reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

asia, no kurde, ale sie kogoś żarty trzymają :no: powiedz mężowi o tym. A co do bólu brzucha, dobrze że przeszło! Ja czasem też nospę biorę, jak mnie coś zaboli.
ilona, o to mały wykombinował :-D może za długo mu kazałaś w tym kącie stać i mu się nudziło. Taki maluch to góra 3 minutki.

Mój mężus marnotrawny już wraca. Jak gadałam z nim w południe, to głos miał, jakby pił przez tydzień. Ale trudno, nie będę mu współczuć, sam tego chciał. Ma mózg, to mógł używać.
 
reklama
Dziewczyny powiedziałam mu od razu jak dostałam tą wiadomość. POwiedział, że ktoś sie chyba nudzi i chce nas skłucić. On po pracy wraca do domu chodzi na siłkę gdzie tez nieraz dorabia ale jak sam powiedzial ze jakby chcial miec kochanke to by ze mna nie był, a poza tym po co mu ona i ze go nie stać na kochanke bo ja zarzadzam finansami:-) Sprawdziłam biling telefonu i nic tam nie znalazlam, w ten dzien szedl ze mna spac wiec nie mogl siedziec na czacie, jest to osoba która albo dobrze nas zna albo ma dobrego informatora. Z brzuchem juz lepiej. POzdrawiam
 
Cześć dziewczynki :)

nie miałam jak przez weekend nawet zajrzeć. Cały weekend byłam wściekła jak osa, że i tym razem nam nie wyszło. myslalam, ze caly ten weekend przeplacze. bo znowu my, bo znowu nam nie wyszlo, bo przeciez tak bardzo chcemy dziecka :(

No ale nic, musimy dać sobie może czas, i nacieszyć się sobą. Za tydzień zaczynamy urlop więc może się odstresujemy i na urlopie zafasolkujemy ;-)

Buziaki jak tam po weekendzie??
 
Linnea82 wiem, wiem ale uwierz że będzie dobrze z synkiem! że za chwile spojrzycie sobie w oczy i zakochasz się na całego! Tego życzę z całego serduch!
dlugowłosa życzę Ci żebyście z urlopu wrócili w trójkę ;) głowa do góry i luzik!

Asia87
ludzie są podli i niektórzy zazdroszczą szczęściu.... Nie denerwuj się pomyśl o maleństwie!

Agacinek gratuluje serduszka pod sercem!

kahaka mnie muli tak do 12 ale widze ze wszystko przede mna...

kłaczku jak ja tęsknie za takimi kopniakami mam nadzieje ze tym razem doczekam....

Miłego tygodnia dziewczyny! oby szybko zleciało!
https://www.babyboom.pl/forum/members/asia1987-86612.html
 
asia1987 - nie przejmuj się tym głupkiem. Ktoś wam widzocznie zle życzy i zazdrości. Dobre że powiedziałaś mężowi. Najważniejsze jest zaufanie między wami.
gosiaczek12344 - dzięki
kahaka - niech cierpi ja jeszcze dodatkowo bym mu jeszcze humor popsuła, pomarudziła,

Mój mały terrorysta nie dał mi w nocy pospać, dziś też od rana daje czadu. Chyba będzie z niego mały rozbójnik
 
Asia, argumenty Twojego meza sa niepodwazalne. Zwlaszcza ten o kasie.:-D Wiesz co? Chyba mozna to zlac. To w istocie musi byc ktos kto Was zna i albo ma do Was jakies anse, albo po prostu sie nudzi. Swinia i tyle.
Gosiaczek, doczekasz sie. Tez chcialam zeby bylo, zeby zylo, zeby dawalo o sobie znac. Juz w tej ciazy, nie moglam doczekac sie ruchow. Wiedzialam ze wtedy nie bede sie zamartwiac czy maluch zyje bo bedzie mi to sygnalizowal kazdego dnia. I o to chodzi. I to czeka kazda z nas - wierze w to.

Gdzie wcielo zjole?
 
Hej hej
Mój mąż marnotrawny wrócił wczoraj wieczorem z kawalerskiego, bardzo "zmęczony"...Ja nie rozumiem facetów. Co to za przyjemność się upijać.

Ja znowu sobie pospałam. Kurde, kładę się ok. 22 i wstaję po 9, to prawie 12 godz. snu :sorry2:

Jutro idę do gin...Boję się cholernie, czy to serce będzie bić! Weźcie mi cos powiedzcie, bo oszaleję chyba.
 
O, just, dzieki. Z racji wiezi geriatrycznej, cokolwiek sie martwie postepami w sprawie u zjoli, ale dobry urlop nie jest zly.
Kahaka, a czemu ma nie bic? Bedzie bilo jak trzeba. To juz prawie 10 tygodni!
 
reklama
Do góry