reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

kłaczku, no właśnie o te grypopodobne sprawy chodzi najbardziej. To już będzie drugi trymestr,więc trochę bezpieczniej. Ale pracy będzie dużo, zwłaszcza na początku, bo to duża grupa, 25 dzieci.
Bella, skoro pracujesz w UP to Cię wykorzystam :-p Jak podejmę pracę, to musze iść to zgłosić do UP, czy pracodawca to zrobi?

A czy jest może na forum ktoś, kto zna się na sprawach "oświatowych"?
 
reklama
kłaczku, no właśnie o te grypopodobne sprawy chodzi najbardziej. To już będzie drugi trymestr,więc trochę bezpieczniej. Ale pracy będzie dużo, zwłaszcza na początku, bo to duża grupa, 25 dzieci.
Bella, skoro pracujesz w UP to Cię wykorzystam :-p Jak podejmę pracę, to musze iść to zgłosić do UP, czy pracodawca to zrobi?

A czy jest może na forum ktoś, kto zna się na sprawach "oświatowych"?

Z tego ci się orientuje to możesz dostać kase jeśli sama znalazłaś sobie pracę , mój szwagier złożył jakieś pismo do pupu i otrzymał pieniądze za to ,że sam znalazł sobie pracę popytaj w swoim urzędzie pracy o to.
 
kobietko, tak wiem, to tzw. dodatek aktywizacyjny, już ostatnio go dostawałam, ale nie wiem, czy można 2 razy, zwłaszcza, że będę pracować w tej samej szkole co poprzednio.
 
Spora grupka do ogarniecia. 25 sztuk drobiazgu na ciebie jedna? Kahaka, roboty bedzie sporo, ale jak sie czujesz na silach... Fajnie ze masz te prace.
 
Melduję wykonanie zadania. Test zrobiłam. Niestety wynik negatywny.

Dzisiaj drugi dzień spóźnionego okresu, więc powinien wyjść nawet z popołudniowego moczu. No ale wychodzi że nie.

Poczekam kilka dni i zrobię znowu, chyba że dostanę okres.
Przynajmniej wiem na czym stoję, i mogę się jeszcze pobawić na działce.

Miłego weekendu kochane
 
witam w piatek.
Ale mam doła siedze w chacie i mam chandre. Chyba wahania nastrojów. Moj ciagle tylko narzeka, że po chleb rano musi isc o 8, że tapczan musi ciagle robic <po co wogóle go składać jak nikt do mnie nie przychodzi> ale to nie ważne ze ja chce miec czysto, ze prosze zeby posprzatal po sniadaniu <wstawil naczynia do zlewu i jedzenie pochował>. Ubrania których nie nosi uszykowalismy bo smieci i wiecie od zeszłego piątku je wynosi, dzisiaj jak zapytałam dlaczego tego nie wyniesie bo zapomniał jak można zapomniec o worku który stoi w miejscu koło którego przechodzi 10 razy dziennie??!! I jeszcze dopadły mnie dzisiaj obawy czy ja soebie poradze z dzieckiem, czy bedzie wszytko dobrze, czy bede umiała je ubrac na spacer czy mu czegos nie zrobie czy bede umiała zapanowac nad jego placzem?? tyle pytań a brak odpowiedzi. Chyba hormony mi dzisiaj warjują!!
No to sie wyżaliłam Sorki ide lezec dalej przed tv. buźka
 
Z jednej strony szkoda, z drugiej... Masz jeszcze chwile luzu.:tak: W sumie powinien wyjsc pozytywnie jesli jestes w ciazy... Cos sie pokrecilo? Czasem troche "nerwa" i wszystko sie przestawia.
 
Czesc Kochane,

Linea, kasia, kciuki zacisniete.

Mart przykro ze negatywny, tez przez to przechodzilam 3 tygodnie temu. A dzisiaj mialam isc zrobic bete na wszelki wypadek przed biopsja, ale tradycyjnie stchorzylam. Stwierdzilam, ze @ pewnie i tak przylezie i to przed terminem, coby moja nadzieje w diably rozwiac i cobym sie zbyt dlugo nie nakrecala.

Serce nadal od czasu do czasu przypomina ze jest, ale dzisiaj juz lepiej. Samochodu nam nie naprawili, bo nie ta czesc zamowili, wiec kolejny tydzien bez wozu. Z tesciowa coraz gorzej, nadal w szpitalu lezy. Odkad ja na chemie wzieli, to jest z nia coraz gorzej i lezy juz miesiac. Pare dni lezala nawet pod tlenem, bo miala problemy z sercem. Kurcze, czemu tego dziadostwa tyle na tym swiecie. A my nawet nie mamy za bardzo jak pojechac....

Buziaki.
 
reklama
kahaka pracodawca ma obowiązek zgłosic że cię zatrudnił, czasami tego nie robią wiec dla pewnosci sama się zgłoś z umową badz napiszesz tylko oświadczenia od ktorego dnia rozpoczęłas pracę. Co do dodatku to dostaje się go gdy w trakcie zasiłku znalazaś sobie pracę i nie pracowałaś wcześniej w tej firmie :-)
Marta81 nic się nie martw może to za szybko, mi dopiero 3 test wykazał ciąże.
 
Do góry