reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Mart jeszcze nic straconego, mnie wyszedł dopiero pozytywny po tygodniu !!!!!!!!wiec najlepiej robić rano moze za 2dni ?????? dlatego ze mi nie wychodzą tak szybko testy zaopatrzyłam sie w te allegroskie zeby nie wydać fortuny na nie, bo na pewno bede świrować i testować 2 dni przed @ hihihi !!!!!!!!!!!
Monila- światełko dla aniołka
[*] !!!!!! :(((((((((((((((( bardzo mi przykro:(nie wyobrażam sobie tego cierpienia gdy dziecko sie rodzi i umiera :(((((((((((((((((((( !!!!!!!

A nas fajnie minął dzien, ogólnie na plus :) Mój dopiero jutro wraca do domciu :( buuuuuuuuu. ale dobrze ze poniedziałek wolny to 2 dni dla nas przynajmniej !!!!!!! A może jednak i dłużej jak weźmie wolne tydzien:) ojjjjjj chciałabym bo w koncu to bedą TE DNI :))))))))))))))))))))))))))))) hihih :) wiec jak mu powiem to pewnie zostanie :D
 
reklama
Monila witaj. Jest mi przykro i to wszystko co moge powiedziec bo mnie braklo. Jest mi cholernie, cholernie zal.
Linnea, przepraszam, czy Ty pukasz do wlasnego brzucha?? Rajmund ostatnio zagrozil malemu ze da mu coli.:-D
 
Też mi przechodzi przez myśl, że za wcześnie. W poprzedniej ciąży test mi wyszedł dopiero 19 dni od zapłodnienia - 5 po termienie @, i też nie robiłam z rana. Wcześniej nie wychodził. A teraz jestem dopiero 12 dni po przytulankach, więc może jeszcze faktycznie nie wyszedł dlatego. No i wodę bąblowałam przez cały dzień, a siki były prawie jak woda nie żółte. Więc jest jeszcze jakaś nadzieja. No nic, poczekamy zobaczymy.

Najgorsze jest to, że teraz w tym miesiącu żadnych starań nie będzie bo mój wyjeżdża dokładnie na ten tydzień, kiedy można by poszaleć.
 
Też mi przechodzi przez myśl, że za wcześnie. W poprzedniej ciąży test mi wyszedł dopiero 19 dni od zapłodnienia - 5 po termienie @, i też nie robiłam z rana. Wcześniej nie wychodził. A teraz jestem dopiero 12 dni po przytulankach, więc może jeszcze faktycznie nie wyszedł dlatego. No i wodę bąblowałam przez cały dzień, a siki były prawie jak woda nie żółte. Więc jest jeszcze jakaś nadzieja. No nic, poczekamy zobaczymy.

Najgorsze jest to, że teraz w tym miesiącu żadnych starań nie będzie bo mój wyjeżdża dokładnie na ten tydzień, kiedy można by poszaleć.


Nie mów hop, bo może nie bedzie trzeba sie juz starać ;)skoro @ nie ma jest nadzieja :) tym bardziej ze ten sik był nie taki jak powinien być czyli z rańca :D widoczniej mamy taki urok i nam wychodzi później :) wiec trzymam kciuki &&&&&&&& teraz kiedy chcesz siknąć znów?????? może jutro ?????? hihihi :)
 
Ilona nie jutro o 8 rano jadę na działkę, nie będę sikać jutro, nie mam testu, poczekam ze 3-4dni, siknę powiedzmy w poniedziałek, jak nie dostanę @. Gdyby okazało się że jednak, to chyba byłabym najszczęśliwszą osobą na świecie. wydawało mi się że nie jakoś wcale nie zależy, ale teraz chce mi się płakać.
 
To ja trzymam kciuki &&&&&&&&&&& i PODZIWIAM - ja bym tyle dnie nie wytrzymała hihi ale ja to w gorącej wodzie kąpana wiec nie dziwota ;)
Muszę sie nauczyć tej cierpliwości od Was kochane !!!!!!!!!!!Ojjjj musze.........:)
 
Mart, kiedy ostatnio marudzilam ze kolejny cykl poszedl sie gwizdac bo temperatura na wykresie poszla w dol i w zasadzie powinnam dostac juz @, ktos mi tu wdziecznym tekstem zarzucil - "poki nie ma podpachy w majtach, poty jest nadzieja". Nie da sie ukryc, tekst byl sluszny bo wierci mi sie wlasnie w brzuchu jakas mala pijawka. A ja juz liczylam kiedy w nastepnym cyklu wypada mi owulacja i jak sie ma do grafika pracy Rajmunda.
 
Kłaczek a czujesz te ruchy juz naprawdę mocno ?????? kopniaki to są czy takie fikołki maluszka ?????????
a brzuch juz spory ??????? wrzuć fote, napatrzymy sie ;) No i reszta ciężąrnych niech fotki wstawia i to SZYBKO !!!!!!!!! chociaż oko nacieszyć no !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Ilona, na fote brzuszka (uprzedzalam) nie liczcie. Nie bede focic zwisow, luzow i "niezbednikow". Beben mam i bez ciazy "ciazowy", a teraz zdecydowanie spuchl. Natomiast co do ruchow - to nie sa kopy jako takie, choc czasem jak trafi gdzies to zakluje. Teraz odczucie jest jakby ktos zwinieta piescia krecil w brzuchu - nie boli absolutnie, po prostu "cos" sie przewraca i kreci. Wyrazne, czasem jak pod koniec ciazy takie przekrecanie. Fajne. Na porzadne kopy to jeszcze poczekam, podobnie jak na mozliwosc wyczucia ruchow z zewnatrz - na to Rajmund czeka.
 
reklama
ehhhh ale znieczulica jestes :((((((((( Nawet oczka nacieszyć nie można ;( no i na bank przesadzasz z tym zwisem !!!!!!!!!
No to może reszta sie przełamie cooooo????????????
 
Do góry