reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

As - tralala, tralala, spiewam z Toba :-D bossssko

Wczoraj prawie w ogole nie mialam mdlosci, wiec schizowalam do popoludnia, ale wieczorkiem sie pojawily, w nocy tez byly, a od rana Pszczola daje niezle popalic. Obecnie czuje sie fatalnie, mdli mnie, slabo mi i nie mam sily, a musze skonczyc jeszcze galarete bo mi sie zachcialo :baffled:

Bylam dzis w pracy. Macierzynski konczy mi sie 12 listopada,wroce na chwilke do pracy a potem na zwolnionko pewnie pojde :) i tak do konca roku, a od stycznia urlop a potem macierzynski. Taki mam plan i mam nadzieje uda mi sie wdrozyc go w zycie :-)
Dzis przyslali kolejny list ze szpitala na scan polowkowy. Wychodzi jeden na miesiac.
 
reklama
Kahaka , As - super wieści !!!! Ale fajnie :)
Ilonka1990 , trzymaj się dzielnie - powodzenia.
miśkam , za Was też &&&&&&&&&& trzymam

ps. włosy mi całkiem fajne wyszły , mam takie czekoladowe :)

Agacina , fajnie że i u ciebie wszystko GIT!
 
ja też wrócilam z pierwszej wizytu u gina. Serducho mi na chwile staneło jak lekarz kazał polożyc sie na kozetce. Moj okruszek ma 1,7cm i slicznie biło mu serduszko ;) jestem przeszczęsliwa ze tym razem go zobaczyłam !:-)
za 3 tyg kolejna wizyta i lekarz kazał mi sie oszczędzac ze względu na plamienie dzisiejsze
 
Kahaka, As, Dolofka, serdeczne gratulacje, oby tak dalej.

Czarna dzięki za życzonka.

zapomniałam Wam wczoraj napisać, że przyszedł Pasek Św. Dominika i już go oczywiście noszę. Bardzo wierzę w to, że niebawem nam się też uda, ale postaram się zpchnąć to troszkę na boczny tor i zająć się pracą. Narobiło mi się trochę zaległości przz to wszystko i muszę jak najszybciej z tego wyjść, a na dodatek mam jeszcze teraz nowego kolegę w pracy, któremu trzeba wyjaśnić co i jak. Ale kto da radę jak nie ja;-)
No i jeszcze jedno, wczoraj na dzień dobry, idąc na herbatkę do socjala spadłam ze schodów. Normalnie żenada, stara baba, zjechała dosłownie na kolanach kilka stopni w dół, kolano zdarte, piszczel zdarta i obita. Ale co? wstałam, otrzepałam się i poszłam zaparzyć sobie pyszną herbatkę. a dzisiaj jakoś podejrzanie gorąco mi się w robocie zrobiło, normalnie aż ze mnie buchało i wtedy przypomniało mi się, że wyników nie odebrałam. No i wyszło szydło z worka, tsh mi znowu podskoczyło no i cholesterol mam zabójczy. Znacie jakieś modele żywienia przy cholesterolu?

Miśkam, Ilona1990 kciuki zaciśnięte.

Buziaki dla wszystkich

PS: Carla dzięki za info, muszę sie koniecznie w to zaopatrzyć no i za Ciebie, przepraszam, za Was też kciuki zaciśnięte.
 
Ostatnia edycja:
Miło wejść tu i zobaczyć same dobre wiadomości, normalnie aż żal ściska d...:)

Kahaka, As, Dolofka, wielkie gratulacje, odpoczywajcie i cieszcie się z rosnących Was fasolkach:):)
 
Wiesz...w sumie te testy mi pomogły...uświadomiły, że nie miałam owulki i nawet stawanie na głowie mi nie pomoże jak jej nie wznowię...za hormony podziękowałam...postawiłam na ziółka...i owulka jak ta lala malowana...gin aż nie wierzył własnym oczom na ostatnim monitoringu...i pytał co biorę ;P
Hmmm czy te zioła to bratek i nagietek???? Słyszałam o nich i wiem że podobno przy moim PCO są skuteczne.
Dziewczyny nie chorujcie i trzymajcie się!!! U mnie w pracy co druga osoba zakipiona, niestety. Ja jutro idę na pogrzeb dziadka mojego męża i niestety będę sama z naszej strony, bo mojego męża nie ma w Polsce, jego siostry też i idę jako reprezentacja...
Kahaka, As, Dolofka, Aga i wszystkie zaciążone - bardzo się cieszę i mam ogromne nadzieje że jeszcze w tym roku dołączę do Was:p
 
Ostatnia edycja:
Dobra, już wszystko wiem. Teraz już mam 200% motywacji do powrotu do mojej najskuteczniejszej na świecie diety, a mianowicie niełączenia i coś słodkiego tylko raz w tygodniu. Teraz to już nie jest "chciałabym". Muszę i kropka, to dla mojego zdrowia. Początek już dzisiaj, koniec odkładania na jutro. Idziemy na spacer z naszym psiakiem.

Miłej nocki.
 
reklama
Do góry