reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Karolcia, pij wiecej - wstajesz w nocy bo macica walczy o miejsce z pecherzem - i dobrze, tak ma byc. U mnie juz sie z mozgiem na miejsca pozamieniala, wiec jest calkiem kolorowo.;-) Masz ciemny mocz, czyli skoncentrowany - potem juz tylko granulki, wiec sie nawadniaj porzadnie, powinno sie rozjasnic. A kolorem sluzu sie nie przejmuj - nie jest najistotniejszy.
Zjola, mowisz i masz.
 
reklama
Cześć kochane, i znów mamy poniedziałek, jak ja nie lubię poniedziałku :szok: Nie mogę zaskoczyc po weekendzie.
Karola przestań zaglądać w majtasy . Wszsytko bedzie ok.
zjola kciuki zaciśnięte..
kłaczek jak się Karolek pojawi to Rajmund wszystko sobie przypomni :) i nie będzie paniki w oczach tylko wielka MIŁOSC !!! :-)
 
Miśkam - gratuluję co tu więcej pisać, no, że trzymam kciuki za Ciebie mocno :)
Karolcia81 - trzymam kciuki by było wsio ok.
Vanescca -witaj i dla Twojego Aniołka zapalam
[*]. masz rację to forum działa cuda, jest lekiem na nasze cierpienie, tu człowiek mimo, że cierpi to jest "u siebie"
 
jestem

beta 424,6 progesteron 37,91......... co oznacza ok. 4 tyg.... ale czy to nie za mało??
napisałam sms lekarzowi... oddzwonił.... mówił, że to raczej ciąża... i kazał brać folik, a ja zapytałam czy mogę brac duphaston bo mam z poprzedniej ciąży, powiedział że tak 2xdziennie........
usg kazał przyjechać, ale dopiero za tydzień, albo i pół tora, bo teraz i tak nie bedzie nic widać.....
no i zrobić mam bete jeszcze w poniedziałek.
 
Ostatnia edycja:
Karolciu - na pewno żyje i ma się dobrze :) Kciuki cały czas w pogotowiu &&&

Miśkam - wielkie gratulacje, haha. Ależ się namnożyło tych fasolek :)


A my jutro idziemy na badanie kariotypu :) Proszę o kciuki za dobre wyniki.
Trzymam kciuki
Witam babencje.
Zawiozłam małego do szkoły,odwiedziłam mamę,zrobiłam zakupy iiii
Się przeforsowałam :baffled::baffled::baffled:
Idę poleżeć trochę ,niech ból odpuści nieco..:sorry2::sorry2:
 
Bella, Rajmund nie ma czego sobie przypominac bo on nie ma zadnych doswiadczen z oseskami. Nic kompletnie. Bratowe male widywal, ale na rece nigdy nie bral. Caloksztalt rodzicielstwa jest dla niego doswiadczeniem na miare rewolucji, do czego bez obciachu (jak to Rajmund) sie przyznaje. Milosc juz jest - gada do Karola, jest czuly do granic mozliwosci, widac bzika w kazdym jego przejawie. Kupilam mu smieszna zyrafke na przyssawce, taka na szybe do samochodu, z napisem "Baby on Board" na brzuszku i chlop sie rozplynal. Wszystko co wiaze sie z dzieckiem, widocznie go wzrusza.
As, wez sie oszczedzaj, co? Teraz to juz szczegolnie - przeciez jest Was dwoje.
 
Dziewczyny proszę zagłosujcie na Bartusia -> link jak w sygnaturce
yes2.gif
już niewiele do końca zostało
yes2.gif
 
Ups kłaczku :) widzisz nie jestem z wami od pocztku i w temacie nie jestem :) hihihihihihi wybacz ;-)
As no własnie nie szalej kobieto !!!! chociaż z własnego doświadczenia wiem, że ja to odpoczywać nie umialam, zawsze w biegu i zawsze tyle do roboty mialam. :tak:
 
reklama
Do góry