reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Carla - nie gratuluję ale kciuki trzymam &&&, bo coś mi to wygląda na ...! Wynikiem histo się nie martw, bo znam przypadek, że babeczka była po zaśniadzie a zaszła w ciążę zanim odebrała wynik. Lekarz złapał się za głowę, ale ciąża przebiegła prawidłowo i dzidziuś jest na świecie. Z tego, co wiem jej poziom beta hcg po rozwiązaniu ciąży zaśniadowej nie był wysoki i nie było u niej zagrożenia chorobą. Ja zresztą jestem podobnym przypadkiem. Nie musiałam brać chemii.

Dolofka - no cóż mogę tylko trzymać kciuki &&&. Mamy tu przykłady zdrowej ciąży pomimo plamień, krwawień, skurczów i zaśniadu. Uszy do góry.
 
reklama
carla, o kurczaki, szybka jesteś :-D oddychaj, oddychaj! Będzie dobrze, zobaczysz!
Dolofka, witaj! Plamienia to zazwyczaj nic groźnego - ja miałam w tej ciży dwa razy, w okolicach terminu miesiączki. Polegiwałam wtedy, wzięłam więcej progesteronu i przeszło. O ile nie masz skurczy, krwi, to spokojnie.
 
O kurczaki...sama jestem w szoku...nie to, że się nie starałam...ale...kiedyś starałam się bardziej i była dupa...jednak dobra owulka to podstawa ;) Nie dziękuję ;)
 
Nie nadrobie, sorry. Wczoraj wstalam o 4:00, wrocilismy z Derby po 10:00 wieczorem wiec tylko ogarnelam koty i padlam. Dzis znow od 4:00 na butach, dziecko, koty, poczta... jestem niezywa, a Wy produkujecie tu strony w tempie akordowym. To jest... nieprzyzwoite.
Przyszly mi spodnie-ogrodniczki, na ktore czekalam. Super wygodne. Tyle ze Rajmund zaczal na mnie mowic "bubas", albo "bulinka" - pogryze kiedys tego faceta.:-D No i pogadalysmy sobie wczoraj w Derby z Monika - ja mam termin na 12, ona na 17 stycznia, mamy zblizona wage, tylko jak zwykle roznica wieku... ops... ale nie czuc w rozmowie, bylo super. No i jej synek - czteroletni skubaniec rzadkiej masci, urody i wdzieku. Aparat niesamowity.
 
Dzięki dziewczyny ..
gosiulek, tak dzisiaj mam wizyte o 19, zaluje ze nie umówiłam sie wcześniej, ale zależy mi żeby mój mąż pojechał ze mną.
Postaram sie już nie zamartwiać, choć to nie łatwe. Grunt być pozytywnym
zjola to powiedzonko jest 100% prawdziwe.. My tu sie tak staramy , chuchamy zamiartwiamy a to nic nie daje.. co ma byc i tak będzie.
 
Witajcie.
ZDYCHAM.Jestem chora na maxa i boję się o tę moją maleńką iskierkę.
Dziś o 18.45 mam wizytę .
Trzymajcie kciuki,żeby serduszko biło...
Ja się boję ,ale wierzę ,że jest oki.
 
reklama
Do góry