki za badania:-)
Miśkam- no tak jak piszesz jak już się ten nasz skarb urodzi to będzie rozpieszczany nieustannie przez ciotki i wujków:-D
Monisiowata- takie uroki ciąży ,że żołądek się buntuje:tak:
Czarna- ja też mam manię bb jak już ufarbujesz włoski to wstaw fotkę:-)
coś tu dziś ruch na forum słaby, ja się objadłam i leże z laptopem.
 
Już siedze z szamponem na włosach:-D
Kobietka22 , może będe mieć jakąś fote z tego wesela to wstawie. Ja to brunetka jestem , ale farbuję szamponem albo kremem żeby trochę kolor podrasować , teraz zrobiłam czekoladowy brąz .
As , bedzie dobrze nic się nie martw.
 
As- nic nie bojaj my tutaj wszystkie mocno trzymamy kciuki za Ciebie musi być dobrze, czekam z niecierpliwością na wieści wizytowe bo dziś o ile się nie mylę mamy 3 wizyty:tak:zaopatrzam się w prowiant i czekam na wiadomości.
Czarna- to będę czekała na foto, ja farbowałam na blond ,ale tak mi te farby włosy zniszczyły ,że musiałam przestać teraz mam swój naturalny kolor i nie będę farbować włosów tyle ile będę mogła bo mam słabe włosy przez to ,że używałam rozjaśniaczy teraz jeśli miałabym pomyśleć o jakimś kolorze to byłby to brąz bo blondu mam serdecznie dość.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry