reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Ilona1990- nie bój się kochana , wszystko będzie dobrze, może bierz sobie nospę na te bóle brzuszka.
Enya- kochana ja trzymam kciuki żebyś jednak zaskoczyła, testy testami ,a organizm lubi płatać figle, ja zaszłam w ciąże w cyklu "bezowulacyjnym" tak myślałam ,a potem była niespodzianka:-).
Ja ostatnio też odczuwam żal jak słyszę ,że ktos zaciążył ostatnio w rodzinie dwie zaskoczyły i mi było tak przykro ,że muszę czekać do 2013 roku bo biorę leki do tego czasu psychotropowe ,tak sobie myślałam ,że siostry już odchowają maluszki ,a mój to będzie na szarym końcu.
Carla- to ładnie odwaliłaś z tymi testami:-D, nie gratuluję ,ale trzymam kciuki bardzo mocno za Ciebie i fasolkę.
Kahaka- to trzymam kciuki za wizytę i żeby Ci dała to L4 , a może zrobi usg jednak i się dowiesz co w trawie piszczy;-)
Amna- miłej nauki testów, pamiętam jak ja się wykułam pierwsza z całej grupy testy kończyłam , ale oblałam 7 razy na jeździe 2 razy na placu i 5 razy na mieście , za 8 podejściem zdałam dopiero, ale godzin od groma wyjeździłam:)lubię prowadzić autko pod warunkiem ,że sama jadę bo jak z M to mi marudzi :dry:.
Zjola- dzięki za pozdrowionka:-), my z M mieliśmy dolinę w marcu ,ale teraz jest jak w bajce wszystko się pięknie układa teraz czekamy na dzidzie szkoda ,że tak długo musimy czekać ze starankami:-(
Dolofka- cześć kochana zapalam światełko dla Aniołka(*).
Gratuluję kolejnej ciąży i bardzo mocno trzymam kciuki za wizytę, plamienia się zdarzają poinformuj o tym gina na wizycie no i pisz z nami czekamy na wieści w kupie raźniej:tak:
Kłaczek- to ładne tempo sobie narzuciłaś:)fajnie ,że masz z kim pogadać na obczyźnie :-)
As- trzymam kciuki z całej siły musi być dobrze nie ma innej opcji
:tak:;-)
ja dziś wstałam dosyć późno bo o 11:szok:pospałam sobie ,że hej jak już się podniosłam to się okazało ,że mam obiad z głowy bo mama już uszykowała wszystko, więc myślę sobie mam czas dla siebie wzięłam zeszyt z myślą ,że będzie dużo do nadrabiania ,ale jakoś za dużo tego nie było stwierdzam ,że produkcja nam spadła zwykle miałam więcej do czytania.Zapraszam na kawkę jeśli któraś z was ma ochotę bo ja sobie będę za momencik robiła.
 
reklama
Kobietko dawaj tą kawkę :) Napiję się z Tobą.
Ja musiałam czekać rok ze starankami a tu jeszcze 3 tygodnie zostały. Nie widomo jeszcze czy coś zaskoczy ale tym będę się martwić później.
Wam też czas szybko zleci, zobaczysz.

As - jutro zajrzę i przeczytam o bijącym serduszku twojej iskierki :) Jestem tego pewna!
 
Zjola- dzięki:-) ja będę się starała wykorzystać ten czas na unormowanie poziomu tsh no i chciałabym zrobić jeszcze badania na zespół fosfolipidowy przejdę się do innego ginka, bo mój ginek niestety nie żyje , muszę wybadać lekarza z tego samego szpitala ,który przyjmuje w jego gabinecie obecnie podobno jest młody i bardzo sympatyczny zobaczymy czy jest kompetentny moja mama go chwaliła po pobycie w szpitalu ,w którym on też leczył z moim Śp. ginkiem.Podsumowująć wykorzystam ten cały długi czas na porobienie badanek i podleczenie się:-)no i znalezienie odpowiedniego ginka, który na wieść o badaniach nie powie mi ,ze po co ,że nie trzeba.
proszę <kawka>:-D
 
Życzę owocnych poszukiwań i dzięki za kawusię :)
ja też dopiero zaczynam z badaniami. Miałam jedną wizytę w klinice leczenia niepłodności. druga wizyta z wynikami badań za 3 tygodnie. Może się dowiemy, co w trawie piszczy?
 
As,Kahaka,Dolofka - trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty!!!!!!! Mam nadzieję, że u każdej z Was będzie dobrze.
Zjola - 3 tygodnie szybko zlecą:)a wtedy...:)
Kobietka - może Twoje czekanie jest po to,by dzieciątka w rodzinie zostały odchowane i potem Twoje zostało rodzinną przylepką:)
Ilonka - mnie też czasem wszystko boli i moja gin cały czas twierdzi, że to normalne.
Trzymam kciuki za wszystkie nowe ciężarówki a całą resztę pozdrawiam:)
 
Enya81 my się jakoś usilnie nie staraliśmy a na potwierdzenie że to ciąża musimy poczekać aż do poniedziałku. Mój mąż właśnie dziś wraca do domu po 3 tygodniowym poligonie a za miesiąc znów wyjeżdża więc doskonale Cię rozumiem.

Carla81 w takim razie nie gratuluje ale trzymam kciuki. Moje pierwsze krechy też były blade, dopiero trzecia była taka jaką chciałam zobaczyć a swoją drogą to lekarka się uśmiała jak jej powiedziałam że już trzy testy zrobiłam

Dolofka gratuluję i trzymam kciuki aby wszystko było dobrze

As76 mocno będę trzymać i wierzę że będzie dobrze, ty też w to uwierz ;)


Mnie dziś plecy bolą i potwornie mi nie dobrze ale myśli o tym że pod sercem mogę mieć fasolkę wszytko mi to rekompensują


Miłego popołudnia kobitki
 
carla81, nie gratuluję w takim razie ;-). trzymam kciuki &&&&&&&&&&&&&

i za wizyty As i kahaka &&&&&&&&&& jestem o was spokojna... wszystko jest ok na 100%.
As słonce kuruj się słońce, to nie czas na choróbska!

Zyczę miłego dnia dziewczynki!
 
dziekuje dziewczyny ze tak potrafic wesprzec ;)
as, kahaka musimy być dobrej myśli , na pewno serduszka dis będą walić jak szalone !
tialana, ja sobie tak często mysle przez to co teraz przehcodzimy , mdłosci bole brzucha, żoładka , huśtawki itd.. ktora kobieta normlanie by to zniosła ? ale czego sie nie robi dla naszych malutkich okruszków !
 
reklama
AS - trzymam kciuki musi byc dobrze !
ale mi sie dluzy czas siedzenia w domu powinnam sie wziac za nauk - mam zalegly egzamin i wogole
ale nie moge sie zmusic - caly czas zoladek mi sie buntuje.....oby do przodu do nastepnej wizyty - planuje koncem nastepnego tygodnia
 
Do góry