reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Kahaka- to miałaś ciężki dzień , ja Ci życzę ,żeby tego ryku jednego wielkiego nie było, no właśnie co to jest ZD?
Ja już po kolacji zaraz idę się wykąpać jak M wróci z pracy to będę pachnąca i odświeżona, @ przylazła i włączyła mi się mania czystości , pare razy na dzień się myję i raz na dzień się kąpię, tym bardziej ,że jutro praca praca jeszcze raz praca wreszcie coś będę miała do roboty już mam dość siedzenia w domu.
 
reklama
Tak, właśnie Zespół Downa.
Ja się nie boję ZD jako takiego, tylko tego, że mam bardzo dużo dzieci i moim zdaniem to dziecko nie będzie odpowiednio prowadzone u nas.
As, dzięki za wiadomość, już doczytałam, że można się o to ubiegać. Jeszcze nie widziałam dokumentów dziecka. Napisz mi proszę więcej - w jaki sposób sie ubiegać, gdzie?
 
Agniesia, w takim razie chyba powiedzialabym ze moje zycie osobiste nie ma nic do mojej pracy, powiedzialabym rowniez ze czuje sie niezrecznie odpowiadajac na takie pytania. Pan albo akceptuje, albo nie. Zwlaszcza jesli nie jest to praca o ktora chcialabys naprawde mocno walczyc...
Kasiaa, bo ja to lubie. I pochwalic sie nie omieszkam.
embarrassed.gif
Dzieki.
Karolcia, pisalam Ci na wiesciach. Spokojnie teraz, wyluzuj... Powinnas byc spokojniejsza.
Kahaka, kichus co tam siedzi, wazne zeby kompletne i dobrze poskladane bylo. A co miedzy nozkami ma to mniej wazne i jak nie pokaze to sie wcale nie bede fochac. Kurcze, dziecko z ZD, chyba powinno miec specjalna opieke... Wlasnie ze wzgl. na zwiekszone potrzeby. W duzej grupie moze "zginac" - ciezko dopatrzec kazdego z osobna.

Mam ubaw. Pewien bialy kot siedzi nad miska i uparcie gapi sie na mnie. W plecy, ale az to czuc. Jak sie odwracam, gapi mi sie "gleboko i ze zrozumieniem" w oczy. Powod? Pewien bialy kot ostatnio nie lubi chrupek i preferuje jedzonko mokre, a miska na mokre jest pusta, wiec kotecek patrzy z wyrzutem na swoja Duza bo to nieladnie glodzic kotecka. Miska z chrupkami jest pelna, ale kotecek glodny na mokre!
 
Kahaka puść mi sygnał oddzwonię to pogadamy chwilkę.
Dziś kompa okupuje już młody,więc nie dam rady napisać.
Czekam na telefon
 
nie wyrobię... musze sie komuś pożalić.... jestem w domu z mamą.... mój M na wyjezdzie.... ojciec przyszedł pijany... awantura... jak zwylke na matkę kur***.... a czasem straszy biciem... pamiętam od zawsze jak się go bałyśmy ale tylko kiedy był pijany.... no i jak on do matki to ja w jej obronie... zaczął mnie wyzywać... aż w końcu....nie wytrzymałam i kiedy mnie popchnął ja popchnęłam jego... on mnie uderzył.... dostałam pięścią w twarz... a ja go kopnęłam.. chciał znów, na co ja że dzwonię po policje powiedziałam: " ja cię usadzę raz na zawsze, spróbuj jeszcze raz to cię wsadzę skurwysynu" i się powyzywaliśmy.... i oo.... mamroczę... a ja uciszam mamę, żeby nie było awantury....
 
Ilona, ja bym policje wezwala. Jesli Twoj ojciec zaczal uzywac sily, przestalo byc bezpiecznie. Byc moze wizyta policji pozwolilaby mu zrozumiec ze nie jest taki bezkarny. Poza tym w razie czego niebieska karta sie przydaje. Pewnie to nie byl pierwszy raz i nie ostatni.
 
reklama
Dziewczyny melduje, że wczoraj byłam u ginka i na prenatalnych. Wszystko jest oki mam brac luteine 2 razy dziennie dalej tak jak było. Okazalo sie, że mam dobre przeczucie i bedzie CHLOPIEC :-):tak::-D we wtorek moja mama dostała zawał jak była na działce z tata wybierała cebule teraz lezy w szpitalu ale juz jest lepiej, narazie jeszcze u niej nie byłam bo sie boje, że sie rozkleje i zdenerwuje. Tak bym chciala jej powiedziec ze to chłopiec. Ginka przepisała mi RELANIUM kazała brac 2xdziennie ale Pani w aptece pow. ze jak bede miala nerwy to tylko pół mam wziąść i nie za często.

Klaczek JUtro Twoja chwila prawdy:-)
 
Do góry